Dom, ul. Miodowa

Miodowa, Pruszków, mazowieckie

  • 1 430 000 zł
  • 134 m²
  • 10 671,64 zł/m²

Zdjęcie

Sylwia

Skontaktuj się

Dom, ul. Miodowa

Miodowa, Pruszków, mazowieckie

zaktualizowane:
3 maja 2026

1 430 000 zł

134 m²

10 671,64 zł/m²

Dom, ul. Miodowa

Zaktualizowane: 3 maja 2026

1 430 000 zł 134 m² 10 671,64 zł/m²

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
190 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2017

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

190 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2017

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 430 000 zł (10 671,64 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 134 m² (109 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (5 sypialni), 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2017
  •   pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 190 m²
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (18 m²), strych
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, alarm, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 03.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż bezpośrednio funkcjonalny segment Smart Home środkowy położony w spokojnej części Pruszkowa, na granicy z Piastowem.

Zamieszkujemy dom od 2018 r. i jesteśmy jego pierwszymi właścicielami. Wykończyliśmy go materiałami wysokiej jakości. Zostały wykonane meble pod wymiar prawie we wszystkich pomieszczeniach: salon, kuchnia, wiatrołap, pokoje, garderoba, poddasze. (...)

Agent

Sylwia

513 126...

513 126 777

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Sylwia

513 126...