Mieszkanie Pruszków
Pruszków, mazowieckie
- 960 000 zł
- 62 m²
- 15 483,87 zł/m²
Magda Mielczarek
Skontaktuj się
Mieszkanie Pruszków
Pruszków, mazowieckie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Mieszkanie Pruszków
Zaktualizowane: 8 maja 2026
960 000 zł 62 m² 15 483,87 zł/m²
3/3
3
2017
w garażu podziemnym
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2017Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 960 000 zł (15 483,87 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 62 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2017
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, dwustronne, jednopoziomowe, poddasze
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (7 m²), piwnica 4 m²
- Czynsz: 870 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: wanna
- Media: gaz, siła; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: PL Nieruchomości, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: M-86879-4
Lokalizacja
- Adres: Pruszków, pruszkowski, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, łąka
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, biblioteka, kino, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, szpital, dworzec kolejowy, supermarket, centrum handlowe, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Pruszkowa, na kameralnym i zamkniętym osiedlu, które zapewnia mieszkańcom komfort, prywatność oraz bezpieczeństwo.