dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Pruszków

64 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

530 000 zł47 m² 11 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Pruszkowie w atrakcyjnej lokalizacji w ścisłym centrum przy ul. Kopernika. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

765 000 zł43 m² 17 790,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rzadko spotykane mieszkanie z dużym ogrodem w tej lokalizacji! Słońce, cisza, zieleń a jednocześnie tylko 25 minut do centrum Warszawy. To nie jest zwykłe mieszkanie to mały azyl.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 279 000 zł79 m² 16 189,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Eleganckie, gotowe do zamieszkania 4-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami Enclave, pruszków Na sprzedaż wyjątkowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 79 m, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

656 000 zł60 m² 10 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 60 m2, jasne, rozkładowe. Bardzo ciepłe zimą, nie przegrzane latem. Okna na przestrzał, także łatwe do wietrzenia. Pomieszczenia: 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

649 000 zł48 m² 13 520,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Gotowe do zamieszkania 3 pokoje z osobną kuchnią I piętro! 3-pokojowe mieszkanie 48,4 m | I piętro | Wyposażone | Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38 m² 12 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Blok po termoizolacji w 2009 r. Dookoła jest dużo zieleni. W okolicy znajdują się szkoła, przedszkole, przychodnia, apteka, sklepy, szpital, basen. Do wkd i autobusu około 2 minut.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł105 m² 10 952 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjne! Do Wprowadzenia od zaraz! Piękne, 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni 105 m2 (po podłodze ponad 130m2) w domu szeregowym wybudowanym w 2010 roku , w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, bardzo ładne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m 2 położone w Pruszkowie przy ul. Bolesława Prusa. Pokoje o powierzchni 13,5 m2, 10 m2, 8,3 m2, kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł57 m² 11 929,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Loftowy lokal z charakterem 41 m na dole + ok. 16 m antresoli Mieszkanie położone na zamkniętym i strzeżonym Osiedlu Grafitowym, tuż przy stacji pkp/skm Pruszków. Idealne dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł48 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Pruszkowie ok ul.EWY o łącznej powierzchni 48 m na 1 pietrze. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, tuż przy największym.

Szczegóły ogłoszenia

608 000 zł43,15 m² 14 090,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m , usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

585 000 zł48,30 m² 12 111,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kawalerka o powierzchni 26,78 m2 przy ul. Suzina, odpowiednia jako pierwsze mieszkanie, dla osoby starszej a także dla inwestora. Mieszkanie znajduje się w przedwojennej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł72,40 m² 12 914,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 72 m , położone przy ul. Helenowskiej w Pruszkowie. Lokal gotowy do zamieszkania - bez potrzeby remontu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 47m2. Usytuowane na 3. piętrze w bloku 4. piętrowym. Mieszkanie z dużym potencjałem, idealne dla pary, rodziny z dziećmi lub inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

568 000 zł38 m² 14 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nowoczesne, przemyślane mieszkanie po generalnym remoncie | Pruszków Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu poczuć, że wszystko ma sens? To miejsce zostało zaprojektowane tak,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Pruszków,mazowieckie

1 290 000 zł117,72 m² 10 958,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaoferować wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 117,72 m , usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku zaledwie z 11 lokalami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł71,60 m² 14 650,84 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie Pruszków, ul. Powstańców 5 Szukasz wyjątkowego miejsca, do którego możesz wprowadzić się natychmiast, bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37 m² 16 189,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m na osiedlu Enclave w Pruszkowie kawalerkę z wydzieloną strefą sypialnianą oraz prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł47,60 m² 10 903,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,60 m , znajdujące się przy ul. Helenowskiej w Pruszkowie. Lokal znajduje się na drugim piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka na parterze

Pruszków,mazowieckie

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój po generalnym remoncie z dużym balkonowym oknem usytuowany w suterenie w domu z lat 80-tych, wynajem idealny na mieszkanie ewentualnie na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

780 000 zł56 m² 13 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Stylowe mieszkanie w sercu miasta przedwojenna kamienica w trakcie renowacji Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone na 1. piętrze zabytkowej kamienicy z okresu.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł12 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój w suterenie w domu z lat 80-tych. wysokość pomieszczeń ok 2,2m, do wspólnego użytku najemców kuchnia i łazienka chyba, że wynajmiesz trzy pokoje wówczas cały.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł54 m² 55,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , po remoncie, zlokalizowane w centrum Pruszkowa. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Parkowe,Pruszków

350 000 zł30 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni użytkowej 30 m , położone na 1. piętrze w budynku 4-piętrowym. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Parkowe,Pruszków

510 000 zł47 m² 10 851,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku z 1972 roku zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Kopernika w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

739 000 zł60 m² 12 420,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedamy mieszkanie na kameralnym, zielonym osiedlu w Pruszkowie. Mieszkanie od początku w rękach jednej rodziny. Odkupione od rodziców w 2022 roku przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pruszków

Żbików,Pruszków

608 000 zł43 m² 14 090,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Pruszków

660 000 zł48 m² 13 664,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Pruszkowie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,3 m , położone na spokojnym, zielonym osiedlu Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pruszków

Staszica,Pruszków

799 000 zł62 m² 12 951,90 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dobrze zaprojektowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,69 m , zlokalizowane blisko centrum Pruszkowa. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Staszica,Pruszków

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 60 m | parter | loggia | Pruszków, os. Staszica Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Parkowe,Pruszków

510 000 zł47 m² 10 851,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Tworki,Pruszków

646 527 zł54 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pod Topolami to inwestycja, która powstała w zielonej części Pruszkowa, w niedalekim sąsiedztwie Parku Potulickiego, daleko od terenów przemysłowych. Kameralnie, komfortowo, jedynie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żbikowska

Żbików,Pruszków

425 000 zł42 m² 10 035,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy lokal mieszkalny o powierzchni 84,75 m , zlokalizowany na parterze oraz piętrze budynku jednorodzinnego. Nieruchomość została funkcjonalnie podzielona na dwa w pełni niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Żbików,Pruszków

790 000 zł58 m² 13 696,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prusa

Śródmieście,Pruszków

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela Apartamentowiec 2 przestronne pokoje 44 m2 Enclave Bolesława Prusa 45a, 05-800 Pruszków- piękne osiedle Bez Prowizji oferuję: -> Nowoczesne Przestronne Mieszkanie 2-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Pruszków

639 000 zł36 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością prezentuje nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Waryńskiego 5 w Pruszkowie, na prestiżowym Osiedlu Stacja Centrum. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

669 000 zł40 m² 16 876,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Pruszkowa. Lokal na 2 piętrze w niskim bloku z 2009 roku. Wejście do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Staszica,Pruszków

639 000 zł60 m² 10 703,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,7 m , położone na parterze w zadbanym, ocieplonym budynku z 1982 roku, na cenionym osiedlu Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgoda

Pruszków,mazowieckie

2 800 zł32 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, nowoczesne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie w wygodnej lokalizacji. W bardzo dobrym stanie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, przytulnej sypialni.