dowolna

Mieszkania z prawem własności Pruszków - Lista ofert

166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

166 ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

575 000 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Słoneczne 2 pokoje Z własnym miejscem postojowym pruszków Miejsce dodatkowo 20 tys zł (obligatoryjne do kupienia) W pigułce: powierzchnia: 50 m (I piętro w kameralnym, III-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 886 zł66,65 m² 11 821,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja w kameralnej części Pruszkowa, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. Idealna dla osób szukających spokoju, komfortu i szybkiego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł42,38 m² 14 629,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Westate Żoliborz prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jana Kasprowicza w Pruszkowie, położone w niezwykle cichej części miasta. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

530 000 zł47 m² 11 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Pruszkowie w atrakcyjnej lokalizacji w ścisłym centrum przy ul. Kopernika. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

765 000 zł43 m² 17 790,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rzadko spotykane mieszkanie z dużym ogrodem w tej lokalizacji! Słońce, cisza, zieleń a jednocześnie tylko 25 minut do centrum Warszawy. To nie jest zwykłe mieszkanie to mały azyl.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 596 zł57,18 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty Mariusz Poręcki   Nowa cena na ten lokal! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Pruszkowie - idealne dla rodziny! Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 279 000 zł79 m² 16 189,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Eleganckie, gotowe do zamieszkania 4-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami Enclave, pruszków Na sprzedaż wyjątkowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 79 m, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35 m² 17 114 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji! Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 35 m2 z balkonem w dobrej lokalizacji Pruszkowa przy ul. Stalowej blisko stacji pkp/skm. Mieszkanie w apartamentowcu z 2020 roku, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

1 460 000 zł91 m² 16 043,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe, narożne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 91,1 m największy dostępny metraż w tej inwestycji. Do mieszkania przynależy prywatny zielony taras o powierzchni 88,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

656 000 zł60 m² 10 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 60 m2, jasne, rozkładowe. Bardzo ciepłe zimą, nie przegrzane latem. Okna na przestrzał, także łatwe do wietrzenia. Pomieszczenia: 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

777 000 zł72,60 m² 10 702,48 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie w Pruszkowie w atrakcyjnej lokalizacji w centrum przy ul. Wojska Polskiego. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zieleń za oknem, świetny układ i ogromny potencjał 48 m na 1 piętrze w Pruszkowie. Obecnie 2 pokoje (pierwotnie 3, dwa z nich połączono tworząc duży, jasny salon z oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł105 m² 10 952 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjne! Do Wprowadzenia od zaraz! Piękne, 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni 105 m2 (po podłodze ponad 130m2) w domu szeregowym wybudowanym w 2010 roku , w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł57 m² 11 929,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Loftowy lokal z charakterem 41 m na dole + ok. 16 m antresoli Mieszkanie położone na zamkniętym i strzeżonym Osiedlu Grafitowym, tuż przy stacji pkp/skm Pruszków. Idealne dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł43,71 m² 13 726,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową ofertę - dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,71 m zlokalizowane w nowoczesnym budynku przy ul. Gałczyńskiego w Pruszkowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Pruszków,mazowieckie

850 000 zł70,52 m² 12 053,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu 3 pokojowego o powierzchni 70,52 m , położonego na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku z 2008 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

608 000 zł43,15 m² 14 090,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m , usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

505 000 zł40 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie na ulicy Dobrej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju, widnej kuchni, łazienki z oknem, balkonu oraz piwnicy. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł47,60 m² 8 130,25 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie położone na osiedlu Staszica w bloku z lat 80 tych. - lokal stanowiący odrębną nieruchomość - księga wieczysta; - VIII piętro ostatnie ( winda dochodzi do VII piętra ) - 2.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł52 m² 12 096,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków- zielona okolica- ul. Przy Księżycu Na sprzedaż ustawne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,4m2 położone w świetnej lokalizacji. Główne atuty: księga.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

585 000 zł48,30 m² 12 111,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kawalerka o powierzchni 26,78 m2 przy ul. Suzina, odpowiednia jako pierwsze mieszkanie, dla osoby starszej a także dla inwestora. Mieszkanie znajduje się w przedwojennej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

499 000 zł I Sprzedaż I Mieszkanie 3 pokoje 47 m2 I Pruszków Centrum I ul. Mikołaja Kopernika Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 47 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł72,40 m² 12 914,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 72 m , położone przy ul. Helenowskiej w Pruszkowie. Lokal gotowy do zamieszkania - bez potrzeby remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 662 zł56,58 m² 12 171,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji w Pruszkowie idealne dla rodziny, pary lub pod inwestycję. Cicha, zielona okolica z szybkim dojazdem do Warszawy. Bez prowizji zakup od.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł58,17 m² 15 987,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Serdecznie polecam pięknie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 58,17 m2 znajdujące się na 2 piętrze apartamentowca z 2024 roku. Budynek: budynek został oddany do użytku w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł70,52 m² 11 627,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne mieszkanie (70m2) znajdujące się na pograniczu Pruszkowa z Piastowem, w bloku na spokojnym, monitorowanym osiedlu zamkniętym. Mieszkanie na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana Pruszków

Pruszków,mazowieckie

2 700 zł24 m² 113 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Praktycznie nowy lokal, gdyż użytkowany jest zaledwie od stycznia 2026 r. o pow. 24 m2 w Pruszkowie/ okolica pkp. Lokal znajduje się na parterze w sąsiedztwie lokali usługowych. Wyższy.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł76,52 m² 16 270,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie 76,5 m | 1 piętro | balkon | garaż 2 auta | Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,52 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł47,60 m² 10 819,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Pruszków, ul. Helenowska - 47,6 m2 | 2 pokoje | Mały balkon + piwnica we speak english mieszkanie do remontu I do własnej aranżacji! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł70,52 m² 12 039,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70,52 m , usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 2008 roku zlokalizowane w Pruszkowie, żbików, ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł54,60 m² 13 003,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z 2009 roku zlokalizowane w Piastowie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Budynek w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł40,50 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe, ustawne mieszkanie przy ul. Władysława Broniewskiego 28b w Pruszkowie idealną propozycję dla singla lub pary, którzy szukają komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł69,57 m² 15 509,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Pruszków / Piastów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,57 m, położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szanowni Państwo, (uwaga: niektóre zdjęcia przedstawiają wizualizację, jak przy niewielkim liftingu/nakładzie można zmienić mieszkanie :) Oferuję do sprzedaży przytulne, jasne i zadbane.