Działka budowlana, ul. Baczyńskiego

Baczyńskiego, Pruszków, mazowieckie

  • 799 000 zł
  • 924 m²
  • 864,72 zł/m²

Zdjęcie

Rafał Kotowski

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Baczyńskiego

Baczyńskiego, Pruszków, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

799 000 zł

924 m²

864,72 zł/m²

Działka budowlana, ul. Baczyńskiego

Zaktualizowane: 12 maja 2026

799 000 zł 924 m² 864,72 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 799 000 zł (864,72 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 924 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 49m; szerokość: 27m
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd
  • Źródło: biuro nieruchomości: Lokum, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 749/3769/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka budowlana położona w kameralnym miejscu nowo powstającego osiedla w Pruszkowie.

Świetnie skomunikowana z centrum miasta, w pobliżu wjazdu na A2.

W najbliższej okolicy tereny rekreacyjne, spacerowe, Szkoła Podstawowa nr 5, przedszkole.

Przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą.

W najbliższej przyszłości zostanie doprowadzony woda z sieci miejskiej, kanalizacja, powstanie nowa miejska droga wewnętrzna. (...)

Agent

Rafał Kotowski

882 970...

882 970 815

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Rafał Kotowski

882 970...

882 970 815

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Rafał Kotowski

Zostaw telefon, oddzwonimy