dowolna

Działki z dojazdem asfaltowym na sprzedaż i w dzierżawę Pruszków

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 350 000 zł1 000 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usytuowana w Pruszkowie przy ul. C.K.Norwida, działka o powierzchni 1000 m2 i przybliżonych wymiarach 26,7x35x29,6x35,9m. Istnieje możliwość dokupienia działki obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł756 m² 1 519,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: nieruchomość inwestycyjna z potencjałem rozbudowy Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną o powierzchni 756 m, zabudowaną budynkiem mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 499 000 zł1 430 m² 1 048,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa oferta dla przedsiębiorców i inwestorów! Na sprzedaż 1430 m działka w znakomitej, ekspozycyjnej lokalizacji przy głównej trasie Al. Jerozolimskich w Pruszkowie Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł302 m² 2 814,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka objęta mpzp -teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną o maksymalnej wysokości 5 kondygnacji naziemnych z możliwością posadowienia parkingu podziemnego pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł678 m² 1 325,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 678 m Pruszków, żbików, blisko A2 i S8 Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa położona w Pruszkowie, w dzielnicy Żbików, przy ul. 3 maja. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł520 m² 894,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pruszków Malichy ul. Pęcicka róg ul. Strumykowej, 500 m od kolejki wkd Malichy (ok. 20 min do centrum Warszawy) - do sprzedaży narożna nieruchomość o powierzchni działki 520m2, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł2 960 m² 1 621,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pruszków, okolice wjazdu na A2 - do sprzedania zabudowana budynkami o powierzchni użytkowej ok. 400m2 działka gruntu 2960m2 o dużym potencjale! W obowiązującym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł779 m² 1 925,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o pow. 779 m2, położona w Pruszkowie z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę handlowo-usługową. Powierzchnia zabudowy 40% ( ok. 311 m2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł779 m² 1 925,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna zlokalizowana w Pruszkowie, w jednej z najbardziej perspektywicznych części miasta Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł398 m² 4 145,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna centrum pruszkowa, ul. Drzymały Gotowy projekt! Pozwolenie na budowę w trakcie! Prestiżowa lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż unikalną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

2 495 000 zł1 996 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość do sprzedaży przy Alejach Jerozolimskich! Wjazd na działkę odbywa się z dwóch stron. Od Alei Jerozolimskich jadąc do Pruszkowa i od ulicy Miejskiej. Wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł5 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 0,5 ha, bardzo dobre wymiary, media przy działce. Działka narożna droga asfaltowa z dwóch stron. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł1 508 m² 1 192,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1508 m z dużym potencjałem komercyjnym i elastycznym przeznaczeniem Działka płaska, ogrodzona i niezabudowana, o regularnym kształcie (ok. 23,5 / 71m i 58 /.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł15 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1,5 ha, bardzo dobre wymiary, media przy działce. Działka narożna droga asfaltowa z dwóch stron. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł6 450 m² 449,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 6450 m2, bardzo dobre wymiary 100m x 64,5 m Media w granicy działki, prąd, woda, gaz, kanalizacja, dojazd asfaltem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł867 m² 1 141,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 867 mkw. położona w atrakcyjnej lokalizacji Pruszkowa. To idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni na budowę domu jednorodzinnego lub inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł618 m² 2 508,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w centrum miasta Pruszków o powierzchni 618 pod zabudowę inwestycyjną Według planu zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł3 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna przy węźle autostradowym Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w bezpośrednim sąsiedztwie węzła autostradowego, co zapewnia doskonałą komunikację oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł1 800 m² 1 038,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1800 m2 na Gąsinie w Pruszkowie. Działka przy drodze asfaltowej. Przy działce w drodze prąd, woda, gaz, i kanalizacja. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

9 780 000 zł8 150 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o powierzchni ponad 8 tys m2, bardzo dobre wymiary, media przy działce. Działka narożna droga asfaltowa z dwóch stron. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 000 zł20 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 2 ha, bardzo dobre wymiary, media przy działce. Działka narożna droga asfaltowa z dwóch stron. Istnieje możliwość zakupu mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

46 000 zł327 m² 140,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowość w ofercie - działka budowlana o powierzchni użytkowej 327 m2 w podkaliskiej miejscowości Pruszków, gmina Blizanów. Działka bezpośrednio przy drodze asfaltowej, na froncie.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 000 zł25 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o powierzchni ponad 2,5 ha, bardzo dobre wymiary 312 x 160 metrów, media przy działce. Działka narożna droga asfaltowa z dwóch stron. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł19 399 m² 773,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 19.399 m 2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Symbol z planu 14u teren działalności gospodarczej. "Przeznaczenie podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

40 100 000 zł16 040 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta dla developera pod zabudowę wielorodzinną Działka w Pruszkowie, pod zabudowę wielorodzinną, wszystkie media miejskie w drodze przy działce. Zgodnie z planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł23 364 m² 342,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży są działki o numerach ewidencyjnych 142102_1.0003.106/3, 142102_1.0003.109/2, 142102_1.0003.54/3, 142102_1.0003.54/4 oraz 142102_1.0003.106/4. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł900 m² 1 427,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlane o powierzchni 900 m2 na Gąsinie w Pruszkowie. Działka przy gminnej drodze asfaltowej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości przy drodze ok 35m.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 759 m² 397,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlano-mieszkaniowa położona w Pruszkowie przy ul. Ożarowskiej 5. Nieruchomość ma kształt regularny, zapewniający wygodne możliwości zagospodarowania terenu. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 000 zł30 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 4 ha, bardzo dobre wymiary, media przy działce. Działka narożna droga asfaltowa z dwóch stron. Istnieje możliwość zakupu mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł877 m² 2 269,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Z przyjemnością prezentujemy działkę położoną w Pruszkowie przy ul. Królowej Jadwigi atuty - 700 m od pkp Pruszków - spokojna, cicha ulica - możliwość realizacji zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 098 000 zł4 098 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka usługowa na granicy Pruszkowa i Piastowa. Teren o powierzchni około 4098 m2 wymiary działki 69 x 81 x 87 x 26 m Dojazd asfaltem, wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 538 m² 1 040,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zakupu. Działka budowlana 1538m2 w miejscowości Pruszków, bąki. Kształt trójkąta o wymiarach 45m x 82,7m x 70m, dojazd drogą asfaltową. Media - prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł10 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1 ha, bardzo dobre wymiary, media przy działce. Działka narożna droga asfaltowa z dwóch stron. Istnieje możliwość zakupu mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł1 000 m² 1 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m i regularnym, bardzo ustawnym kształcie. Ma około 40 metrów szerokości i 20 metrów długości. Wszystkie media znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Pruszków

Śródmieście,Pruszków

4 200 000 zł706 m² 5 949,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjny diament W sercu pruszkowa pum 1000 m Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału z wysoką stopą zwrotu? Ta oferta jest skierowana do wymagających inwestorów i deweloperów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Pruszków,mazowieckie

1 490 000 zł918 m² 1 623,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego położoną w świetnej lokalizacji na terenie osiedla w willowej dzielnicy Pruszkowa osiedlu "agricole", na które składa się.