dowolna

Luksusowe mieszkania Pruszków - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

384 000 zł67 m² 5 731,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkanie na nowym osiedlu. Salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, kuchnia bez zabudowy kuchennej i agd, łazienka z wc, p.pokój, garderoba. Mieszkanie bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

360 000 zł67 m² 5 373,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie zlokalizowane w Pruszkowie na os.B.Prusa, wykończone w wysokim standardzie.Mieszkanie dwustrone - wystawa okien na wschód i zachód.Salon i sypialnia od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

435 000 zł72 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Trzypokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu w Regułach. Kuchnia połączona z salonem - razem ok 32m2., sypialnia z szafą 16m2 i mały pokój 8m2, duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

268 000 zł34 m² 7 768,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o pow. 34,5 m2 w Centrum Pruszkowa, wysoki standard, bezpośrednio! Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane na III piętrze (wewnętrzna strona osiedla) posiada:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe dwupokojowe mieszkanie o pow 56m2 zlokalizowane w centrum Pruszkowa, w nowym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi: pokój dzienny ma 24m2 i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

355 000 zł48 m² 7 395,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z salonu, dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki ,przedpokoju. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica .W cenie mieszkania pozostają szafy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zasławskiej

Pruszków,mazowieckie

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie wykończone marzec 2010, meble na zamówienie-kuchnia,salon,sypialnia,wc, nowe agd wysokiej klasy-na gwarancji,etc.Wiecej na email/telefon. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursowa

Pruszków,mazowieckie

300 000 zł47 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przytulne mieszkanie z jadalnią, garderobą, piwnicą, pralnią oraz miejscem parkingowym. Bez-czynszowe teren zamknięty wraz z miejscem parkingowym. Cicha okolica, blisko szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursowa

Pruszków,mazowieckie

315 000 zł47 m² 6 702,13 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Faraona

Pruszków,mazowieckie

283 000 zł55 m² 5 145,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Bardzo przestronne i mieszkanie. Powierzchnia 55m ze skosami. Mieszkanie jest bardzo przestronne. Rozkład mieszkania: - salon o pow. 19,2m, - sypialnia o pow. 8m, - kuchnia widna, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

375 000 zł54 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Twój Parzniew Miasto Ogród. Mieszkanie jest na drugim (ostatnim) piętrze z pięknym 9 metrowym kwadratowym balkonem. Mieszkanie bardzo słoneczne i przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Helenowska

Pruszków,mazowieckie

234 000 zł33 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,4 m2 w nowym budownictwie z 2002r. na oś. Staszica przy ul. Helenowskiej. Piętro 3. Mieszkanie ładne i zadbane. Oddzielna widna kuchnia. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Faraona

Pruszków,mazowieckie

305 000 zł55 m² 5 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Bolesława Prusa. Powierzchnia całkowita 55m (w tym 36m powierzchnia mieszkalna) ze skosami. Położone na 3-piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marii

Ostoja,Pruszków

599 000 zł82 m² 7 304,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w Pruszkowie na Osiedlu Lipowa Ostoja: - położenie w cichej okolicy, w znacznej odległości od hałaśliwej części Pruszkowa (ul. Prusa, wojska Polskiego), w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stalowa

Pruszków,mazowieckie

3 600 zł46 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45,96 m , położone w Pruszkowie przy ul. Stalowej 37, w nowej, kameralnej inwestycji Novum.