dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Pruszków Osiedle Bąki

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Chabrowa

Bąki,Pruszków

1 290 000 zł181 m² 7 112,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:162 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, kontaktu i odwiedzenia naszej inwestycji! Nieruchomość wolna od obciążeń hipotecznych, brak podatku pcc. Sprzedaż z fakturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Broniewskiego

Bąki,Pruszków

749 000 zł56 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie, 56m2, położone w Pruszkowie przy ul. Broniewskiego 28D. Rozkład mieszkania: salon 18,52 m2 z kuchnią 9,13m2 sypialnia 12,8m2 łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gałczyńskiego

Bąki,Pruszków

570 000 zł43 m² 13 349 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam lub zamienię na mieszkanie 3 pokojowe. Mieszkanie znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy na osiedlu sunhouse, w podwarszawskim Pruszkowie na ulicy Gałczyńskiego. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Bąki,Pruszków

1 000 000 zł240 m² 4 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Mamy do zaoferowania przedwojenny dom, murowany, solidnie wykonany, lokalizacja to Bąki, spokojna dzielnica Pruszkowa. Dom ma ogromny potencjał, w tej chwili na parterze są 4 duże pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Bąki,Pruszków

1 000 000 zł240 m² 4 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komorowska

Bąki,Pruszków

3 950 zł59 m² 66,95 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie z mp o powierzchni 59 m , położone na czwartym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Komorowskiej 6 w Pruszkowie, niecałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Bąki,Pruszków

1 000 000 zł240 m² 4 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Bąki,Pruszków

1 000 000 zł240 m² 4 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczaka

Bąki,Pruszków

827 750 zł66 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas - zakup bez prowizji, bez pcc, bez ukrytych kosztów w stanie deweloperski. Nowoczesny Apartament M3 z balkonem i poddaszem w Pruszkowie. Kameralna inwestycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Bąki,Pruszków

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem okazjonalny mieszkanie na pierwszym piętrze, położone na Osiedlu Sunhouse w Pruszkowe przy ul K.I. Gałczyńskiego. Mieszkanie znajduje się na spokojnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Bąki,Pruszków

280 000 zł40 m² 4 563,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie bezczynszowe Pruszków Bąki 40,35m2 Lokal 40,35m2 składa się z pokoju dziennego, kuchni, łazienki oraz pokoju na 2 piętrze. Do lokalu przynależy piwnica. Mieszkanie do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Bąki,Pruszków

730 000 zł660 m² 1 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną, zlokalizowaną między Pruszkowem a Piastowem, w spokojnej dzielnicy Bąki. Ulica jest wyłożona kostką brukową i jest to tzw. ślepa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Pruszków

Bąki,Pruszków

900 000 zł888 m² 1 014 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej okolicy na skraju miasta, z możliwością zabudowy jednorodzinnej i bliźniaczej. Media : woda prąd gaz kanalizacja przy działce Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gałczyńskiego

Bąki,Pruszków

415 000 zł30 m² 13 787,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Pruszków Bąki Kompleks sunhouse Kawalerka 30,1m2 z balkonem. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 35.000 PLN Kawalerka z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Pruszków

Bąki,Pruszków

775 000 zł57 m² 13 596,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie na osiedlu Sunhouse to nowoczesne i funkcjonalnie zaprojektowane budynki wielorodzinne podbudowane garażami podziemnymi i zwieńczone zielonymi ogrodami na dachach. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Bąki

Bąki,Pruszków

549 000 zł918 m² 598,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki po 918m2 z mpzp, tylko 23 km od Centrum Warszawy! Zalety działek: - świetna lokalizacja, blisko to wszelakiej infrastruktury - cicha i spokojna okolica - wymiary działek: 1. ~15,6m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Bąki

Bąki,Pruszków

859 000 zł1 670 m² 514,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka 1670m2 z mpzp, tylko 23 km od Centrum Warszawy! Zalety działki: - świetna lokalizacja, blisko to wszelakiej infrastruktury - cicha i spokojna okolica - wymiary działki 28,5 mx59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Długosza

Bąki,Pruszków

827 750 zł127 m² 6 517,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Odkryj Inwestycję, która powstaje w zielonej części Pruszkowa, w sąsiedztwie Parku Mazowsze, daleko od terenów przemysłowych. Kameralnie, komfortowo, jedynie 3 kilometry od granicy Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Długosza

Bąki,Pruszków

676 734 zł52 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z II etapem ostoi długosza 2. Apartamentowiec skała się z 14 lokali. Na parterze 7 lokali trzy pokojowych o powierzchni 52,46m2 z ogródkami od 35 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długosza

Bąki,Pruszków

827 750 zł66 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu mieszkania położonego w Pruszkowie przy ul.Długosza 45. Mieszkanie o powierzchni 66,22m2 z możliwością adaptacji poddasza o pow.60,88m2 ( obmiar po podłodze ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Długosza

Bąki,Pruszków

624 274 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdziarska

Bąki,Pruszków

624 274 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na kameralnym osiedlu w Pruszkowie z własnym ogródkiem. Trzy pokoje na powierzchni 52,46 mkw., salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka oraz schowek. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Bąki,Pruszków

820 000 zł840 m² 976,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Pruszków dzielnica Bąki o pow. ok 840 m2, wjazd na działkę bezpośrednio z drogi gminnej. Działka narożna w kształcie trójkąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Bąki,Pruszków

999 000 zł900 m² 1 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam do zakupu działki budowlanej, zlokalizowanej w malowniczym Pruszkowie, w dzielnicy Bąki. Ta przestrzeń o powierzchni 900m2 nie tylko gwarantuje doskonałą lokalizację, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Bąki,Pruszków

805 000 zł765 m² 1 052,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki budowlanej na sprzedaż, usytuowanej w malowniczym Pruszkowie, w dzielnicy Bąki. Ta przestrzeń o powierzchni 764 m2 oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwitnąca

Bąki,Pruszków

2 899 990 zł300 m² 9 666,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 230 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1000 m2, znajdującej się przy ulicy Kwitnącej w Pruszkowie. Idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwitnąca

Bąki,Pruszków

645 000 zł53 m² 12 074,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w bliskim Pruszkowie, na rynku pierwotnym (st. deweloperskim, 0% prowizji, bez pcc), dobrze skomunikowane z Warszawą. Osiedle zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hortensji

Bąki,Pruszków

1 119 000 zł135 m² 8 266,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Bez prowizji! You do not need permission from the Ministry of Foreign Affairs to buy a house. Pięknie wykończony, nowy dom (oddany w 2021r). Wszystkie media miejskie. Ponadczasowa stylizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gałczyńskiego

Bąki,Pruszków

560 000 zł43 m² 13 114,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 42,70 M2, 2 pokoje, pruszków- bez pośredników (pruszków, mazowieckie, gałczyńskiego) Na sprzedaż: mieszkanie znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy na osiedlu sunhouse,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Pruszków

Bąki,Pruszków

8 500 zł168 m² 50,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:432 m²

Do wynajęcia 4-pokojowy dom o pow. 168 m2, z garażem, na działce o pow. 432 m2 , zlokalizowany w dzielnicy Bąki w Pruszkowie. Dom położony w spokojnej, bezpiecznej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszków

Bąki,Pruszków

690 000 zł52 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Pruszkowie. Mieszkanie ma powierzchnie 52m2 i składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zdziarska

Bąki,Pruszków

1 050 000 zł147 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Segment dwupoziomowy o powierzchni 130,52 mkw. z tarasem, z balkonem, ogrodem o powierzchni 46 mkw. i garażem o powierzchni 16,56 mkw. Pogranicze Pruszkowa z Piastowem. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bąki,Pruszków

1 050 000 zł151 m² 6 955,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Zakup bez pcc I prowizji! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego segmentu / dwupoziomowego apartamentu o pow. 134,23 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bąki,Pruszków

1 050 000 zł151 m² 6 955,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Bąki,Pruszków

534 000 zł53 m² 9 996,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3- pokojowe z dwoma balkonami i dwiema łazienkami. Przestronny balkon (prawie 6 m2) to dodatkowa przestrzeń na świeżym powietrzu. Spokojna, bezpieczna okolica na styku Piastowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Bąki

Bąki,Pruszków

530 000 zł66 m² 8 012,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

** Wykończ pod siebie lub kup wykończone! ** Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim lub na życzenie klienta wykończone po klucz. Stan deweloperski: 530 000zł Stan pod klucz: 659 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Diamentowa

Bąki,Pruszków

1 026 000 zł171 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Chciałabym zaprezentować Państwu 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim w podwarszawskim Pruszkowie. Bliźniak o powierzchni całkowitej 171m2 i działce 350m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bąki

Bąki,Pruszków

1 299 000 zł150 m² 8 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:553 m²

Dom Bliźniak | Z garażem | Dobra Komunikacja | Pruszków |do Negocjacji Do sprzedaży połowa bliźniaka, zlokalizowany w Pruszkowie w otoczeniu budynków jednorodzinnych. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Skłodowskiej-Curie

Bąki,Pruszków

999 000 zł75 m² 13 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż Segment w zabudowie szeregowej, rok budowy 2019/2020. Osiedle zamknięte, cisza i spokój. W okolicy szkoła, przedszkole, sklepy, centrum handlowe. Komunikacja miejska autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bąki,Pruszków

653 100 zł62 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup bez pcc I prowizji! promocja - miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie. Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bąki,Pruszków

950 000 zł151 m² 6 293,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023