dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Pruszków - Lista ofert

159 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

159 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Pruszków,mazowieckie

1 550 zł55 m² 28,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie Pruszków ul. Wróblewskiego 3 os.Staszica 1 piętro w 3 piętrowym budynku 55m2, 3 pokoje. Mieszkanie jest odnowione i częściowo umeblowane. Duża kuchnia, balkon (10m2) Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bristol

Pruszków,mazowieckie

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią i balkonem. Mieszkanie niedawno przeszło gruntowny remont. Salon z wyjściem na balkon, sypialnia, oddzielna/widna kuchnia, łazienka i wc osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Pruszków,mazowieckie

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie po generalnym remoncie, rozkładowe z oknami na zachód, 2 pokoje 15m2 i 10m2, kuchnia oddzielna w formie aneksu otwarta na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Helenowska

Pruszków,mazowieckie

285 000 zł59 m² 4 830,51 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe mieszkanie na Oś. Staszica. Kuchnia widna/osobna, umeblowana i wyposażona. Duży salon z wyjściem na balkon typu loggia, dwie sypialnie, łazienka i wc osobno. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

1 500 zł58 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe nowe mieszkanie na bezpiecznym cichym i spokojnym zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną. W pełni umeblowane z możliwością wprowadzenia dodatkowych mebli (dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

315 000 zł72 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3-pokojowe, 72 m2. Pomieszczenia: widna kuchnia ok. 8 m2, przedpokój ze schowkiem/garderobą do aranżacji, łazienka z wanną i oddzielne wc, pokoje: sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Staszica,Pruszków

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielki

Pruszków,mazowieckie

365 000 zł72 m² 5 069,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Trzypokojowe mieszkanie na oś. Prusa. Duża widna kuchnia, salon z wyjściem na balkon, dwie niezależne sypialnie. Łazienka z wanna i kabiną prysznicową. Oddzielne wc - które można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Faraona

Pruszków,mazowieckie

330 000 zł88 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu B.Prusa. Na pierwszym poziomie: salon z wyjściem na balkon (południowo-zachodnia strona), łazienka z wanną i wc, sypialnia, oddzielna/widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bristol

Pruszków,mazowieckie

170 000 zł32 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie w dobrym stanie. Kuchnia z oknem, dwa niezależne pokoje, łazienka z wc, duży p.pokój. Na podłodze mozaika drewniana, okna pcv (od wschodu), wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Park Anielin

Pruszków,mazowieckie

395 000 zł59 m² 6 701,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam bezpośrednio widne, przestrzenne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w centrum Pruszkowa. Wykończone w wysokim standardzie, duże drewniane okna. Salon z aneksem kuchennym 28,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgoda

Pruszków,mazowieckie

295 000 zł58 m² 5 086,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 58 m2 wschodnio zachodnie, ciche przestronne z pięknym widokiem na zieloną okolicę. Komfortowe, trzy ustawne pokoje, salon 24,50 m2 (5,20 x 4,70) pokój 10 m2 (4,80 x 2,10) pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Faraona

Pruszków,mazowieckie

350 000 zł88 m² 3 977,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielki

Pruszków,mazowieckie

375 000 zł72 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

419 000 zł70 m² 5 985,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzypokojowe mieszkanie w budynku z 2002roku. Salon otwarty na przedpokój, razem ok. 34m2 okna na południe, sypialnia z dużą szafą wnękową- 9m2, sypialnia 12m2, kuchnia widna 6m2 (okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

195 000 zł46 m² 4 239,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie w Centrum Pruszkowa. Mieszkanie rozkładowe, dwa pokoje, duża widna kuchnia. W pokojach na podłodze parkiet, okna drewniane (raczej do wymiany). Mieszkanie widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Faraona

Pruszków,mazowieckie

350 000 zł64 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Pruszków,mazowieckie

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie położone w centrum Pruszkowa. Budynek z cegły. Mieszkanie jest po remoncie, w pełni wyposażone i umeblowane. Wymieniono okna. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 400 zł60 m² 23,49 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

a

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

127 000 zł28 m² 4 535,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie własnościowe o powierzchni 28 m. polożone w Centrum Pruszkowa na wysokim parterze z piwnicą w spokojnej cichej okolicy w otoczeniu zieleni. Mieszkanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Pruszków,mazowieckie

279 000 zł60 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3-pokojowe, 60 m2, umeblowane, odnowione, w pełni wyposażone (tv/ internet-możliwość podłączenia). Mieszkanie jest czyste, zadbane, jasne, co widać na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, widna kuchnia, łazienka z oddzielną toaletą, duży balkon oraz piwnica.Mieszkanie położone jest w centrum Pruszkowa, 5 min do kolejki WKD, 15 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielki

Pruszków,mazowieckie

395 000 zł72 m² 5 486,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Trzypokojowe mieszkanie na Oś. Prusa. Duża widna kuchnia, umeblowana i wyposażona. Salon z wyjściem na duży balkon, dwie sypialnie, łazienka z wanną i wc, garderoba, w p.pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

190 000 zł49 m² 3 877,55 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na oś. Staszica. Oddzielna/widna kuchnia, salon z balkonem, dwie sypialnie, łazienka i wc osobno. Mieszkanie ma znakomity rozkład, okna na wschód i zachód. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Emancypantek

Pruszków,mazowieckie

367 000 zł71 m² 5 169,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Prusa. Salon 22m2 z wyjściem na balkon, na podłodze parkiet, okna na zachód. Dwie sypialnie 12m2 i 14m2, na podłodze parkiet. Łazienka 5m2 z wanną, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Pruszków,mazowieckie

125 000 zł53 m² 2 349,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Pilnie odstąpię partycypację tbs Zieleń Miejska w Pruszkowie. Mieszkanie 53,2 m: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz duży balkon i piwnica (balkon i piwnica nie wliczają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

166 000 zł30 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania mieszkanie na 3 piętrze, 1 pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Kawalerka wymaga generalnego remontu. 5 minut do stacji wkd, niecałe 10 minut do stacji pkp (pieszo). Ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kraszewskiego

Pruszków,mazowieckie

1 890 zł85 m² 22,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do bezpośredniego wynajęcia widne, przestronne, 2-poziomowe mieszkanie w ścisłym centrum Pruszkowa z pełną infrastrukturą komunikacyjną i użytkowania publicznego w okolicy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

204 000 zł38 m² 5 368,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

bezpośrednio sprzedam przytulne mieszkanie w Pruszkowie. 2 pokoje + kuchnia w aneksie + przedpokój + łazienka pokoje, przedpokój: na podłogach parkiet kuchnia: nowoczesna glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

162 000 zł30 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Sprzedający pokrywa całość kosztów pośrednictwa - kupujący nie płaci wynagrodzenia agencji! okazja! Rozkładowa kawalerka 30 m2 w doskonałej lokalizacji w Pruszkowie, umeblowana, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasna

Pruszków,mazowieckie

230 000 zł48 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie w dobrym stanie. Kuchnia widna/oddzielna, salon z wyjściem na duży balkon, sypialnia, łazienka z wanną i wc. W pokojach na podłodze odnowiony parkiet, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

545 000 zł76 m² 7 171,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Czteropokojowe mieszkanie w Centrum Pruszkowa. Salon z aneksem kuchennym i balkonem, trzy sypialnie, w przedpokoju miejsce na szafę, łazienka z wanną, osobne wc. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bristol

Pruszków,mazowieckie

180 000 zł32 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Pruszków,mazowieckie

190 000 zł35 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dwupokojowe mieszkanie w Centrum Puszkowa. Salon 16m2, sypialnia 11m2, kuchnia widna - można ją połączyć z salonem, łazienka z wc. Mieszkanie w dobrym stanie, okna pcv. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia