dowolna

Mieszkania Pruszków – oferty mieszkań na Mazowszu

228 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

228 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Staszica,Pruszków

559 000 zł48 m² 11 645,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszam Państwa do zapoznania się z tą ciekawą oferta; do sprzedania: mieszkanie o powierzchni 48 m2, 3 pokoje i kuchnia oddzielna z oknem znajdujące się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Śródmieście,Pruszków

736 000 zł64 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Pruszkowie. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Śródmieście,Pruszków

319 000 zł25 m² 12 760 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie na poddaszu o powierzchni 25m2 zlokalizowane w bardzo dobrej lokalizacji w Pruszkowie przy ul. Kościuszki. Metraż oficjalny to 25 m2 ale ponieważ mieszkanie jest położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mechaników

Pruszków,mazowieckie

5 900 zł60 m² 98,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 60 m2. Dopiero oddane do wynajmu, jeszcze nikt w nim nie mieszkał. W cenie najmu czynsz, media płatne dodatkowo. - wykończenie w wysokim standardzie - 3 pokoje: urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Staszica,Pruszków

590 000 zł52 m² 11 281,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,30 m , usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z 2000 roku- zlokalizowane w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Parkowe,Pruszków

540 000 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 38 m2, usytuowane na niskim parterze w 4 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie po generalnym remoncie, wszystko nowe, wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Drzymały

Śródmieście,Pruszków

199 000 zł13 m² 15 390,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Do sprzedania loftowe mieszkanie na drugim piętrze, w rewitalizowanej przedwojennej kamienicy o powierzchni 12,93m2 dla osób ceniących wyjątkowość i niepowtarzalność w najlepszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Helenowska

Staszica,Pruszków

3 700 zł60 m² 61,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę wynajmu pięknego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 59,70 m , znajdującego się w Pruszkowie na Osiedlu Staszica przy ulicy Helenowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

0% prowizji Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie 60 m2 położone na 3. piętrze w 6-piętrowym bloku z windą z 1981 r. w Pruszkowie przy ul. Dębowej 1 na pełnym zieleni Os. Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Żbików,Pruszków

678 538 zł57 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Najniższa cena za M2- szczegóły u doradcy. Biuro sprzedaży mieszkań Zakup od dewelopera - obowiązuje nowa ustawa deweloperska. Bez prowizji, podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 3-y pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Śródmieście,Pruszków

736 000 zł64 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Staszica,Pruszków

590 000 zł52 m² 11 281,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mechaników

Śródmieście,Pruszków

699 000 zł46 m² 15 061,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeżeli szukasz w Pruszkowie, w świetnej lokalizacji przy ul. Mechaników 1a, w pobliżu galerii handlowej Nowa Stacja i pkp, ustawnego 3 pokojowego mieszkania z ogródkiem, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sprawiedliwości

Śródmieście,Pruszków

3 800 zł73 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73 m kw., z miejscem postojowym, sauną, do wynajęcia w centrum Pruszkowa z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarię lub firmie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Śródmieście,Pruszków

736 000 zł64 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Śródmieście,Pruszków

999 000 zł75 m² 13 320 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na osiedlu Zielone Patio Pruszków z widokiem na miasto i centrum Warszawy. Oferta bezpośrednia - pośrednikom serdecznie dziękujemy. Ogólne zdjęcia budynku i okolicy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Parkowe,Pruszków

445 000 zł39 m² 11 410,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta Idealna dla Klientów na Kredyt - 2% i Mieszkanie na start lub na Wynajem Mieszkanie z funkcjonalnym Rozkładem - 2 pokoje + Ogródkiem lub Balkonem = Doskonałe dla Młodych na Start oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 3 Maja

Pruszków,mazowieckie

484 000 zł53 m² 9 132 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia | bez prowizji Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w centrum Pruszkowa przy ulicy 3-go Maja 18. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze 2 piętrowej kamienicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pruszków

Śródmieście,Pruszków

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze w 3 piętrowym kameralnym budynku. Bardzo poszukiwana lokalizacja Pruszkowa. Pomieszczenia przestronne o funkcjonalnym rozkładzie dobrze doświetlone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Pruszków

Parkowe,Pruszków

369 000 zł26 m² 14 192,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta Idealna dla Klientów na Kredyt - 2% i Mieszkanie na start lub na Wynajem Mieszkanie z funkcjonalnym Rozkładem - 1- 2 pokoje + Ogródkiem lub Balkonem = Doskonałe dla Młodych na Start oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej-Curie

Pruszków,mazowieckie

4 000 zł67 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 67 m2 zlokalizowane w Pruszkowie/ ul. Marii Skłodowskiej Curie. Skład przedmiotu najmu stanowi: - 2 niezależne pokoje - salon z aneksem kuchennym - łazienka Duży ogródek ok. 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ołówkowa

Śródmieście,Pruszków

620 000 zł52 m² 11 946 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Doskonała loklaizacja! Wysokie i przestronne dwupokojowe mieszkanie, bardzo widne i słoneczne o łącznej powierzchni 51,9 m2, położone na trzecim piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mokra

Śródmieście,Pruszków

620 000 zł52 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkania Pruszków na sprzedaż. NA sprzedaż nieruchomosc w centralnej części miasta Pruszkowa tj. Apartament o pow. 52m2 plus jednostanowiskowy garaż (własny, murowany, zamykany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Śródmieście,Pruszków

1 088 000 zł68 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne - nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m , parter w 4-piętrowym bloku z windą z 2023 roku-Pruszków, centrum, ul. Lipowa Osiedle zostało oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasna

Staszica,Pruszków

585 000 zł48 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Pruszkowie na osiedlu Staszica. Mieszkanie sklada sie z: -oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Parkowe,Pruszków

395 000 zł30 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30 m , 2 piętro w 4-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1972 roku -pruszków, centrum, ul. Mikołaja Kopernika. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubala

Śródmieście,Pruszków

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klimatyczne, świeżo wyremontowane i urządzone nowymi meblami i sprzętami mieszkanie w centrum Pruszkowa. Składa się z przedpokoju, dużego jasnego salonu, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Żbików,Pruszków

946 000 zł64 m² 14 897,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 63,5 m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku na osiedlu Green House z 2008 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Żbików,Pruszków

385 000 zł35 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kamienica z 1936 roku w trakcie całkowitej rewitalizacji - zakończenie prac 2025 Remont polega na odremontowaniu części wspólnych: - nowa elewacja - nowy dach, ocieplenie / wykonano/ - wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie do remontu, ustawne, słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie. Lokal położony jest przy ul. Majowej 11 Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Targowa

Śródmieście,Pruszków

970 000 zł74 m² 13 108,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowy apartament w Pruszkowie 74 m Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu o powierzchni 74 m , zlokalizowanego przy ulicy Targowej 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żbików,Pruszków

899 000 zł63 m² 14 319,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie w bloku z 2022 r. zlokalizowane w Pruszkowie. Mieszkanie o powierzchni 62,78 m2 z balkonem o powierzchni 12,32 m2, składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Żbików,Pruszków

493 272 zł40 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Najniższa cena - szczegóły u doradcy. Biuro sprzedaży mieszkań Zakup od dewelopera - obowiązuje nowa ustawa deweloperska. Bez prowizji, podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 2-u pokojowe o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majowa

Pruszków,mazowieckie

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Pruszków

Śródmieście,Pruszków

1 050 000 zł85 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

4 pokojowe słoneczne mieszkanie z tarasem, komórką i miejscem garażowym, w pobliżu stacji wkd, na cichym spokojnym osiedlu w Pruszkowie. Osiedle położone jest wśród zieleni gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rzeckiego

Bolesława Prusa,Pruszków

852 000 zł75 m² 11 360 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 75 m , 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1996 roku -pruszków, ul. Rzeckiego. Blok zadbany, z cegły. Mieszkanie składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia