Działka Pruszków
Gąsin, Pruszków, mazowieckie
- 2 650 000 zł
- 1 771 m²
- 1 496,33 zł/m²
Dorota Karwowska
Skontaktuj się
Działka Pruszków
Gąsin, Pruszków, mazowieckie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Działka Pruszków
Zaktualizowane: 13 maja 2026
2 650 000 zł 1 771 m² 1 496,33 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 2 650 000 zł (1 496,33 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: 1 771 m²
- kształt: prostokąt; długość: 49m; szerokość: 37m
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: KUBIAK NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 4136/1989/OGS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Gąsin, Pruszków, pruszkowski, mazowieckie
Opis nieruchomości
Pruszków Gąsin ok. 2,5 km od wjazdu na A2 - do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1771m2 i wymiarach 37m x 48,5m.
Przeznaczenie terenu podstawowe: funkcja mieszkaniowa jednorodzinna realizowana jako zabudowa WOLNO STOJĄCA, BLIŹNIACZA I SZEREGOWA. (...)
694 855...
694 855 385