dowolna

Nowe mieszkania Pruszków

41 ogłoszeń

41 ogłoszeń

557 820 zł41 m² 13 605,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 41,32 m , położone w kameralnej, nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Armii Krajowej

Śródmieście,Pruszków

845 000 zł56 m² 15 195,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Pruszków ul. Armii Krajowej - do sprzedaży wyjątkowy apartament 55,61m2 z przynależnym tarasem 54,80m2, komórką lokatorską oraz podziemnym miejscem garażowym. Rynek pierwotny - Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

542 720 zł41 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja mieszkaniowa | Pruszków Nowoczesność. Komfort. Prywatność. Bezpieczna inwestycja. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 i 3 pokojowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żbików,Pruszków

745 878 zł58 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja w kameralnej części Pruszkowa W otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych idealna dla osób ceniących spokój, komfort i szybki dojazd do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żbików,Pruszków

683 795 zł56 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja w kameralnej części Pruszkowa, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. Idealna dla osób szukających spokoju, komfortu i szybkiego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żbików,Pruszków

839 790 zł67 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja w kameralnej części Pruszkowa, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. Idealna dla osób szukających przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żbików,Pruszków

787 886 zł67 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. Idealna propozycja dla osób, które szukają większej przestrzeni, prywatności i wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żbikowska

Żbików,Pruszków

425 000 zł42 m² 10 035,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy lokal mieszkalny o powierzchni 84,75 m , zlokalizowany na parterze oraz piętrze budynku jednorodzinnego. Nieruchomość została funkcjonalnie podzielona na dwa w pełni niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Europejska

Gąsin,Pruszków

557 820 zł41 m² 13 605,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Europejska

Gąsin,Pruszków

686 154 zł57 m² 12 037,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jeśli szukasz nowego mieszkania, które łączy komfort codziennego życia, nowoczesne rozwiązania i szybki termin odbioru, ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pruszków

Żbików,Pruszków

674 670 zł52 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania z dużym ogrodem blisko Warszawy? To funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w Wołominie z prywatnym ogrodem ponad 60 m to idealna opcja do życia lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Bąki,Pruszków

587 000 zł50 m² 11 749,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 26 m2 (nr 9a). Kupujący nie płaci prowizji, sprzedaż obsługiwana jest przez agencje pośrednictwa należącą do dewelopera. Dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Europejska

Żbików,Pruszków

688 662 zł57 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Projekt obejmuje jeden trzypiętrowy budynek, w którym będzie 48 mieszkań. powstanie w cichej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej na pruszkowskim Żbikowie, niedaleko ulic Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Bąki,Pruszków

635 000 zł54 m² 11 776,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 30 m2 (nr 4a Ścianka wydzielająca trzeci pokój (z pełnowymiarowym oknem balkonowym) jest do wykonania jako zmiana lokatorska (dodatkowo płatna) zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Europejska

Pruszków,mazowieckie

683 795 zł58 m² 11 842,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

rojekt obejmuje jeden trzypiętrowy budynek, w którym będzie 48 mieszkań. powstanie w cichej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej na pruszkowskim Żbikowie, niedaleko ulic Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Żbików,Pruszków

737 858 zł61 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Projekt obejmuje 40 lokali mieszkalnych, w 5 kondygnacyjnym budynku znajdującym się w Pruszkowie. Kupujesz bez prowizji,bezpośrednio od Developera. Oddanie do użytkowania 1 kw. 2026 Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Pruszków

1 087 960 zł77 m² 14 205 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Projekt obejmuje 77 luksusowych apartamentów o metrażach od 25 do 88 m2, zlokalizowanych w zachodniej części Pruszkowa. Kupujesz bez prowizji, bezpośrednio od Developera. Jeśli interesuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Żbików,Pruszków

674 470 zł52 m² 12 896,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żbików,Pruszków

683 795 zł57 m² 12 064,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Projekt obejmuje jeden trzypiętrowy budynek, w którym będzie 48 mieszkań. powstanie w cichej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej na pruszkowskim Żbikowie. Kupujesz bez prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Bąki,Pruszków

720 000 zł54 m² 13 355,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 140 m2 (nr 1a) z osobna prywatną bramą. W obrębie ogródka znajdują się dwa miejsca postojowe (w cenie). Ścianka wydzielająca trzeci pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Europejska

Żbików,Pruszków

605 045 zł41 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Tworki,Pruszków

650 930 zł55 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa niższa cena! Pod Topolami to inwestycja, która powstała w zielonej części Pruszkowa, w niedalekim sąsiedztwie Parku Potulickiego, daleko od terenów przemysłowych. Kameralnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Bąki,Pruszków

580 000 zł45 m² 13 013,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 108 m2 (nr 12a). Kupujący nie płaci prowizji, sprzedaż obsługiwana jest przez agencje pośrednictwa należącą do dewelopera. Dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Paderewskiego

Bąki,Pruszków

780 000 zł83 m² 9 382,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie nr 2b o powierzchni 83,13 m2 (52,13 m2 na piętrze w stanie deweloperskim + 31 m2 poddasze w stanie surowym, do adaptacji koszt ok. 95 000 netto) z balkonem 3,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Żbików,Pruszków

674 470 zł52 m² 12 896,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Europejska

Żbików,Pruszków

688 662 zł57 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Europejska

Żbików,Pruszków

812 470 zł75 m² 10 837,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Pruszków

681 846 zł48 m² 14 155 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Europejska

Żbików,Pruszków

699 865 zł55 m² 12 752,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe idealne dla rodziny | Pruszków, ul. Europejska 15 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,82 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Europejska

Żbików,Pruszków

604 160 zł41 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe, pruszków. Powierzchnia: 40,96 m Piętro: 1 Budynek: kameralny, 3-piętrowy blok Opis mieszkania: na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Pruszków

674 470 zł52 m² 12 896,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Projekt obejmuje 40 lokali mieszkalnych, w 5 kondygnacyjnym budynku znajdującym się w Pruszkowie. Kupujesz bez prowizji, bezpośrednio od Developera. Oddanie do użytkowania 1 kw. 2026 Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pruszków

Śródmieście,Pruszków

737 858 zł61 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft, ul. Ołówkowa

Śródmieście,Pruszków

537 548 zł26 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Grafitowe Lofty to nowa, wyjątkowa i unikatowa inwestycja w Pruszkowie (przy pkp/skm) pod Warszawą dewelopera ebb nieruchomości. Ponad stuletnie budynki po Fabryce Ołówków St. Majewski są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staszica

Staszica,Pruszków

1 030 000 zł77 m² 13 446,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Spełnij marzenie o własnym Mieszkaniu! Pruszków to idealny kompromis: spokój podmiejskiego życia i szybki dostęp do centrum Warszawy. Wyjątkowe czteropokojowe mieszkanie z dwoma.