Działka rekreacyjna, ul. Syreny
Syreny, Pruszków, mazowieckie
- 60 000 zł
- 258 m²
- 232,56 zł/m²
Mariusz Zalewski
Skontaktuj się
Działka rekreacyjna, ul. Syreny
Syreny, Pruszków, mazowieckie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Działka rekreacyjna, ul. Syreny
Zaktualizowane: 14 maja 2026
60 000 zł 258 m² 232,56 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 60 000 zł (232,56 zł/m²)
- Działka: rekreacyjna, 258 m²
- działka ogrodzona
- Źródło: biuro nieruchomości: Rest Nest, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: RN725014
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Syreny, Pruszków, pruszkowski, mazowieckie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 258 m², położona w Pruszkowie na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych Relaks.
Na działce znajduje się domek letniskowy, w którym wydzielono pokój dzienny oraz oddzielną część sypialnianą. W budynku jest także pomieszczenie gospodarcze przeznaczone na przechowywanie sprzętu ogrodowego i innych rzeczy.
Dodatkowo na działce znajduje się altana z miejscem na stół dla 8-10 osób oraz grill murowany. (...)