dowolna

Mieszkania umeblowane Pruszków - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

113 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

113 ogłoszeń

1 245 000 zł76,52 m² 16 270,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie 76,5 m | 1 piętro | balkon | garaż 2 auta | Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,52 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 47m2. Usytuowane na 3. piętrze w bloku 4. piętrowym. Mieszkanie z dużym potencjałem, idealne dla pary, rodziny z dziećmi lub inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł40,50 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe, ustawne mieszkanie przy ul. Władysława Broniewskiego 28b w Pruszkowie idealną propozycję dla singla lub pary, którzy szukają komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

568 000 zł38 m² 14 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nowoczesne, przemyślane mieszkanie po generalnym remoncie | Pruszków Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu poczuć, że wszystko ma sens? To miejsce zostało zaprojektowane tak,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 300 000 zł244,93 m² 5 307,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż jasne, ustawne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20m2 do mieszkania przynależy poddasze o powierzchni 188,73m2 (łączna powierzchnia mieszkania z powierzchnią poddasza wg.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Stalowa

Pruszków,mazowieckie

3 700 zł54,98 m² 67,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,98 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnej inwestycji Stalowa 37 w Pruszkowie (budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Pruszków,mazowieckie

764 000 zł55,63 m² 13 733,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest apartament w Pruszkowie przy ul. Działkowej, w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Miasto Ogród II- zamknięte, monitorowane z ochroną 24h. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne mieszkanie w centrum Pruszkowa, 2 pokoje, powierzchnia 46m2. Blisko stacja skm/kolej Mazowiecka ,blisko park, cisza , spokój. Blisko Centrum handlowe oraz wszystkie udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Pruszków

Pruszków,mazowieckie

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie usytuowane w Pruszkowie na ul. Wojska Polskiego o powierzchni 49 m2. 1 piętro 4 piętrowego bloku z lat 80-tych. Blok ma zrobioną elewację oraz po remoncie są klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Pruszków,mazowieckie

1 290 000 zł117,72 m² 10 958,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaoferować wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 117,72 m , usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku zaledwie z 11 lokalami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Pruszków,mazowieckie

1 460 000 zł91,60 m² 15 938,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Spektakularny apartament 91m Z gigantycznym tarasem 88,8 m2 lipowa art Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie z 2020 roku, położone w zielonej i spokojnej części Pruszkowa.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł59,70 m² 10 720,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaź 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu staszica Mieszkanie położone jest na parterze przy Alei Wojska Polskiego. Budynek : lata 80-te, 10 pięter, wielka płyta. budynek po termoizolacji, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

752 400 zł38 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pruszków, ul. Waryńskiego - osiedle Stacja Centrum | obok stacji pkp/skm Pruszków > 38 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym > balkon o powierzchni 5,79 m2 > miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł48,40 m² 11 361,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,4 m , położone w Pruszkowie na osiedlu Staszica, przy ul. Dobrej. To propozycja dla osób, które szukają lokalu z funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37 m² 16 189,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m na osiedlu Enclave w Pruszkowie kawalerkę z wydzieloną strefą sypialnianą oraz prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

898 600 zł62,50 m² 14 377,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z antresolą, o powierzchni użytkowej 62,5m2 (100,6 m2 po podłodze) zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. *Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka na parterze

Pruszków,mazowieckie

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój po generalnym remoncie z dużym balkonowym oknem usytuowany w suterenie w domu z lat 80-tych, wynajem idealny na mieszkanie ewentualnie na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł55,40 m² 11 895,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie w centrum Pruszkowa idealne na start lub dla pary Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w budynku z 2000 roku, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł72 m² 10 763,89 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 72 m Pruszków, zielona okolica, 4. piętro Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 4. piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł62,58 m² 12 607,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, położone w sercu Pruszkowa przy ul. Gałczyńskiego. To przestronne lokum o powierzchni 62,58 m2 oferuje komfort.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie na Lipowej 51 w Pruszkowie. Najem okazjonalny. Salon z kuchnią ma powierzchnię około 27m2, kuchnia w pełni umeblowana, salon bez mebli, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

960 000 zł62 m² 15 483,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Pruszkowa, na kameralnym i zamkniętym osiedlu, które zapewnia mieszkańcom komfort, prywatność oraz bezpieczeństwo. To.

Szczegóły ogłoszenia

697 300 zł44,99 m² 15 499 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rzadko trafiają się mieszkania, w których każdy pokój ma wyjście na balkon. A jeszcze rzadziej takie, które łączą funkcjonalność 3 pokoi z możliwością pełnej zmiany układu. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł76,52 m² 16 975,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję do kupienia absolutnie wyjątkowe mieszkanie 4 pokojowe w Pruszkowie o powierzchni 76,52m2! Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze niskiego 2 piętrowego bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Pruszków,mazowieckie

882 000 zł71,10 m² 12 405,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w Pruszkowie Nieruchomość o powierzchni 71,24 m wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 460 000 zł91,10 m² 16 026,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe, narożne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 91,1 m największy dostępny metraż w tej inwestycji. Do mieszkania przynależy prywatny zielony taras o powierzchni 88,8.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł12 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój w suterenie w domu z lat 80-tych. wysokość pomieszczeń ok 2,2m, do wspólnego użytku najemców kuchnia i łazienka chyba, że wynajmiesz trzy pokoje wówczas cały.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100,40 m² 9 860,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pruszków / Piastów | ul. Marii Skłodowskiej-Curie | Mieszkanie dwupoziomowe | 101 m | 3 pokoje | 2 balkony | ostatnie piętro | klimatyzacja | Stacja pkp Piastów ok. 1,3 km : Dla kogo? Dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Pruszków,mazowieckie

775 000 zł47,60 m² 16 281,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 47,6 m2, usytuowanego na czwartym piętrze w budynku z windą w samym sercu Pruszkowa. Lokum to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł32,46 m² 14 448,55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie w Pruszkowie przy ul. Powstańców 9, o powierzchni 32,46 m , położone na 4. piętrze w 6-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł38,91 m² 74,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, nowoczesne mieszkanie z przestronnym ogródkiem (ok. 33 m ), położone na parterze 4-piętrowego budynku na nowym, kameralnym osiedlu w Pruszkowie. Dostępne od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chopina

Śródmieście,Pruszków

699 000 zł70 m² 9 954,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Westate Żoliborz prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie do remontu w odrestaurowanej kamienicy z 1939 roku przy ul. Chopina w Pruszków, tuż przy parku. Budynek jest zadbany, ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Helenowska

Staszica,Pruszków

700 000 zł60 m² 11 725,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7m2, położone na 4 piętrze budynku przy ul. Helenowskiej. Mieszkanie idealne dla pary lub rodziny 2+1. Rozkład: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

739 000 zł60 m² 12 420,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedamy mieszkanie na kameralnym, zielonym osiedlu w Pruszkowie. Mieszkanie od początku w rękach jednej rodziny. Odkupione od rodziców w 2022 roku przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pruszków

Żbików,Pruszków

608 000 zł43 m² 14 090,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m , usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Pruszków

659 000 zł55 m² 11 895,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Parkowe,Pruszków

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

499 000 zł I Sprzedaż I Mieszkanie 3 pokoje 47 m2 I Pruszków Centrum I ul. Mikołaja Kopernika Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 47 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Pruszków

660 000 zł48 m² 13 664,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Pruszkowie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,3 m , położone na spokojnym, zielonym osiedlu Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Warszawy

Tworki,Pruszków

1 245 000 zł77 m² 16 270,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Staszica,Pruszków

625 000 zł41 m² 15 243,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 41 m , zlokalizowanego w Pruszkowie przy ul. Stanisława Staszica, w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Śródmieście,Pruszków

2 800 zł39 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 39 m , 2 pokoje, zlokalizowane przy ul. Lipowej 51, na osiedlu Lipowa Art w Pruszkowie. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort (klimatyzacja) oraz doskonałą.