dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Pruszków - Sprzedaż i wynajem

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

899 000 zł111 m² 8 099,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Oferujemy przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 80 m plus dodatkowe 31 m poddasza użytkowego, które nie jest wliczone w opłaty czynszowe. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł54 m² 10 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

homfi ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w centrum Pruszkowa lokalizacja Mieszkanie położone jest przy Alei Wojska Polskiego jednej z najlepiej skomunikowanych części.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł26 m² 14 038,46 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Do sprzedaży kameralna, świetnie zlokalizowana kawalerka o powierzchni 26 m2, zlokalizowana w centrum Pruszkowa. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej, umeblowanej i wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł59,70 m² 10 217,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

***r E Z E R W A C J A *** Pruszków os. Staszica ul. Dębowa 4 - do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m2. Pierwsze piętro w niskim bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

589 000 zł55,40 m² 10 631,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,4 m2 w Pruszkowie na osiedlu B. Prusa. Drugie piętro w budynku z cegły z 1999r. Wystawa okien na dwie strony: płn. i zach.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł32,30 m² 13 869,97 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży przytulne 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem, o powierzchni 32,30 m2 w Pruszkowie, na osiedlu Staszica. Usytuowane na czwartym piętrze w ocieplonym budynku z 1978 r.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł51 m² 12 156,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku z lat 60., w centrum Pruszkowa. Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł48,40 m² 11 776,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,4 m2 w Pruszkowie na os. Staszica, ul. Dobra. Nieruchomość znajduje się w cichej i zielonej okolicy, idealnej dla rodzin oraz jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł35 m² 13 657,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 35 m2 w Centrum Pruszkowa ul. Tomcia Palucha. Usytuowane na czwartym (ostatnim) piętrze w niskim bloku z cegły, z lat 60-tych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł37 m² 11 594,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pruszków, ul. Bolesława Prusa - oferuję i polecam mieszkanie idealne lokalizacyjnie, w centrum Pruszkowa - dwupokojowe o powierzchni 37 m2, położone na parterze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

620 000 zł60 m² 10 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie trzypokojowe w centrum Pruszkowa. Lokal na wysokim parterze w budynku z lat 80-tych. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wanną, oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł54 m² 13 685,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Pruszków | 3 pokoje | gotowe do zamieszkania | świetna komunikacja z Warszawą Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 54 m , usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł38 m² 12 631,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku -pruszków, centrum, ul. Tomcia Palucha. Klatka swieżo po remoncie,w listopadzie br. wymieniono piony.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zieleń za oknem i ogromny potencjał. Stwórz swoje wymarzone 48 m w Pruszkowie! (2 lub 3 pokoje). Wyobraź sobie poranek: pijesz kawę w swoim przestronnym, zalanym słońcem salonie,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł47 m² 10 851,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku z 1972 roku zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Kopernika w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą zlokalizowane w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój dzienny,- widna kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, 48m2, pierwsze piętro, dobra lokalizacja. Pokoje niezależne (nieprzechodnie), osobna kuchnia, łazienka z wc. Obecnie 2 pokoje są połączone, tworząc duży.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł49 m² 13 775,51 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na os. Staszica! Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, do których chce się wracać już po przekroczeniu progu. To właśnie jedno z nich.

Szczegóły ogłoszenia

599 300 zł38 m² 15 771,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m, zlokalizowane w Pruszkowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z 1960 roku (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

689 000 zł48 m² 14 354,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stylowego, przestronnego mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 48 m2. Usytuowane na parterze w dwupiętrowym budynku w samym sercu Pruszkowa. Lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

739 000 zł54 m² 13 685,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 54 m2, w centrum Pruszkowa. Wysoki Parter. W okolicy szkoły, przedszkola, przychodnia, liczne sklepy. Do pkp 7 min, do wkd ok 10 min. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

530 000 zł47 m² 11 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Pruszkowie w atrakcyjnej lokalizacji w ścisłym centrum przy ul. Kopernika. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

656 000 zł60 m² 10 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 60 m2, jasne, rozkładowe. Bardzo ciepłe zimą, nie przegrzane latem. Okna na przestrzał, także łatwe do wietrzenia. Pomieszczenia: 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

649 000 zł48 m² 13 520,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Gotowe do zamieszkania 3 pokoje z osobną kuchnią I piętro! 3-pokojowe mieszkanie 48,4 m | I piętro | Wyposażone | Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38 m² 12 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Blok po termoizolacji w 2009 r. Dookoła jest dużo zieleni. W okolicy znajdują się szkoła, przedszkole, przychodnia, apteka, sklepy, szpital, basen. Do wkd i autobusu około 2 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

777 000 zł72,60 m² 10 702,48 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie w Pruszkowie w atrakcyjnej lokalizacji w centrum przy ul. Wojska Polskiego. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zieleń za oknem, świetny układ i ogromny potencjał 48 m na 1 piętrze w Pruszkowie. Obecnie 2 pokoje (pierwotnie 3, dwa z nich połączono tworząc duży, jasny salon z oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł48 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Pruszkowie ok ul.EWY o łącznej powierzchni 48 m na 1 pietrze. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, tuż przy największym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

495 000 zł48 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Centrum Pruszkowa ul.Kopernika Mieszkanie w bloku z 1972 na cichym i spokojnym osiedlu w Pruszkowie. Park Potulickich Stawy i zieleń Atuty mieszkania Ostatnie piętro Cisza brak.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

505 000 zł40 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie na ulicy Dobrej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju, widnej kuchni, łazienki z oknem, balkonu oraz piwnicy. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł60 m² 12 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 60 m2 znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowanym w Pruszkowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł52 m² 12 096,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków- zielona okolica- ul. Przy Księżycu Na sprzedaż ustawne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,4m2 położone w świetnej lokalizacji. Główne atuty: księga.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

499 000 zł I Sprzedaż I Mieszkanie 3 pokoje 47 m2 I Pruszków Centrum I ul. Mikołaja Kopernika Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 47 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł72,40 m² 12 914,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 72 m , położone przy ul. Helenowskiej w Pruszkowie. Lokal gotowy do zamieszkania - bez potrzeby remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Pruszków,mazowieckie

410 000 zł25 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 25 m2, usytuowanego na czwartym piętrze w sześciopiętrowym budynku z windą, przy ul. Księcia Józefa,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 47m2. Usytuowane na 3. piętrze w bloku 4. piętrowym. Mieszkanie z dużym potencjałem, idealne dla pary, rodziny z dziećmi lub inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł59,70 m² 10 720,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaź 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu staszica Mieszkanie położone jest na parterze przy Alei Wojska Polskiego. Budynek : lata 80-te, 10 pięter, wielka płyta. budynek po termoizolacji, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł48,40 m² 11 361,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,4 m , położone w Pruszkowie na osiedlu Staszica, przy ul. Dobrej. To propozycja dla osób, które szukają lokalu z funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł55,40 m² 11 895,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie w centrum Pruszkowa idealne na start lub dla pary Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w budynku z 2000 roku, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

578 000 zł55 m² 10 509,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie 55 m | I piętro | Osiedle Parkowa | Pruszków Wyjątkowa oferta komfortowego, jasnego mieszkania o powierzchni 55 m, usytuowanego na pierwszym piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2, zlokalizowane przy ulicy Mikołaja Kopernika w Pruszkowie. Świetna lokalizacja: stacja wkd w odległości 450 m, w bliskim sąsiedztwie.