dowolna

Mieszkania Pruszków – oferty mieszkań na Mazowszu

229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Parkowe,Pruszków

365 000 zł30 m² 12 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30 m , 2 piętro w 4-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1972 roku -pruszków, centrum, ul. Mikołaja Kopernika. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

530 000 zł51 m² 10 433,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z la 90-tych zlokalizowane w Pruszkowie. Cicha okolica, osiedle ogrodzone. Klatka schodowa zamykana- wejście do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Śródmieście,Pruszków

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Pruszkowie. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Staszica,Pruszków

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowe osiedle przy centrum handlowym "nowa stacja", niska zabudowa, 5 min do stacji pkp, dogodny wyjazd na S2 i S8. Ekspozycja okien wschodnia. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umowa tylko po spełnieniu przez najemcę warunków najmu okazjonalnego! Minimalny czas umowy to 1 rok. Mieszkanie na 2 piętrze w inwestycji Cornerpark w Pruszkowie przy ul. Wojska Polskiego 123,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pruszków

Śródmieście,Pruszków

629 000 zł48 m² 13 242,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Prezentowana nieruchomość to dobrze skomunikowane, funkcjonalne mieszkanie na cichym, strzeżonym osiedlu. Układ pomieszczeń: - salon (16.62 m2) - przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powstańców

Śródmieście,Pruszków

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzy pokoje z oddzielną kuchnią w kompaktowym rozmiarze. Mieszkanie dla osób o usposobieniu sportowym, piętro 3/4, brak windy. 48m2, trzy oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ewy

Wyględówek,Pruszków

469 000 zł38 m² 12 342,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, sypialnia, oddzielna, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Pruszków

490 000 zł34 m² 14 411,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta na start dla młodych oraz perełka dla inwestora na wynajem Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m2, w standardzie deweloperskim gotowe do odbioru i wykończenia według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzezińskiego

Żbików,Pruszków

495 000 zł37 m² 13 524,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i piwnicą, zlokalizowane przy ul. Brzezińskiego (żbików) w Pruszkowie. Lokal usytuowany na 1 piętrze w kamienicy. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Staszica,Pruszków

485 000 zł49 m² 9 938,52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferujemy na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i cichej części osiedla Staszica przy ul. Działkowej w Pruszkowie. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Śródmieście,Pruszków

915 000 zł58 m² 15 775,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie w rezerwacji Bezpośrednio nowe z 11.2023 r. mieszkanie 3 pokojowe ( 58m2) - wykończone dla siebie (koniec 2024r.) - jeszcze nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Parkowe,Pruszków

365 000 zł30 m² 12 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Śródmieście,Pruszków

540 000 zł46 m² 11 739,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 - pokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Pruszkowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon ok 16m2 z balkonem 1m2, -sypialnia ok 8m2, - gabinet/mały pokoik ok 6m2, - kuchnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Drzymały

Śródmieście,Pruszków

299 000 zł17 m² 17 444,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Do sprzedania loftowe mieszkanie na parterze z balkonem i z możliwością aranżacji ogródka, w rewitalizowanej przedwojennej kamienicy o powierzchni 17,14m2 dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Śródmieście,Pruszków

850 000 zł56 m² 15 178,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 56 m , położonego na 3. piętrze, które wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem oraz dodatkowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczaka

Bąki,Pruszków

827 750 zł66 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas - zakup bez prowizji, bez pcc, bez ukrytych kosztów w stanie deweloperski. Nowoczesny Apartament M3 z balkonem i poddaszem w Pruszkowie. Kameralna inwestycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Śródmieście,Pruszków

690 000 zł64 m² 10 781,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64 m2 zlokalizowane na parterze w Pruszkowie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju, łazienki, wc, balkonu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wokulskiego

Bolesława Prusa,Pruszków

689 000 zł63 m² 10 936,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 63 m2, usytuowane na parterze, w 4 piętrowym budynku z 1993 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w stanie do drobnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działkowa

Staszica,Pruszków

855 000 zł74 m² 11 554 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 74 m , z klimatyzacją, położone w miejscowości Parzniew, na granicy z Pruszkowem zadbane osiedle "miasto ogród" w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Staszica,Pruszków

415 000 zł39 m² 10 641 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1977 roku- zlokalizowane w Pruszkowie, przy ul. Powstańców. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ewy

Wyględówek,Pruszków

480 000 zł38 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lipowa

Śródmieście,Pruszków

3 500 zł68 m² 51,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dla pierwszego najemcy, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67.86m2, zlokalizowane na osiedlu BIANCO przy ul. Lipowej w Pruszkowie. Mieszkanie położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Staszica,Pruszków

415 000 zł39 m² 10 641 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Pruszków

769 000 zł55 m² 13 981,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Niezwykle klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Ignacego Daszyńskiego w Pruszkowie. Jest to przykład niezwykle dobrze wykorzystanej przestrzeni gdzie na 55 m2 powstało komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 500 000 zł120 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Sprzedam mieszkanie 120m2 z ogródkiem 350m2, na Osiedlu Parzniew I, trzy sypialnie, duża łazienka z wanną i prysznicem, pralnia, wc, duży salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Prusa

Śródmieście,Pruszków

449 000 zł26 m² 16 975,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Gotowa do wprowadzenia. Jak nowa. Nowoczesna, funkcjonalna kawalerka z oknami od strony południowej na wewnętrzne patio. Położona na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2020 r. Eleganckie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Żbików,Pruszków

910 000 zł64 m² 14 330,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 63,5 m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku na osiedlu Green House z 2008 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sprawiedliwości

Śródmieście,Pruszków

900 000 zł77 m² 11 752,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 76,58m2, zlokalizowanego w ścisłym centrum Pruszkowa przy ulicy Sprawiedliwości. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

895 000 zł60 m² 14 859,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena mieszkania mieszczącego się na parterze wynosi 895000 zł do negocjacji. Do lokalizacji przynależą: komórka lokatorska o powierzchni 4,87 m , Mieszkanie ma 60,23 m2 oraz wygodne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rzeckiego

Bolesława Prusa,Pruszków

852 000 zł75 m² 11 360 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 75 m , 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1996 roku -pruszków, ul. Rzeckiego. Blok zadbany, z cegły. Mieszkanie składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Pruszków,mazowieckie

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni (40 m2) zlokalizowane w Pruszkowie na ulicy Dobrej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju, widnej kuchni, łazienki z oknem, balkonu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefa

Ostoja,Pruszków

465 000 zł36 m² 13 061,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Pruszkowie Lokal znajduje się na 5 piętrze w bloku na ul. Księcia Józefa w Pruszkowie. Ostatni remont w 2018 roku. Mieszkanie składa się z: - trzech sypialni - aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Śródmieście,Pruszków

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 44m2 z balkonem 6m, oraz opcjonalnie z miejscem w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 200zł). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

1 058 000 zł68 m² 15 572,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie o powierzchni 67.94m2 zlokalizowane w Pruszkowie. Położone na parterze , w bloku 4-piętrowym z wyjściem na ogródek o powierzchni 212 m2, narożne - okna na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stalowa

Pruszków,mazowieckie

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: dostępne od już piękne, nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40m2 przy ulicy Stalowej 37 w Pruszkowie. Mieszkanie: jest to oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Pruszków

Malichy,Pruszków

810 000 zł61 m² 13 192,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam Państwu nietypową bezczynszową nieruchomość położoną w spokojnej dobrze skomunikowanej okolicy - Malichach. Wokół jedynie zabudowa niska jednorodzinna. Dogodna komunikacja dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wokulskiego

Bolesława Prusa,Pruszków

689 000 zł63 m² 10 936,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

440 000 zł36 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone na II piętrze w wysokim bloku przy al. Wojska Polskiego. Rozkład pomieszczeń: 2 pokoje, widna kuchnia ( w prostokącie ), łazienka z wc ( kabina prysznicowa ) Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Bąki,Pruszków

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem okazjonalny mieszkanie na pierwszym piętrze, położone na Osiedlu Sunhouse w Pruszkowe przy ul K.I. Gałczyńskiego. Mieszkanie znajduje się na spokojnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Śródmieście,Pruszków

319 000 zł25 m² 12 760 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie na poddaszu o powierzchni 25m2 zlokalizowane w bardzo dobrej lokalizacji w Pruszkowie przy ul. Kościuszki. Metraż oficjalny to 25 m2 ale ponieważ mieszkanie jest położone na.