dowolna

Mieszkania z ogródkiem Pruszków - Oferty mieszkań z działeczką

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

1 000 zł12 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój w suterenie w domu z lat 80-tych. wysokość pomieszczeń ok 2,2m, do wspólnego użytku najemców kuchnia i łazienka chyba, że wynajmiesz trzy pokoje wówczas cały.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł38,91 m² 74,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, nowoczesne mieszkanie z przestronnym ogródkiem (ok. 33 m ), położone na parterze 4-piętrowego budynku na nowym, kameralnym osiedlu w Pruszkowie. Dostępne od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chopina

Śródmieście,Pruszków

699 000 zł70 m² 9 954,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Westate Żoliborz prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie do remontu w odrestaurowanej kamienicy z 1939 roku przy ul. Chopina w Pruszków, tuż przy parku. Budynek jest zadbany, ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Żbików,Pruszków

897 000 zł64 m² 14 126 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 63,5 m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku na osiedlu Green House z 2008 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żbikowska

Żbików,Pruszków

425 000 zł42 m² 10 035,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy lokal mieszkalny o powierzchni 84,75 m , zlokalizowany na parterze oraz piętrze budynku jednorodzinnego. Nieruchomość została funkcjonalnie podzielona na dwa w pełni niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

749 000 zł56 m² 13 495,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,5 m2 usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku w Pruszkowie. Nieruchomość składa się z: salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Śródmieście,Pruszków

689 000 zł41 m² 16 804,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku z windą z 2023 roku zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Lipowej. Osiedle Blanco to cicha, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Pruszków

1 249 000 zł87 m² 14 382,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00 Na sprzedaż unikatowe, narożne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,84 m , będące największym dostępnym metrażem w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czarnieckiego

Malichy,Pruszków

899 000 zł71 m² 12 621,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Westate Żoliborz prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie przy ul. Stefana Czarnieckiego w Regułach, położone w niezwykle cichej i zielonej części miasta, zaledwie 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pruszków

Żbików,Pruszków

674 670 zł52 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania z dużym ogrodem blisko Warszawy? To funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w Wołominie z prywatnym ogrodem ponad 60 m to idealna opcja do życia lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszków

Ostoja,Pruszków

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko w ! Na sprzedaż mieszkanie idealne: nowe, nieużywane, urządzone, 2-pokojowe, z tarasem / ogródkiem, miejscem w garażu podziemnym, oraz komórką, na ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Śródmieście,Pruszków

689 000 zł41 m² 16 804,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ołówkowa

Śródmieście,Pruszków

612 000 zł46 m² 13 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 46 m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowym bloku z 2014 r. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (wschód) w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Bąki,Pruszków

587 000 zł50 m² 11 749,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 26 m2 (nr 9a). Kupujący nie płaci prowizji, sprzedaż obsługiwana jest przez agencje pośrednictwa należącą do dewelopera. Dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Bąki,Pruszków

635 000 zł54 m² 11 776,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 30 m2 (nr 4a Ścianka wydzielająca trzeci pokój (z pełnowymiarowym oknem balkonowym) jest do wykonania jako zmiana lokatorska (dodatkowo płatna) zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Żbików,Pruszków

674 470 zł52 m² 12 896,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Projekt obejmuje 40 lokali mieszkalnych, w 5 kondygnacyjnym budynku znajdującym się w Pruszkowie. Kupujesz bez prowizji,bezpośrednio od Developera. Oddanie do użytkowania 1 kw. 2026 Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działkowa

Staszica,Pruszków

865 000 zł71 m² 12 166 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne i eleganckie mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,1 m , położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu z ochroną i monitoringiem. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ołówkowa

Śródmieście,Pruszków

612 000 zł46 m² 13 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Bąki,Pruszków

720 000 zł54 m² 13 355,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 140 m2 (nr 1a) z osobna prywatną bramą. W obrębie ogródka znajdują się dwa miejsca postojowe (w cenie). Ścianka wydzielająca trzeci pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ołówkowa

Śródmieście,Pruszków

612 000 zł46 m² 13 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Żbików,Pruszków

897 000 zł64 m² 14 126 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ołówkowa

Śródmieście,Pruszków

612 000 zł46 m² 13 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Śródmieście,Pruszków

679 000 zł43 m² 15 717,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie z ogrodem w inwestycji Lipowa Art - Pruszków, ul. Lipowa Są miejsca, które od pierwszej chwili robią wrażenie - i dokładnie takie jest to mieszkanie. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Śródmieście,Pruszków

630 000 zł39 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem 100 m | osiedle Enclave | Pruszków, ul. Targowa Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe z prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Bąki,Pruszków

580 000 zł45 m² 13 013,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 108 m2 (nr 12a). Kupujący nie płaci prowizji, sprzedaż obsługiwana jest przez agencje pośrednictwa należącą do dewelopera. Dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

1 088 000 zł68 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne - nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m , parter w 4-piętrowym bloku z windą z 2023 roku-Pruszków, centrum, ul. Lipowa Osiedle zostało oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ołówkowa

Śródmieście,Pruszków

612 000 zł46 m² 13 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Żbików,Pruszków

897 000 zł64 m² 14 126 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Działkowa

Staszica,Pruszków

697 000 zł57 m² 12 191,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Pruszków -działkowa Do sprzedaży mieszkanie 57,17 m2 salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras z ogródkiem 21,48m2,dwa pokoje ,łazienka i przedpokój .Mieszkanie widne, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ołówkowa

Pruszków,mazowieckie

612 000 zł46 m² 13 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Żbików,Pruszków

897 000 zł64 m² 14 126 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Żbików,Pruszków

674 470 zł52 m² 12 896,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Pruszków,mazowieckie

1 287 000 zł110 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rozkładowy apartament z ogródkiem (ok. 110 m2), zlokalizowany na parterze na kameralnym osiedlu (dwukondygnacyjne budynki w zabudowie segmentowej). Wysoki standard wykończenia. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Miernicza

Żbików,Pruszków

830 000 zł68 m² 12 191,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie przy ul. Mierniczej w Pruszkowie. Osiedle kameralne, złożone tylko z dwóch bloków, ogrodzone i z placem zabaw. Na dachach ogrody należące do części wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Działkowa

Staszica,Pruszków

640 000 zł46 m² 13 858,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Westate Żoliborz przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Działkowa w Parzniewie na osiedlu Miasto Ogród. Mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 46,18 m2. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Działkowa

Staszica,Pruszków

1 195 000 zł92 m² 12 989 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Polecam gorąco! Oferta na Wyłączność! Piękny, komfortowy apartament 4-pokojowy w którym poczujesz się jak w domu. Osiedle parzniew Miasto Ogród. Lokal jest wyjątkowy i klimatyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Żbików,Pruszków

897 000 zł64 m² 14 126 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ołówkowa

Śródmieście,Pruszków

612 000 zł46 m² 13 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

865 000 zł71 m² 12 166 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Witam Mam do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 71.1 m2 w doskonałej lokalizacji Pruszkowa/ Parzniewie przy ulicy Działkowej. Oferta bezpośrednio od właściciela. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

2 800 zł58 m² 47,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na bezpiecznym, cichym i zamkniętym osiedlu Parzniew - Twój Ogród z całodobową ochroną. Mieszkanie z oddzielną sypialnią, kuchnią oraz salonem. Do umeblowania (w praktyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Miernicza

Żbików,Pruszków

830 000 zł68 m² 12 191,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008