Działka budowlana Pruszków

Gąsin, Pruszków, mazowieckie

  • 935 000 zł
  • 900 m²
  • 1 038,89 zł/m²

Zdjęcie

Biuro .

Skontaktuj się

Działka budowlana Pruszków

Gąsin, Pruszków, mazowieckie

zaktualizowane:
18 maja 2026

935 000 zł

900 m²

1 038,89 zł/m²

Działka budowlana Pruszków

Zaktualizowane: 18 maja 2026

935 000 zł 900 m² 1 038,89 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 935 000 zł (1 038,89 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 900 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 47m; szerokość: 20m; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: 4 ŚCIANY Sp. z o.o., zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 10493/3098/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 900 m2 w Pruszkowie (Gąsin).
Na całej działce wykopany staw rybny oraz postawiony budynek gospodarczy.
Działka ogrodzona przy gminnej oświetlonej drodze asfaltowej.
Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 20 m x ok 47 m.
W bliskiej odległości przystanek autobusowy, przystanek PKP (ok 1 km), szkoła, przedszkole, sklep, A2. (...)

Agent

Biuro .

884 884...

884 884 153

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Biuro .

884 884...

884 884 153

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości