dowolna

Mieszkania Pruszków – oferty mieszkań na Mazowszu

229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żbików,Pruszków

839 790 zł67 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja w kameralnej części Pruszkowa, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. Idealna dla osób szukających przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Parkowe,Pruszków

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

499 000 zł I Sprzedaż I Mieszkanie 3 pokoje 47 m2 I Pruszków Centrum I ul. Mikołaja Kopernika Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 47 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Pruszków

660 000 zł48 m² 13 664,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Pruszkowie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,3 m , położone na spokojnym, zielonym osiedlu Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Warszawy

Tworki,Pruszków

1 245 000 zł77 m² 16 270,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie 76,5 m | 1 piętro | balkon | garaż 2 auta | Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,52 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Staszica,Pruszków

625 000 zł41 m² 15 243,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 41 m , zlokalizowanego w Pruszkowie przy ul. Stanisława Staszica, w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Śródmieście,Pruszków

2 800 zł39 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 39 m , 2 pokoje, zlokalizowane przy ul. Lipowej 51, na osiedlu Lipowa Art w Pruszkowie. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort (klimatyzacja) oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Śródmieście,Pruszków

530 000 zł46 m² 11 521,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 - pokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Pruszkowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon ok 16m2 z balkonem 1m2, -sypialnia ok 8m2, - gabinet/mały pokoik ok 6m2, - kuchnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pruszków

Staszica,Pruszków

799 000 zł62 m² 12 951,90 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dobrze zaprojektowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,69 m , zlokalizowane blisko centrum Pruszkowa. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żbików,Pruszków

585 000 zł48 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 48 m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2004 r. Mieszkanie rozkładowe, narożne, dwustronne (północ i zachód).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żbików,Pruszków

787 886 zł67 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. Idealna propozycja dla osób, które szukają większej przestrzeni, prywatności i wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Staszica,Pruszków

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 60 m | parter | loggia | Pruszków, os. Staszica Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Parkowe,Pruszków

510 000 zł47 m² 10 851,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku z 1972 roku zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Kopernika w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Pruszków

Staszica,Pruszków

855 000 zł82 m² 10 477,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

- twój partner w nieruchomościach - ma przyjemność przedstawić Państwu - nieruchomość mieszkanie 4 -pokojowe , o powierzchni 81,6 m2 , z balkonem o powierzchni około 12 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mechaników

Pruszków,mazowieckie

760 000 zł48 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,6 m , zlokalizowane na 4. piętrze w nowoczesnym bloku z windą. Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Tworki,Pruszków

646 527 zł54 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pod Topolami to inwestycja, która powstała w zielonej części Pruszkowa, w niedalekim sąsiedztwie Parku Potulickiego, daleko od terenów przemysłowych. Kameralnie, komfortowo, jedynie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żbikowska

Żbików,Pruszków

425 000 zł42 m² 10 035,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy lokal mieszkalny o powierzchni 84,75 m , zlokalizowany na parterze oraz piętrze budynku jednorodzinnego. Nieruchomość została funkcjonalnie podzielona na dwa w pełni niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Żbików,Pruszków

790 000 zł58 m² 13 696,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prusa

Śródmieście,Pruszków

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela Apartamentowiec 2 przestronne pokoje 44 m2 Enclave Bolesława Prusa 45a, 05-800 Pruszków- piękne osiedle Bez Prowizji oferuję: -> Nowoczesne Przestronne Mieszkanie 2-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Pruszków

639 000 zł36 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością prezentuje nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Waryńskiego 5 w Pruszkowie, na prestiżowym Osiedlu Stacja Centrum. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Cegielniana

Śródmieście,Pruszków

630 000 zł75 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane na 2. piętrze, przy ul. Cegielnianej 15 w Pruszkowie. Stan prawny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

669 000 zł40 m² 16 876,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Pruszkowa. Lokal na 2 piętrze w niskim bloku z 2009 roku. Wejście do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Żbików,Pruszków

649 000 zł78 m² 8 320,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

78 m / balkon / Przedwojenna kamienica Prezentujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie z oddzielną kuchnią i trzema pokojami, zlokalizowane przy ul. 3 maja w Pruszkowie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

749 000 zł56 m² 13 495,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,5 m2 usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku w Pruszkowie. Nieruchomość składa się z: salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Śródmieście,Pruszków

689 000 zł41 m² 16 804,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku z windą z 2023 roku zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Lipowej. Osiedle Blanco to cicha, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Śródmieście,Pruszków

490 000 zł44 m² 11 136,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 44 m , na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym, - dwa pokoje otwarte na siebie, wyposażone w duże szafy wnękowe (istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Pruszków,mazowieckie

480 000 zł38 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku -pruszków, centrum, ul. Tomcia Palucha. Klatka swieżo po remoncie,w listopadzie br. wymieniono piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Staszica,Pruszków

639 000 zł60 m² 10 703,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,7 m , położone na parterze w zadbanym, ocieplonym budynku z 1982 roku, na cenionym osiedlu Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Staszica,Pruszków

575 000 zł49 m² 11 782,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na osiedlu Staszica w Pruszkowie. Lokal znajduje się na drugim piętrze w budynku z windą, mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

620 000 zł60 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie trzypokojowe w centrum Pruszkowa. Lokal na wysokim parterze w budynku z lat 80-tych. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wanną, oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Pruszków

Pruszków,mazowieckie

2 900 zł24 m² 121 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta aktualna od czerwca. Praktycznie nowy lokal, gdyż użytkowany jest zaledwie od stycznia 2026 r. o pow. 24 m2 w Pruszkowie/ okolica pkp. Lokal znajduje się na parterze w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Pruszków

1 249 000 zł87 m² 14 382,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00 Na sprzedaż unikatowe, narożne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,84 m , będące największym dostępnym metrażem w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Staszica,Pruszków

585 000 zł48 m² 12 087 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 48,4m2 w Pruszkowie na osiedlu Staszica. Mieszkanie po remoncie , 2 piętro z windą. Klimatyzacja, ładne szafki i szafy wnękowe. Okna pcv- z klamkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Śródmieście,Pruszków

535 000 zł48 m² 11 145,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Pruszkowie. Blok z lat 70-tych, ocieplony, bez windy. Mieszkanie dwustronne, na powierzchnię składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ewy

Wyględówek,Pruszków

480 000 zł38 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, sypialnia, oddzielna, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Akacjowa

Staszica,Pruszków

1 100 000 zł75 m² 14 602,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Premium 75,33 m Gotowe do wprowadzenia Prezentujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie z dużym tarasem, zlokalizowane na kameralnym, zamkniętym osiedlu willa akacja przy ul. Akacjowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czarnieckiego

Malichy,Pruszków

899 000 zł71 m² 12 621,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Westate Żoliborz prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie przy ul. Stefana Czarnieckiego w Regułach, położone w niezwykle cichej i zielonej części miasta, zaledwie 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pruszków

Żbików,Pruszków

674 670 zł52 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania z dużym ogrodem blisko Warszawy? To funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w Wołominie z prywatnym ogrodem ponad 60 m to idealna opcja do życia lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

865 000 zł71 m² 12 166 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie (parzniew) o pow. 71,1 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą z 2015 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (narożne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Wyględówek,Pruszków

520 000 zł48 m² 10 833 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie położone na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku z 1974 roku, blok bez windy. Jasne, ciepłe mieszkanie o powierzchni 48 m2, w spokojnej części Pruszkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgoda

Pruszków,mazowieckie

2 800 zł32 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, nowoczesne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie w wygodnej lokalizacji. W bardzo dobrym stanie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, przytulnej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszków

Ostoja,Pruszków

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko w ! Na sprzedaż mieszkanie idealne: nowe, nieużywane, urządzone, 2-pokojowe, z tarasem / ogródkiem, miejscem w garażu podziemnym, oraz komórką, na ogrodzonym osiedlu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij