Mieszkanie, ul. Prusa

Prusa, Pruszków, mazowieckie

  • 429 000 zł
  • 37 m²
  • 11 594,59 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof Pryziń...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Prusa

Prusa, Pruszków, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

429 000 zł

37 m²

11 594,59 zł/m²

Mieszkanie, ul. Prusa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

429 000 zł 37 m² 11 594,59 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 429 000 zł (11 594,59 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 37 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 590 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: KUBIAK NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 19051/1989/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Pruszków, ul. Bolesława Prusa - oferuję i polecam mieszkanie idealne lokalizacyjnie, w centrum Pruszkowa - dwupokojowe o powierzchni 37 m2, położone na parterze w 4 piętrowym bloku. Technologia - rama H.
Mieszkanie środkowe, z jednostronną wystawą okien w kierunku zachodnim.
W skład lokalu wchodzą:
- 2 pokoje: ok. 16m2 i 9m2;
- kuchnia ok. (...)

Agent

Krzysztof Pryziński

883 700...

883 700 302

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krzysztof Pryziński

883 700...

883 700 302

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość