dowolna

Mieszkania pod klucz Pruszków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

89 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 ogłoszeń

Mieszkanie z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

850 000 zł70,52 m² 12 053,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m, położone na 1 piętrze w nowoczesnym osiedlu "ogrody Piastowskie" na pograniczu Pruszkowa i Piastowa. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł12 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój w suterenie w domu z lat 80-tych. wysokość pomieszczeń ok 2,2m, do wspólnego użytku najemców kuchnia i łazienka chyba, że wynajmiesz trzy pokoje wówczas cały.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł54 m² 55,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , po remoncie, zlokalizowane w centrum Pruszkowa. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

542 720 zł41 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja mieszkaniowa | Pruszków Nowoczesność. Komfort. Prywatność. Bezpieczna inwestycja. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 i 3 pokojowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żbików,Pruszków

745 878 zł58 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja w kameralnej części Pruszkowa W otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych idealna dla osób ceniących spokój, komfort i szybki dojazd do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Parkowe,Pruszków

350 000 zł30 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni użytkowej 30 m , położone na 1. piętrze w budynku 4-piętrowym. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Parkowe,Pruszków

510 000 zł47 m² 10 851,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku z 1972 roku zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Kopernika w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żbików,Pruszków

683 795 zł56 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja w kameralnej części Pruszkowa, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. Idealna dla osób szukających spokoju, komfortu i szybkiego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

739 000 zł60 m² 12 420,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedamy mieszkanie na kameralnym, zielonym osiedlu w Pruszkowie. Mieszkanie od początku w rękach jednej rodziny. Odkupione od rodziców w 2022 roku przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Pruszków

869 000 zł71 m² 12 230,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament 3 pokojowy blisko kolejki wkd w wm Apartamenty Skarpa. Budynek nowoczesny architektonicznie z bardzo oryginalną elewacją. Wykończony w wysokim standardzie. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pruszków

Żbików,Pruszków

608 000 zł43 m² 14 090,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m , usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żbików,Pruszków

839 790 zł67 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja w kameralnej części Pruszkowa, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. Idealna dla osób szukających przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Pruszków

660 000 zł48 m² 13 664,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Pruszkowie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,3 m , położone na spokojnym, zielonym osiedlu Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Warszawy

Tworki,Pruszków

1 245 000 zł77 m² 16 270,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie 76,5 m | 1 piętro | balkon | garaż 2 auta | Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,52 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Staszica,Pruszków

625 000 zł41 m² 15 243,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 41 m , zlokalizowanego w Pruszkowie przy ul. Stanisława Staszica, w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pruszków

Staszica,Pruszków

799 000 zł62 m² 12 951,90 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dobrze zaprojektowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,69 m , zlokalizowane blisko centrum Pruszkowa. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żbików,Pruszków

787 886 zł67 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. Idealna propozycja dla osób, które szukają większej przestrzeni, prywatności i wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Staszica,Pruszków

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 60 m | parter | loggia | Pruszków, os. Staszica Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Parkowe,Pruszków

510 000 zł47 m² 10 851,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Pruszków

Staszica,Pruszków

855 000 zł82 m² 10 477,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

- twój partner w nieruchomościach - ma przyjemność przedstawić Państwu - nieruchomość mieszkanie 4 -pokojowe , o powierzchni 81,6 m2 , z balkonem o powierzchni około 12 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Tworki,Pruszków

646 527 zł54 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pod Topolami to inwestycja, która powstała w zielonej części Pruszkowa, w niedalekim sąsiedztwie Parku Potulickiego, daleko od terenów przemysłowych. Kameralnie, komfortowo, jedynie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żbikowska

Żbików,Pruszków

425 000 zł42 m² 10 035,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy lokal mieszkalny o powierzchni 84,75 m , zlokalizowany na parterze oraz piętrze budynku jednorodzinnego. Nieruchomość została funkcjonalnie podzielona na dwa w pełni niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Żbików,Pruszków

790 000 zł58 m² 13 696,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Pruszków

639 000 zł36 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością prezentuje nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Waryńskiego 5 w Pruszkowie, na prestiżowym Osiedlu Stacja Centrum. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

669 000 zł40 m² 16 876,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Pruszkowa. Lokal na 2 piętrze w niskim bloku z 2009 roku. Wejście do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Staszica,Pruszków

639 000 zł60 m² 10 703,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,7 m , położone na parterze w zadbanym, ocieplonym budynku z 1982 roku, na cenionym osiedlu Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Staszica,Pruszków

575 000 zł49 m² 11 782,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na osiedlu Staszica w Pruszkowie. Lokal znajduje się na drugim piętrze w budynku z windą, mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgoda

Pruszków,mazowieckie

2 800 zł32 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, nowoczesne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie w wygodnej lokalizacji. W bardzo dobrym stanie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, przytulnej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Parkowe,Pruszków

510 000 zł47 m² 10 851,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Staszica,Pruszków

649 000 zł41 m² 15 829,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Parkowe,Pruszków

510 000 zł47 m² 10 851,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Józefa

Ostoja,Pruszków

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą zlokalizowane w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój dzienny,- widna kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

752 400 zł38 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pruszków, ul. Waryńskiego - osiedle Stacja Centrum | obok stacji pkp/skm Pruszków > 38 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym > balkon o powierzchni 5,79 m2 > miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pruszków

Śródmieście,Pruszków

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 55 m2 na III piętrze (winda) budynku na zamkniętym strzeżonym osiedlu Przy Pałacu. Mieszkanie umeblowane i wykończone w podwyższonym standardzie. Zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Parkowe,Pruszków

510 000 zł47 m² 10 851,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Pruszków,mazowieckie

660 000 zł43 m² 15 295,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne kameralne 2 pokoje mieszkanie Pruszków Zamieszkaj blisko Warszawy, w spokojnej części miasta Pruszkowa 2 pokoje 43,15 m2 2020 r. Parter Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stalowa

Pruszków,mazowieckie

3 600 zł46 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45,96 m , położone w Pruszkowie przy ul. Stalowej 37, w nowej, kameralnej inwestycji Novum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Europejska

Żbików,Pruszków

688 662 zł57 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Projekt obejmuje jeden trzypiętrowy budynek, w którym będzie 48 mieszkań. powstanie w cichej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej na pruszkowskim Żbikowie, niedaleko ulic Europejskiej.