Apartament, ul. Mechaników

Mechaników, Pruszków, mazowieckie

  • 950 000 zł
  • 60,22 m²
  • 15 775,49 zł/m²

Zdjęcie

Dorota Karwowska

Skontaktuj się

Apartament, ul. Mechaników

Mechaników, Pruszków, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

950 000 zł

60,22 m²

15 775,49 zł/m²

Apartament, ul. Mechaników

Zaktualizowane: 13 maja 2026

950 000 zł 60,22 m² 15 775,49 zł/m²

Piętro:
5/5
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

5/5

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 950 000 zł (15 775,49 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 60,22 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/5
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia
  • Czynsz: 650 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: KUBIAK NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 18905/1989/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

*** R E Z E R W A C J A ***

Pruszków ul. Mechaników - do sprzedaży KOMFORTOWY - GOTOWY DO ZAMIESZKANIA, W PEŁNI URZĄDZONY I WYPOSAŻONY, NIGDY NIEZAMIESZKAŁY APARTAMENT w inwestycji z 2024r.

Kilka minut spacerem do stacji PKP i SKM - ok. 30 minut do Warszawy Śródmieście.

Osiedle wykonane w najwyższych standardach budownictwa oraz wykończenia części wspólnych.
Mieszkanie o powierzchni 60,22m2, usytuowane na V piętrze w budynku z windą. (...)

Agent

Dorota Karwowska

694 855...

694 855 385

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent