dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Pruszków - Oferty sprzedaży i najmu

89 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

565 456 zł56 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

604 737 zł60 m² 10 079 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

475 000 zł48 m² 9 875,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferujemy na sprzedaż klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Pruszkowa Mieszkanie znajduje się na parterze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

534 200 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,42 m2 , usytuowane na II piętrze, oferowane w standardzie deweloperskim. Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym (20,67 m2), pokój (8,51 m2), pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staszica

Pruszków,mazowieckie

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowy, świeżo wykończony apartament przy ul. Staszica (os. Mechaników) o powierzchni 68 m2 z pięknym tarasem 27 m2 4 piętro w budynku sześciopiętrowym z windą do garażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Helenowska

Pruszków,mazowieckie

650 000 zł60 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o pow. 60 m2 usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku z 1984 roku. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwitnąca

Pruszków,mazowieckie

602 160 zł58 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem w bliskim Pruszkowie, na rynku pierwotnym (st. deweloperskim, 0% prowizji, bez pcc), dobrze skomunikowane z Warszawą. Osiedle zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 3 Maja

Pruszków,mazowieckie

807 454 zł98 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie w cichym Pruszkowie w wyremontowanej kamienicy. Idealna oferta dla rodziny z dziećmi szukającej wytchnienia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 3 Maja

Pruszków,mazowieckie

612 868 zł74 m² 8 229,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 3 Maja

Pruszków,mazowieckie

807 454 zł98 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji. 0% podatku pcc. Bezpieczny Kredyt 2%. Kupujesz od dewelopera. 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru! Szukasz przestronnego mieszkania dla swojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Pruszków,mazowieckie

531 352 zł52 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez pcc! Osiedle Stacja Centrum to unikalny projekt o nowoczesnej architekturze, idealnie wpisujący się w najbliższą okolicę - przyjazną do życia, centralną część Pruszkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szkolna

Pruszków,mazowieckie

635 900 zł78 m² 8 198,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ten wyjątkowy apartament mieści się w nowym budynku nawiązującym stylem do kamienic. Każdy detal o tym przypomina: kolorystyka, szprosy w oknach, żeliwne balustrady z wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pruszków,mazowieckie

807 454 zł98 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji. 0% podatku pcc. Możesz kupić w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Gotowe do odbioru. Stylowy i kameralny budynek wielorodzinny składający się z 19 lokali mieszkalnych od 3 do 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szkolna

Pruszków,mazowieckie

613 100 zł75 m² 8 199,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pruszków,mazowieckie

612 868 zł75 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji. 0% podatku pcc. Możesz kupić w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Stylowy i kameralny budynek wielorodzinny składający się z 19 lokali mieszkalnych od 3 do 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Pruszków,mazowieckie

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 47,9m2 w Pruszkowie przy ulicy Wiosennej, w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze, dwustronne, trzypokojowe. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

53 m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: robert Tramś tel. 3-pokojowe mieszkanie z wyjątkowo dużym balkonem w pobliżu stacji skm/pkp Pruszków. Oraz pcc! (podatek od czynności cywilno-prawnych) otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

475 000 zł48 m² 9 875,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

618 034 zł75 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Chcesz zamieszkać z dala od zgiełku w nowym, ładnym i kameralnym budynku! To ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie 75,37m2 w Stylowym i Kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

807 454 zł98 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Chcesz zamieszkać z dala od zgiełku w nowym, ładnym i kameralnym budynku! To ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie 98,47m2 w Stylowym i Kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

618 034 zł75 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Pruszków,mazowieckie

780 000 zł62 m² 12 680 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Łatwa komunikacja ze Stolicą, a jednocześnie nieco niższe ceny nieruchomości niż w Warszawie sprawiają, że mieszkania, takie jak to przy ul. Ołówkowej w Pruszkowie sprzedają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bąki,Pruszków

653 100 zł62 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup bez pcc I prowizji! promocja - miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie. Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

3 000 zł54 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w okolicach Warszawy, z jasnym i nowoczesnym wnętrzem? Na co dzień cenisz sobie wygodę i bliskość sklepów i usług? Zapraszam do zapoznania się z oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziarska

Pruszków,mazowieckie

534 200 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w budynku 2 piętrowym z funkcjonalnym układem w bardzo dobrej lokalizacji przy bocznej ulicy w Pruszkowie w dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zdziarska

Pruszków,mazowieckie

534 200 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 mkw., na kameralnym osiedlu z balkonem. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

612 810 zł56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Odkryj idealną ofertę pod program Bezpieczny Kredyt 2%, w wyjątkowej inwestycji o nowoczesnej architekturze, usytuowanej w centralnej części Pruszkowa. To doskonała okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pruszków,mazowieckie

635 992 zł78 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji. 0% podatku pcc. Możesz kupić w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Gotowe do odbioru. Ostatnie piętro, dwa balkony. Stylowy i kameralny budynek wielorodzinny składający się z 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Pruszków

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Pruszkowie o pow. 48m2. Mieszkanie po remoncie, bardzo ładnie i gustownie wykończone, częściowo umeblowane, możliwość zamieszkania od zaraz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

619 592 zł76 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Chcesz zamieszkać z dala od zgiełku w nowym, ładnym i kameralnym budynku! To ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie 75,56m2 w Stylowym i Kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

780 000 zł66 m² 11 750,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,38m zlokalizowane przy ul. Lipowej w Pruszkowie z miejscem parkingowym oraz komórką lokatorską. Mieszkanie idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

398 000 zł47 m² 8 468,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47 m2 mieszczące się w sercu Pruszkowa, tuż przy Parku Potulickich! Mieszkanie rozkładowe - salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Antka

Pruszków,mazowieckie

2 600 zł61 m² 42,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pruszków /10 min pieszo do wkd / klimatyzacja -salon z Aneksem Kuchennym -dwie Sypialnie -łazienka -duży taras -miejsce postojowe 2.600 + 890 zł czynsz administracyjny z zaliczkami na media przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

415 000 zł47 m² 8 829,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Posiadamy w swojej ofercie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 47 m2. Mieszkanie jasne, rozkładowe posiada dwa pokoje, łazienkę z toaletą, przedpokój z miejscem na szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prusa

Bolesława Prusa,Pruszków

680 000 zł67 m² 10 123,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaoferować atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie w podwarszawskim Pruszkowie. Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi! lokalizacja Mieszkanie usytuowane w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zdziarska

Pruszków,mazowieckie

534 200 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Pruszków,mazowieckie

531 352 zł52 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

475 000 zł48 m² 9 875,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982