dowolna

Domy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych Pruszków

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak

Pruszków,mazowieckie

550 000 zł59 m² 9 318,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Zacisze w Pruszkowie. Mieszkanie znajduje się w bliźniaku z 1913 roku. W niedalekiej odległości Park Potulickich, dom Kultury i Arena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jana Sobieskiego

Śródmieście,Pruszków

1 299 000 zł137 m² 9 481,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Prezentujemy dom w Pruszkowie w samym centrum!. Jego powierzchnia to 137 m2 na której znajduje się pięć pokoi. Nieruchomość stoi na działce o powierzchni 604 m2. Dzięki świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bąki,Pruszków

1 050 000 zł151 m² 6 955,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zakup bez pcc I prowizji! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego segmentu / dwupoziomowego apartamentu o pow. 134,23 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Pruszków,mazowieckie

720 000 zł90 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka w Pruszkowie w cichej i zielonej okolicy, układ pomieszczeń: parter: salon z dużym przesuwnym oknem usytuowanym od strony południowej Aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruszków,mazowieckie

1 025 000 zł171 m² 5 994,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowy bliźniak o powierzchni całkowitej 171m2 na działce o powierzchni około 350m2 w Pruszkowie. Budynek składa się z: parter: salon z dużym przesuwnym oknem usytuowanym od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 190 000 zł193 m² 6 165,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom o pow. całkowitej 193,3 m2 ( w tym pow. gospodarcza 72,5 m2) jest otoczony klimatycznym ogrodem, wśród niskiej zabudowy domów jednorodzinnych. Do centrum Warszawy można dojechać: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Skłodowskiej-Curie

Bąki,Pruszków

999 000 zł75 m² 13 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż Segment w zabudowie szeregowej, rok budowy 2019/2020. Osiedle zamknięte, cisza i spokój. W okolicy szkoła, przedszkole, sklepy, centrum handlowe. Komunikacja miejska autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruszków,mazowieckie

1 250 000 zł181 m² 6 906,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nowoczesna bryła budynku oraz funkcjonalne wnętrze to atuty tego domu. Budynek wykończony, częściowo wyposażony [w zabudowę kuchenną, schody, armaturę w łazienkach, panele na podłogach].

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruszków,mazowieckie

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy, która graniczy z Pruszkowem Dom idealny dla rodzin z dziećmi oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszków

Pruszków,wielkopolskie

659 000 zł108 m² 6 107,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Do sprzedaży parterowy dom z pokojem na poddaszu typu bliźniak, wybudowany w 2019 r. Całkowita powierzchnia domu 107,90 m2, powierzchnia użytkowa 93,20 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruszków,mazowieckie

557 000 zł76 m² 7 298,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Do sprzedania segment skrajny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 76,32m2. Segment składa się z dwóch kondygnacji : I kondygnacja o pow. 76,32 m2 Salon + aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Długosza

Bąki,Pruszków

790 000 zł131 m² 6 025,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Oferta sprzedaży dotyczy środkowego segmentu w zabudowie szeregowej. Nieruchomość położona jest w cichej spokojnej okolicy, w dzielnicy Bąki w Pruszkowie. Segment składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaroszewskiej

Żbików,Pruszków

1 250 000 zł142 m² 8 789,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

Sprzedam segment gotowy do zamieszkania o powierzchni 142,22m2 z dodatkową powierzchnią na strychu nie wliczoną w metraż, własnym ogródkiem 322m2 i dwoma miejscami postojowymi (jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Pruszków

Pruszków,mazowieckie

7 500 zł142 m² 52,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

Wynajmę segment gotowy do zamieszkania o powierzchni 142,22m2 z własnym ogródkiem 322m2 i dwoma miejscami postojowymi (jedno w garażu jedno na podjeździe przed domem) Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszków

Pruszków,wielkopolskie

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży parterowy dom o powierzchni całkowitej 150 m2 (120m2 + 30m2 dwustanowiskowy garaż). Usytuowany na działce o powierzchni 1000 m2. Układ pomieszczeń: salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruszków,mazowieckie

1 250 000 zł181 m² 6 906,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nowoczesna bryła budynku oraz funkcjonalne wnętrze to atuty tego domu. Budynek wykończony i częściowo wyposażony [w zabudowę kuchenną, schody, armaturę w łazienkach, panele na podłogach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruszków,mazowieckie

7 500 zł181 m² 41,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Do wynajmu nowa i nowoczesna bryła budynku z funkcjonalnym wnętrzem. Dom częściowo wyposażony. Bardzo dobra lokalizacja i funkcjonale wnętrze wyróżniają tę inwestycję. Do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruszków,mazowieckie

1 190 000 zł137 m² 8 686,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 137 m2, położony w Pruszkowie, teren ogrodzony, działka pięknie zagospodarowana. Dom jasny, przestronny. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pruszków

Pruszków,mazowieckie

722 610 zł115 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem na nowym osiedlu. Osiedle zagospodarowane i zadbane, budynki o nowoczesnej architekturze tworzące harmonijną całość. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ostoja

Ostoja,Pruszków

6 500 zł197 m² 32,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia dom 176mkw z dużym ogrodem 400mkw, zlokalizowany w Komorowie, na kameralnym osiedlu Ostoja, segment po remoncie: nowa, docieplona elewacja, nowe okna, nowa instalacja wodna, wydajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruszków,mazowieckie

889 900 zł119 m² 7 478,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:136 m²

Chcesz zamieszkać na nowym kameralnym osiedlu, zadzwoń i umów się na spotkanie! Na sprzedaż Segment o powierzchni użytkowej 113 m2 usytuowany na kameralnym osiedlu w Pruszkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruszków,mazowieckie

1 190 000 zł137 m² 8 686,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruszków,mazowieckie

791 000 zł108 m² 7 295,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 108,43 m2 w budynku szeregowym. Mieszkanie znajduje się na parterze i jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Malichy

Malichy,Pruszków

2 000 000 zł280 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Sprzedam dom jednorodzinny wolnostojący z zadrzewionym ogrodem położony w willowej dzielnicy Pruszkowa Malichach. W rozliczeniu chętnie przyjmę ładne mieszkanie w Warszawie. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żbików,Pruszków

1 150 000 zł181 m² 6 353,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nowoczesna bryła budynku oraz funkcjonalne wnętrze to atuty tego domu. Budynek w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Bardzo dobra lokalizacja i funkcjonale wnętrze wyróżniają tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowaka Jeziorańskiego

Żbików,Pruszków

971 500 zł189 m² 5 140,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bezpośrednio sprzedam | nowy 145m2 powierzchni użytkowej | połówkę domu w zabudowie bliźniaczej | działka 400m2 | pompa ciepła w cenie | stan deweloperski | doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gąsin,Pruszków

1 150 000 zł149 m² 7 718,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Stylowo urządzony, komfortowy dom z zadbanym ogrodem w Pruszkowie! Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 124 m2 to idealne miejsce dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

600 000 zł70 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:778 m²

Na sprzedaż dom parterowy, podpiwniczony o pow. ok 70m2 zlokalizowany w Pruszkowie, posadowiony na działce o pow. 778m2. Dom wymaga generalnego remontu, możliwość nadbudowy, rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Żbików,Pruszków

749 900 zł150 m² 4 999,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka w stanie Deweloperskim w Pruszkowie o powierzchni całkowitej 150m2, powierzchni użytkowej 120 m2. Dom posadowiony na działce o pow. 350m2. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Malichy

Malichy,Pruszków

7 000 zł261 m² 26,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wynajmę duży, przestronny dom w przepięknej okolicy Pruszkowa. Dom znajduję się na osiedlu domów jednorodzinnych, w zwartej zabudowie, wśród zaufanych i miłych sąsiadów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żbików,Pruszków

599 000 zł78 m² 7 653,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż ostatni wolny lokal w segmencie w miejscowości Pruszków dzielnicy Żbików o powierzchni ok 79m2 + ogródek o pow. ok. 20m2 oraz dwa miejsca postojowe przed budynkiem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pruszków

Pruszków,mazowieckie

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Atrakcyjna nieruchomość do wynajęcia jako hotel robotniczy. Rozkład pomieszczeń: - parter (3 pokoje plus łazienka i kuchnia) - Pierwsze piętro (5 pokojów plus łazienka, kuchnia Zalety: - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Błońska

Gąsin,Pruszków

5 900 zł149 m² 39,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Błękitna

Pruszków,mazowieckie

6 000 zł170 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:928 m²

Posiadam do wynajęcia dom wolno stojący w cichej dzielnicy Pruszkowa. Dom jest po remoncie, przystosowany do wynajęcia na trzy niezależne mieszkania po ok 50 mkw: poziom -1 - dwa pokoje + kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pruszków

Pruszków,mazowieckie

4 000 000 zł1 140 m² 3 509,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:5 873 m²

W przypadku zakupu tej nieruchomości jeśli pośrednik świadczy usługę pośrednictwa wyłącznie na rzecz sprzedającego W Pruszkowie stoi budynek jak z bajki. Dawniej zbudowany jako szpital,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Pruszków

Pruszków,mazowieckie

4 000 000 zł1 140 m² 3 509,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:5 873 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Żbików

Żbików,Pruszków

510 000 zł42 m² 12 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:912 m²

Sprzedam bezpośrednio dom usytuowany w Pruszkowie dz. Żbików o pow. 42 m 2. , pow. działki 912m 2. Zaletą nieruchomości jest zarówno jej położenie oraz możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

700 000 zł180 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedaży połowa bliżniaka w centum Pruszkowa. Zbudowany w latach 70-tych z cegły dziurawki, 4 lata temu ocieplony 10 cm styropianem i otynkowany. Działka 350m2, ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Pruszków

Pruszków,mazowieckie

2 300 zł220 m² 10,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia poziom/ piętro/ domu w Pruszkowie, na granicy z Piastowem. Powierzchnia 220 m2, to 5 pokoi, kuchnia z jadalnią, łazienka, wc, 3 pomieszczenia na półpiętrze/ pralnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Polecam dom 110m2 w zabudowie bliźniaczej położony w cichej dzielnicy Pruszkowa. Nieruchomość wymaga częściowego remontu m.in. ocieplenie ścian i kuchnia w całości. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

600 000 zł240 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:202 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej położony na spokojnym osiedlu podobnych nieruchomości. Budynek został wybudowany w 1989r z cegły i ma 4 poziomy po 60m2 każdy, 3 poziomy są.