dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Pruszków Osiedle Tworki

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszków

Tworki,Pruszków

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:874 m²

Pruszków (tworki) - do sprzedaży dom z Bala z lat 40-tych usytuowany na ogrodzonej działce 874m2. Powierzchnia całkowita 120 m2; powierzchnia użytkowa ok. 90 m2; budynek mieszkalny, piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszków

Tworki,Pruszków

1 350 000 zł280 m² 4 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:810 m²

Pruszków, tworki - oferta sprzedaży budynku mieszkalnego jednorodzinnego z potencjałem! Pierwotnie jednorodzinny parterowy dom ze strychem. Aktualnie po modernizacji i sprytnych zabiegach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Pruszków

Tworki,Pruszków

18 000 000 zł3 800 m² 4 736,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 136 m²

Do sprzedaży nieruchomość przemysłowa o charakterze produkcyjno, magazynowo biurowym - działka z bezpośrednim wjazdem i zjazdem z Al. Jerozolimskich. Powierzchnia działki 6136 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Tworki,Pruszków

2 400 zł76 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urocze mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 76m2 przy ul. Narutowicza w podwarszawskim Pruszkowie. Mieszkanie znajduje się w dwu-mieszkaniowym domu, jest umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Pruszków

Tworki,Pruszków

50 zł/m²280 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w Pruszkowie, przy al. Jerozolimskich. W ofercie biuro na parterze około 280 m2 w wysokim standardzie. Wejście od frontu, widoczne z ulicy (al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Pruszków

Tworki,Pruszków

18 000 000 zł3 800 m² 4 736,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 136 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Miejska

Tworki,Pruszków

1 680 000 zł230 m² 7 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:259 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedaż bezpośrednia Budynek mieszkalno- usługowy w Pruszkowie, 50m do Al. Jerozolimskich, 350 kroków do kolejki wkd, 80m do Biedronki. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Miejska

Tworki,Pruszków

1 680 000 zł230 m² 7 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:259 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Pruszków

Tworki,Pruszków

800 000 zł852 m² 938,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w świetnej lokalizacji, blisko centrum Pruszkowa, na osiedlu domów jednorodzinnych. Ogrodzona, działka budowlana o pow. 852 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pruszków

Tworki,Pruszków

1 159 000 zł93 m² 12 462,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na nowym osiedlu mieszkaniowym w Parzniewie na obrzeżach Pruszkowa. Lokal całkowicie wykończony i wyposażony. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pruszków

Tworki,Pruszków

1 200 000 zł400 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:560 m²

Oferuję do sprzedaży budynek biurowo-produkcyjny z halą o wys. 5 m oraz z zapleczem socjalnym. Główne atuty nieruchomości: do indywidualnej aranżacji biuro z magazynem Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Węglowa

Tworki,Pruszków

900 000 zł849 m² 1 060,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej. Nieruchomość jest położona tuż przy stacji kolejki wkd Tworki, na osiedlu domków jednorodzinnych. Wokół panuje cisza, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pruszków

Tworki,Pruszków

4 300 zł150 m² 28,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia piętrowy 8-pokojowy dom 150m2 z 1936r, pruszków. Przystosowany na wynajem pokoi, doskonały na hostel, zakwaterowanie pracowników, również na biuro lub siedzibę firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Tworki,Pruszków

755 000 zł55 m² 13 727,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie na osiedlu Przy Pałacu, (prusa 35a Pruszków) o powierzchni 55m2. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, strzeżonym, nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, Aleje Jerozolimskie

Tworki,Pruszków

7 990 zł2 964 m² 2,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czy szukasz idealnego miejsca na rozkręcenie swojego biznesu? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję - wynajem działki w świetnej lokalizacji w przystępnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, Aleje Jerozolimskie

Tworki,Pruszków

6 900 zł1 005 m² 6,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę zlokalizowaną przy Alejach Jerozolimskich. Aktualnie działka praktycznie pusta, stoi na niej kontener morski, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majowa

Tworki,Pruszków

2 100 zł33 m² 63,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 18,20 m2 - sypialni z antresolą - 11,7 m2 + 6m2 - łazienki - 3,40 m2 Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zacisze

Tworki,Pruszków

550 000 zł59 m² 9 318,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Zacisze w Pruszkowie. Mieszkanie znajduje się w bliźniaku z 1913 roku. W niedalekiej odległości Park Potulickich, dom Kultury i Arena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Pruszków

Tworki,Pruszków

370 000 zł58 m² 6 324,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania znajdującej się w budynku z 1900 roku w centrum Pruszkowa! Mieszkanie obecnie składa się z pokoju z wyjściem na balkon, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Tworki,Pruszków

570 000 zł56 m² 10 179 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Unikalny projekt o nowoczesnej architekturze, idealnie wpisujący się w najbliższą okolicę przyjazną do życia, centralną część Pruszkowa z doskonałą, infrastrukturą, dostępną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, Tworki

Tworki,Pruszków

1 198 000 zł1 182 m² 1 014 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1182 m2 zlokalizowana w Pruszkowie przy skrzyżowaniu dwóch ulic. Działka z przeznaczeniem pod zabudowę budynków usługowych z wyłączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tworki,Pruszków

799 000 zł81 m² 9 864,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Chciałabym Państwu zaprezentować 4-pokojowe (81 m2) mieszkanie w odnowionej, zadbanej kamienicy w podwarszawskim Pruszkowie. Mieszkanie jest jednym z trzech lokali w budynku, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tworki,Pruszków

1 499 000 zł300 m² 4 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:691 m²

Piękny dom, w stanie deweloperskim, ale z rynku wtórnego. Projekt tego domu w środku jest w stylu dworku, z ładnym salonem z kominkiem, oddzielną kuchnią z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Tworki

Tworki,Pruszków

1 490 000 zł300 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:691 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Miejska

Tworki,Pruszków

18,63 zł/m²322 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy/biuro z powierzchnią magazynową Unikalny budynek produkcyjno-biurowo-magazynowy usytuowany w Pruszkowie na w pełni uzbrojonej działce o pow. 439 mkw, w drugiej.