dowolna

Mieszkania pod klucz Pruszków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

89 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Staszica,Pruszków

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie pruszków, os. Staszica, ul. Jasna Na wynajem ładne, jasne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w Pruszkowie na osiedlu Staszica przy ul. Jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Parkowe,Pruszków

1 600 000 zł96 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem ogłoszenia jest apartament o powierzchni 95,82m2 gotowy do zamieszkania. Inwestycja premium- pawie Ogrody położona na skraju parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

1 450 000 zł89 m² 16 371,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, gotowe do zamieszkania mieszkanie 88,57 m w Pruszkowie (ul. Lipowa, inwestycja Blanco) Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, jasne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ołówkowa

Śródmieście,Pruszków

699 999 zł35 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio- przy pkp- nowy 2 pok, apartament premium w sercu Pruszkowa jasne, przestronne wnętrza, wykończone w wysokim standardzie, gotowe, by od razu w nich zamieszkać -35 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

799 000 zł75 m² 10 653,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż nowoczesny, 3-pokojowy apartament położony na granicy 2 miejscowości Pruszkowa i Parzniewa przy ul. Działkowej. Mieszkanie jest 2-poziomowe i zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Pruszków,mazowieckie

469 000 zł35 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Pruszków, al. Niepodległości > 300m przystanek autobusowy > 900m stacja kolejowa > w bezpośrednim otoczeniu bloku liczne sklepy, punkty usługowe, przychodnia, szkoły i przedszkola 35 m2 | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowieckich

Śródmieście,Pruszków

549 000 zł38 m² 14 447,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie z doskonałym układem pomieszczeń w najlepszej lokalizacji Pruszkowa, na ulicy Książąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Staszica,Pruszków

549 000 zł44 m² 12 337,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie Pruszkowie. Nieruchomość usytułowana się na 3 piętrze w 4 bloku bez windy z lat 70 tych. Mieszkanie o powierzchni 44m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ołówkowa

Śródmieście,Pruszków

679 500 zł35 m² 19 414,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Niesamowity nowy 2 pok umeblowany apartament premium w sercu Pruszkowa jasne, przestronne wnętrza, wykończone w wysokim standardzie, gotowe, by od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żbików,Pruszków

599 000 zł58 m² 10 417,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone na pierwszym piętrze kamienicy z lat 50., zlokalizowanej przy jednej z głównych ulic Pruszkowa ulicy 3 Maja. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Prusa

Śródmieście,Pruszków

689 000 zł41 m² 16 682,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz nowoczesnego mieszkania z ogródkiem w centrum Pruszkowa? To mieszkanie łączy komfort nowoczesnego wnętrza z urokiem prywatnego ogrodu. Świetny układ, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Staszica,Pruszków

635 000 zł48 m² 13 229,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferuję do kupienia bardzo nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się na 1 piętrze w bloku z windą na osiedlu Staszica w Pruszkowie! Lokal o powierzchni 48 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Parkowe,Pruszków

520 000 zł47 m² 11 063,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku z 1972 roku zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Kopernika w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

270 000 zł17 m² 15 882,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Centrum Pruszkowa i nieopodal stacji wkd Pruszków! Osiedle Kopernika! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 17 m w bardzo fajnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staszica

Staszica,Pruszków

609 980 zł47 m² 12 937 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie doskonała propozycja dla osób szukających mieszkania w okolicach Warszawy. Wyjątkowe mieszkania w Pruszkowie. Nie czekaj, zadzwoń i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Pruszków

799 900 zł59 m² 13 557,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 59m2 usytuowane na wysokim parterze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie znajduje się w centrum Pruszkowa przy ul. Kubusia Puchatka w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działkowa

Staszica,Pruszków

579 900 zł39 m² 14 778,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych nakładów, a przy tym zależy Ci na wygodnym układzie i spokojnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prusa

Śródmieście,Pruszków

1 020 000 zł62 m² 16 446,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty Enclave I 3-pokojowe Mieszkanie I Pruszków I ul. Bolesława Prusa | Duży balkon | Nowoczesny design | Zapraszam do zapoznania się z naszą nową propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mechaników

Śródmieście,Pruszków

999 000 zł60 m² 16 616,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 60,12 m , usytuowany na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z 2024 roku, wyposażonym w windę. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

719 999 zł71 m² 10 140,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie 71,22 m2 na osiedlu z 2012 roku w Pruszkowie (osiedle Twój Parzniew - Miasto Ogród II). Cena Mieszkania z Garażem została już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staszica

Śródmieście,Pruszków

2 700 zł40 m² 68,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie przy ul. Staszica 10. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony. Apartament znajduje się w bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kościelna

Śródmieście,Pruszków

1 015 000 zł68 m² 16 017,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu ekskluzywnego klimatyzowanego apartamentu - nowoczesnego mieszkania, w budynku posadowionym w centrum Pruszkowa. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Pruszków

1 200 000 zł84 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Unikalna lokalizacja! Kameralna inwestycja w samum centrum Pruszkowa przy Parku Kościuszki. Tylko 11 apartamentów. Budynek wykończony w wysokim standardzie i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

639 960 zł40 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do świata nowoczesnego komfortu w sercu Pruszkowa! Prezentuję Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , usytuowane na piątym piętrze nowoczesnego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

674 670 zł52 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość : pruszków | mieszkanie O powierzchni 52,30 m | 2 pokoje | duży ogród | garaż | 15 minut do stacji pkp * Salon z aneksem kuchennym 21,44 m * Sypialnia 15,77 m *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staszica

Staszica,Pruszków

609 980 zł47 m² 12 937 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie. Wyjątkowe mieszkania w Pruszkowie. Nie czekaj, zadzwoń i umów się na spotkanie. Bezpłatnie porównaj oferty w interesujących Cię miejscach. 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Parkowe,Pruszków

439 000 zł32 m² 13 718,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta tylko u nas! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32m , położone na 3. piętrze w niskim bloku w najlepszej lokalizacji Pruszkowa. Mieszkanie jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Pruszków

635 000 zł48 m² 13 229,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Działkowa

Staszica,Pruszków

1 385 000 zł100 m² 13 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 100 m, położony na spokojnym i kameralnym osiedlu Parzniew II w Pruszkowie. Mieszkanie zostało wykończone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Pruszków,mazowieckie

624 000 zł48 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam serdecznie, nazywam się i z ogromną przyjemnością prezentuję przytulne mieszkanie w popularnej lokalizacji, która zapewnia bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żbików,Pruszków

465 000 zł32 m² 14 531,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bąki,Pruszków

599 000 zł49 m² 12 197,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie 49,11m z loggią i 2 miejscami postojowymi cicha okolica Pruszkowa. Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 49,11m , położone w cichej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

790 000 zł71 m² 11 092,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,22 m2 na osiedlu Twój Parzniew - Miasto Ogród II. Mieszkanie narożne usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ludowa

Żbików,Pruszków

523 240 zł41 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas - zakup bez prowizji, bez pcc, bez ukrytych kosztów, stan deweloperski. Luksusowy 1-pokojowy apartament o powierzchni 41 m z balkonem. Świetna lokalizacja w sercu Pruszkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ludowa

Żbików,Pruszków

730 849 zł56 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas - zakup bez prowizji, bez pcc, bez ukrytych kosztów, stan deweloperski. Luksusowy 3-pokojowy apartament o powierzchni 55,79 m ze 128 m ogrodem. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Staszica

Staszica,Pruszków

649 000 zł41 m² 15 668,80 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Pruszkowa - gotowe do zamieszkania! Powierzchnia: 41,42 m | Balkon | Klimatyzacja | 800 m od pkp Pruszków Szukasz miejsca, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Staszica,Pruszków

649 000 zł48 m² 13 417,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w budynku z windą zlokalizowane w Pruszkowie. Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Działkowej Pruszków na cichym osiedlu Staszica. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gomulińskiego

Staszica,Pruszków

428 000 zł35 m² 12 159,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

1 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 35,2 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 90-tych. Mieszkanie bardzo dobrze dosłonecznione, dwustronne (wschód/zachód).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzezińskiego

Żbików,Pruszków

470 000 zł37 m² 12 841,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i piwnicą, zlokalizowane przy ul. Brzezińskiego (żbików) w Pruszkowie. Lokal usytuowany na 1 piętrze w kamienicy. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Staszica,Pruszków

649 000 zł48 m² 13 417,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Śródmieście,Pruszków

1 215 000 zł77 m² 15 861,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Luksusowy 4 pokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie z dużym tarasem o powierzchni 46m2. Ekspozycja południowo - wschodnia. Pomieszczenia wysokie 170cm. 4 pokoje i 2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij