dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Pruszków - Oferty sprzedaży i najmu

89 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gałczyńskiego

Pruszków,mazowieckie

615 000 zł60 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 60M2, 3 pokoje, pruszków-bąki, ul. Konstantego ildefonsa gałczyńskiego (pruszków, mazowieckie, gałczyńskiego) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tomcia Palucha

Pruszków,mazowieckie

375 000 zł47 m² 7 979 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 47M2, 3 pokoje, pruszków, ul.TOMCIA PALUCHA (Pruszków, mazowieckie, Tomcia Palucha) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

850 000 zł70 m² 12 153 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 69,94M2, 3 pokoje, pruszków, ul.BOLESŁAWA PRUSA (Pruszków, mazowieckie, Prusa) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Pruszków,mazowieckie

620 000 zł59 m² 10 473 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 59,20M2, 2 pokoje, pruszków, ul. Kościuszki (pruszków, mazowieckie, kościuszki) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

510 000 zł60 m² 8 543 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 59,70M2, 3 pokoje, pruszków, ul. AL.WOJSKA POLSKIEGO (Pruszków, mazowieckie, Al. Wojska Polskiego) Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

549 313 zł59 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle Stacja Centrum to unikalny projekt o nowoczesnej architekturze, idealnie wpisujący się w najbliższą okolicę - przyjazną do życia, centralną część Pruszkowa z doskonałą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

489 000 zł60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Pruszkowa. Mieszkanie ma 60 m2 i składa się z otwartego salonu z klimatyzacją i wyjściem na balkon, dwóch sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kubusia Puchatka

Pruszków,mazowieckie

360 000 zł47 m² 7 659,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie Mieszkanie spółdzielcze własnościowe. Czyste bez insektów. Widna kuchnia. Balkon. Komórka lokatorska. Mieszkanie wymaga odświeżenia. Ścisłe Centrum Pruszkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Pruszków,mazowieckie

699 000 zł70 m² 9 986 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 70M2, 3 pokoje, pruszków, ul.MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE (Pruszków, mazowieckie, Skłodowskiej-Curie) Na sprzedaż: Mieszkanie w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubala

Pruszków,mazowieckie

760 000 zł90 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 89,94M2, 3 pokoje, pruszków, ul.HUBALA (Pruszków, mazowieckie, Hubala) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Pruszków,mazowieckie

375 000 zł48 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Trzypokojowe mieszkanie do remontu blisko parku i stacji pkp. Prezentowany lokal składa się z: - salonu (ok.15,5m2), - sypialni (ok. 8,5m2), - pokoju z wyjściem na balkon (ok. 9m2), - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

360 000 zł44 m² 8 182 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 44M2, 3 pokoje, pruszków, ul. Wojska polskiego (pruszków, mazowieckie,Al. Wojska Polskiego) Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kubusia Puchatka

Pruszków,mazowieckie

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie (44 m2) położone w samym centrum Pruszkowa. Bardzo atrakcyjna lokalizacja! Odległości pieszo: 10-15 min do pkp i wkd, 3-5 min do przystanku autobusowego. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Pruszków,mazowieckie

440 000 zł63 m² 6 984,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie w Pruszkowie IV piętro w IV piętrowym budynku z 1977 roku bez windy. Lokal składa się z: - przedpokoju. - widnej kuchni - salonu z wyjściem na balkon - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

479 500 zł60 m² 7 992 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 60M2, 3 pokoje, pruszków, ul. AL. Wojska polskiego (pruszków, mazowieckie, al. Wojska Polskiego) Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasna

Pruszków,mazowieckie

686 000 zł82 m² 8 366 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 82M2, 4 pokoje, pruszków, ul.JASNA (Pruszków, mazowieckie, Jasna) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

495 000 zł55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 55M2, 3 pokoje, pruszków, ul.KOPERNIKA (Pruszków, mazowieckie, Kopernika) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceramiczna

Pruszków,mazowieckie

810 000 zł70 m² 11 581,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż trzypokojowy apartament 69,94 m2 na prestiżowym osiedlu w centrum Pruszkowa. Osiedle zamknięte, strzeżone, zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową. Na terenie osiedlowy park oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

639 000 zł75 m² 8 548,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament na II piętrze, składające się z dużego salonu (21,33m2) z kuchnią (8,80 m2) oraz dwóch pokój (12,22 m2 ) i (11,12 m2 ), łazienki (4,42 m2) i w.c. (1,52 m2), przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

639 000 zł70 m² 9 128,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Komfortowy i przestronny apartament w Pruszkowie na osiedlu Twój Parzniew Miasto Ogród o powierzchni ok 70 m2, dwie sypialnie, duży przestronny salon z aneksem kuchennym, dwa balkony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

549 313 zł59 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

601 221 zł71 m² 8 424 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dwupoziomowe mieszkanie (71 m2) z tarasem o dodatkowej powierzchni ponad 15 m2, zlokalizowane jest na czwartym piętrze nowo wybudowanego budynku. Dla wygody mieszkańców zaplanowano, windę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 040 861 zł120 m² 8 640 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament dwupoziomowy 120 m2 na nowym osiedlu w Pruszkowie. Apartament dwupoziomowy 120 m2 z tarasem 15 m2, zlokalizowany jest na najwyższych kondygnacjach nowo wybudowanego budynku. Dla wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

639 000 zł75 m² 8 548 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 74,75M2, 3 pokoje, pruszków, ul.DZIAŁKOWA (Działkowa, mazowieckie) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Staszica,Pruszków

445 000 zł60 m² 7 453,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe mieszkanie w niskiej zabudowie wśród zieleni! Prezentowany lokal składa się z: - salonu (19m2) z wyjściem na balkon (ok. 2,2 m2), - mniejszej sypialni (9m2) - większej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

500 000 zł55 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzypokojowe mieszkanie w niskiej zabudowie wśród zieleni! Prezentowany lokal składa się z: - salonu (16m2), - mniejszej sypialni (9m2), - większej sypialni (12m2), - jasnej kuchni (6 m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

388 000 zł58 m² 6 655,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne i piękne mieszkanie 58m2, na strzeżonym i ogrodzonym osiedlu w Pruszkowie 'twój Parzniew-miasto ogród'. Prestiżowa lokalizacja! Blisko szkoła i przedszkole, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Pruszków,mazowieckie

206 000 zł44 m² 4 681,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Budynek z 1964, rama H, po termoizolacji. Mieszkanie na parterze 44 m 2. Trzy pokoje : Pokój duży 14 m2, 2 pokoje po 10 m2, łazienka 3 m2 kuchnia 4,5 m2 z oknem Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kubusia Puchatka

Pruszków,mazowieckie

226 000 zł48 m² 4 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Blok 2 piętrowy, otynkowany z 1962 roku, klatki czyste i zadbane, chodniki przed blokiem wykostkowane. Do pkp/skm/wkd około 10-12 minut na pieszo. W bliskiej okolicy znajdują się szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Pruszków,mazowieckie

276 000 zł72 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Blok, w którym znajduje się mieszkanie usytuowany jest na zadbanym osiedlu, z dużą ilością zieleni. W najbliższej okolicy szkoły, przedszkole, urząd pocztowy, sklepy osiedlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

229 000 zł48 m² 4 751,04 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe 48 m2 rozkładowe na VIII p. Na piętrze 3 mieszkania. Salon(16 m2) z wyjściem na balkon - okna na zachód, na podłodze mozaika. 2 pokoje ( 10m2, 9 m2) okna wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgoda

Pruszków,mazowieckie

239 000 zł48 m² 4 948,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Blok wybudowany w 1978 roku, dokoła dużo zieleni. Do pkp/skm około 15 minut, autobus 5 minut. W bliskiej okolicy znajdują się szkoła podstawowa, gimnazjum, trzy przedszkola, sklepy, oś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

268 000 zł60 m² 4 466,67 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 60 m2 na osiedlu Staszica. 4 piętro w bloku z windą. Nieruchomość składa się z: widnej kuchni, salonu 25 m2 z wyjściem na duży balkon, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

230 000 zł48 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Budynek położony w odległości 100 m do przystanku kolejki wkd. Media: gaz miejski, ogrzewanie miejskie, telewizja kablowa, domofon, drzwi do klatki schodowej otwierane tradycyjnie lub kluczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wokulskiego

Pruszków,mazowieckie

425 000 zł74 m² 5 743,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 74 m2, 3 pokoje + kuchnia z jadalnią, wc, oddzielnie łazienka, balkon ze schowkiem, piwnice. Mieszkanie na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skłodowskiej-Curie

Pruszków,mazowieckie

379 000 zł61 m² 6 213,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bezpośrednio - mieszkanie o powierzchni 60,5 m2 znajduje się na II piętrze trzypiętrowego budynku, na zamkniętym osiedlu w cichej okolicy na granicy Pruszkowa i Piastowa, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Emancypantek

Pruszków,mazowieckie

1 700 zł68 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Blok z 1997 roku, dookoła dużo zieleni. W pobliżu znajduje się plac zabaw, szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnia. Do wkd około 15 minut, do pkp/skm około 25 minut, autobus pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

1 380 zł61 m² 22,62 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w Pruszkowie, na osiedlu Staszica przy ul. Działkowej, 61m2, 3 pokoje na 6 piętrze. Mieszkanie rozkładowe, pokoje o powierzchni 25m, 12m i 11m, częściowo umeblowane (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Pruszków,mazowieckie

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Blok z 1968 roku w ścisłym centrum Pruszkowa. Do pkp/skm około 10 minut na pieszo. Dookoła jest dużo zieleni. Sklepy, szkoła, przedszkole, starostwo, punkty usługowe w bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Helenowska

Pruszków,mazowieckie

298 000 zł65 m² 4 584,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Nowa cena! Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie 3-pokojowe 65m2. Pokoje rozkładowe 19, 12 i 11m2, kuchnia widna, oddzielna 10m2, łazienka i wc osobno, duży balkon. Kuchnia zabudowana szafkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceglana

Pruszków,mazowieckie

230 000 zł51 m² 4 509,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie trzypokojowe o pow. 51 m2 na osiedlu Ceglana w Pruszkowie. Pokój duży 20 m2 z wyjściem na balkon - loggia, pokoje małe - 7 m2 i 9m2. Kuchnia widna - 8 m2, łazienka.