dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Pruszków - Oferty sprzedaży i najmu

89 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

230 000 zł47 m² 4 893,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zadbane, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw z lat 70. Usytuowane w atrakcyjnym miejscu Pruszkowa. Mieszkanie do częściowego remontu i własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Pruszków,mazowieckie

355 000 zł50 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przepiękne mieszkanie na osiedlu Staszica, nowe budownictwo, 2008 r, wykończone w wysokim standardzie, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Na podłogach deska barlinecka oraz gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

295 000 zł60 m² 4 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane w Pruszkowie przy ulicy Wojska Polskiego. Składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki i wc. Dogodny rozkład Bze. Blisko do sklepów, banków szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cegielniana

Pruszków,mazowieckie

299 000 zł64 m² 4 635,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie umeblowane trzy pokojowe 64,50 m2 w bloku z cegły z 1993 r. na pierwszym piętrze, w Centrum Pruszkowa - każde mieszkanie na własnym półpiętrze (z dala od głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andrzeja

Pruszków,mazowieckie

278 000 zł58 m² 4 793,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Blok z 1978 roku, po termoizolacji w 2008 r. ma dobudowane wiatrołapy, chodniki wykostkowane. Bardzo dobra lokalizacja w połowie drogi między basenem Kapry, a stacją wkd. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gomulińskiego

Pruszków,mazowieckie

350 000 zł75 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie po gruntownym remoncie, przebudowane wg. własnego projektu. Kuchnia otwarta na p.pokój, umeblowana i wyposażona. Salon 25m2 z wyjściem na balkon, duża sypialnia z systemem szaf.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 100 zł55 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tanie duże mieszkanie w Centrum Pruszkowa Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2, piętro 4/10 w bloku z windą. Pokoje 18m2, 11m2, 12m2 , kuchnia 6m2 widna z oknem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceglana

Pruszków,mazowieckie

257 000 zł60 m² 4 283,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Ciche, ciepłe w świetnej okolicy mieszkanie 60 m2. Osiedle bardzo dobrze zagospodarowane oraz dobrze skomunikowane z Warszawą. W pobliżu przystanek kolejki wkd, szkoła, instytucje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Pruszków,mazowieckie

346 000 zł57 m² 6 070,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budynku. Salon 16m2, sypialnia 13m2, sypialnia 8m2, łazienka 5m2, kuchnia 9m2. Mieszkanie ładnie wykończone, okna drewniane, na podłodze panele i terakota, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowa

Pruszków,mazowieckie

306 000 zł60 m² 5 083,06 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 60 m2, mieszczace się na osiedlu Staszica, na V piętrze, w budynku z windą. W bliskiej okolicy sklepy, kościół, szkoła oraz przedszkole. W pobliżu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

265 000 zł60 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Trzypokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Osobna kuchnia 8m2, salon 24m2, dwie sypialnie każda po 10m2, łazienka i wc osobno. Mieszkanie po remoncie, nowa zabudowa kuchenna, drzwi zewnętrzne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

252 000 zł48 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w Pruszkowie przy ulicy Lipowej. Na powierzchnię 48m2 składają się; trzy pokoje(16m, 10m,8m), kuchnia, przedpokój oraz łazienka.Zlokalizowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

365 000 zł64 m² 5 703,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zadbane, przestronne mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy. Dostępne od zaraz. Doskonały dojazd do Warszawy (5 min. do kolejki wkd, 5 min. do wjazdu na autostradę). Do mieszkania przynależy duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

255 000 zł48 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Trzypokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji. Kuchnia połączona z dużym pokojem, dwie niezależne sypialnie, łazienka z wc. Mieszkanie przeszło kapitalny remont w 2006r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

221 000 zł48 m² 4 604,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Blok z 1965 roku, ocieplony i otynkowany z cegły znajdujący się w ścisłym centrum Pruszkowa. Do stacji pkp/skm około 10 minut, do wkd 12 minut. W bliskiej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Srebrna

Pruszków,mazowieckie

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Blok z 1988 roku, jest przewidziana w 2012 r. termomodernizacja. Do wkd około 5 minut, do pkp/skm około 20 minut. W bliskiej okolicy znajdują się szkoła, przedszkole, sklepy, urzędy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od lipca lub połowy sierpnia (kwestia do dogadania) mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Twój Parzniew Miasto Ogród! Mieszkanie 3 pokojowe:2 oddzielne sypialnie i salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Pruszków,mazowieckie

225 000 zł50 m² 4 455,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie o pow. 50,5 m2, 3- pokojowe na 4 piętrze 4-piętrowej kamienicy, z połowy lat 60-tych. Mieszkanie bez umeblowania. Okna drewniane. Do lokalu przynależy piwnica. Blisko przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceglana

Pruszków,mazowieckie

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Pruszkowa przy ulicy Ceglanej. Zlokalizowane na czwartym piętrze (ostatnim) bez windy. Na powierzchnię 60m2 składają się trzy pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

338 000 zł72 m² 4 662,07 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzypokojowe mieszkanie położone na obrzeżach Pruszkowa. W pobliżu znajdują się: szkoła, sklepy, ośrodek zdrowia. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Wymienione zostały okna, kaloryfery,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czereśniowa

Gąsin,Pruszków

1 300 zł80 m² 16,25 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolno stojący dom w podwórku, ogrodzony, możliwość parkowania samochodu na posesji. Na dole pokój z szafami, na górze sypialnia, łazienka (pralka, kabina, prysznicowa) i pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Pruszków,mazowieckie

340 000 zł62 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduję się w kamienicy w centrum Pruszkowa. Powierzchnia całkowita mieszkania 62 m 2. Salon połączony z aneksem kuchennym oraz kominkiem powierzchnia 29 m2, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marii

Pruszków,mazowieckie

395 000 zł94 m² 4 202,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe mieszkanie znajduje się na 2 piętrze ( + poddasze) dwupiętrowego bloku, na granicy Pruszkowa i Piastowa. Mieszkanie przestronne, z oknami na wschód i południe, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

199 000 zł44 m² 4 522,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie w centrum Pruszkowa. Do remontu. Okna nowe plastikowe i wymienione instalacje. Na podłodze pcv, glazury i terakota starszego typu. Mieszkanie składa się z trzech pokoi: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Ostoja,Pruszków

950 zł48 m² 19,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 48m2 na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. 3 pokoje: salon, sypialnia z balkonem oraz pokój dziecięcy, kuchnia oddzielna z oknem, do dyspozycji również piwnica - do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marii

Pruszków,mazowieckie

420 000 zł68 m² 6 131,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Osiedle bardzo kameralne i ciche. Na terenie osiedlowy parking. Okolica cicha i spokojna. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, w pełni wyposażone. Wysoki poziom wykończenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Helenowska

Pruszków,mazowieckie

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Atrakcyjne mieszkanie w Pruszkowie przy ulicy Helenowskiej. Zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego trzypiętrowego bloku. Na powierzchnię 60m2 składają się trzy pokoje, oddzielna widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

199 000 zł44 m² 4 522,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie przy al. Wojska Polskiego w centrum Pruszkowa. Mieszkanie składa się z trzech pokoi: duży pokój 16m - z pokoju tego przechodzi się do kuchni a także małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

205 000 zł46 m² 4 456,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Promocja! Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający. Sprzedaż lub zamiana za dopłatą. 3-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Pruszkowa o pow.46 m2. Największy pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 48 m2 w Pruszkowie. Salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, jedna z nich z trzydrzwiową szafą. Ustawna, widna kuchnia w nowej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Pruszków,mazowieckie

329 000 zł65 m² 5 061,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie rozkładowe, dwustronne. Okna wychodzą na wschód i zachód. W kuchni nowa zabudowa kuchenna z wyposażeniem (zmywarka, piekarnik, płyta, okap). W mniejszych pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Pruszków,mazowieckie

1 100 zł70 m² 15,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, nieumeblowane z wyjątkiem szafek kuchennych.Parter w 3-piętrowym bloku z 2001r.Oddzielnie WC ,widne i ciche.Duża loggia.Kraty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

225 000 zł48 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Budynek ocieplony. Instalacja wodna wymieniona. Mieszkanie dwustronne w dobrym stanie. Okna plastikowe wychodzą na wschód i zachód. Solidne nowe drzwi wejściowe. Na podłodze nowe panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

330 000 zł88 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu B.Prusa. Na pierwszym poziomie: salon z wyjściem na balkon (południowo-zachodnia strona), łazienka z wanną i wc, sypialnia, oddzielna/widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w Pruszkowie ul. Lipowa, zlokalizowane na czwartym piętrze w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym Pruszkowa, tuż obok dworca wkd. W mieszkaniu przeprowadzono gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

225 000 zł48 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Blok z 1978 roku, ocieplony, wysoki, mieszkanie ciepłe. Do pkp/skm około 15 minut, autobus L11 pod blokiem. W bliskiej okolicy znajdują się szkoła, przedszkole, sklepy, kościół, oś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Pruszków,mazowieckie

390 000 zł57 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie o wysokim standardzie w Pruszkowie przy ulicy Pańskiej o powierzchni 57m2, w cichej, spokojnej okolicy, w zabudowie domów jednorodzinnych. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Pruszków,mazowieckie

380 000 zł72 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w Pruszkowie o powierzchni 74 m2 z balkonem, pomieszczeniem gospodarczym na półpiętrze (zadbane- uzywane jako sezonowa garderoba)oraz piwnicą. Zlokalizowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgoda

Pruszków,mazowieckie

284 000 zł58 m² 4 896,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

W sąsiedztwie spokój, dużo zieleni i dwa place zabaw. Budynek przewidziany do termoizolacji w 2013 roku. W mieszkaniu był przeprowadzony gruntowny remont - gładzie gipsowe, drzwi wewn.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Pruszkowie przy ulicy Dobrej o powierzchni 60m2. Zlokalizowane na 9 piętrze w 11-piętrowym budynku. Składa się z trzech pokoi- w tym duży.