dowolna

Mieszkania pod klucz Pruszków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

90 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

90 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prusa

Śródmieście,Pruszków

640 000 zł47 m² 13 617 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie w Pruszkowie na Osiedlu Oligo Park, o pow. 47 m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, wykończone pod klucz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pawia

Pruszków,mazowieckie

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pruszków ul. Pawia, apartamentowiec "pawie Ogrody" - do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42m2 z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działkowa

Staszica,Pruszków

1 200 000 zł91 m² 13 162,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Czteropokojowe mieszkanie z antresolą na os." Twój Parzniew" w Pruszkowie - Administracyjnie Parzniew gmina Brwinów. Powierzchnia całkowita 91,17 m2, max. wysokość 4,8m. Osiedle strzeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mechaników

Pruszków,mazowieckie

995 000 zł60 m² 16 522,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Pruszków ul. Mechaników - do sprzedaży komfortowy - gotowy do zamieszkania, w pełni urządzony I wyposażony, nigdy niezamieszkały apartament w nowej inwestycji fib Investment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Bolesława Prusa,Pruszków

618 000 zł55 m² 11 155,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,4 m2 w Pruszkowie na osiedlu B. Prusa. Drugie piętro w budynku z cegły z 1999r. Wystawa okien na dwie strony: płn. i zach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

845 000 zł100 m² 8 483,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przedstawiam Państwu doskonałe miejsce dla rodziny. Gotowe do wprowadzenia i stworzenia nowych, pięknych wspomnień! nieruchomość : Mieszkanie 99,60 m zlokalizowane na IV piętrze (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prusa

Śródmieście,Pruszków

990 000 zł78 m² 12 698,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja Apartament 3 pok.+miejsce post.+komórka+garderoba! Pruszków Centrum, os. Oligo Park - do sprzedaży oferuję ciekawy, niebanalnie wykończony solidnymi naturalnymi materiałami 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pruszków,mazowieckie

487 000 zł38 m² 12 815,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Idealna lokalizacja w centrum Pruszkowa, w odległoścki kilkuy minut pieszo od kolejki wkd, parku Potulickich, szkoły podstawowej, przedszkola, urzędu miasta itp. Dwupokojowe mieszkanie 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mechaników

Pruszków,mazowieckie

995 000 zł60 m² 16 531 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Pruszków ul. Mechaników - do sprzedaży komfortowy - gotowy do zamieszkania apartament w nowej inwestycji fib Investment w centrum miasta, oddanej do użytkowania w 2024r. 10 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Faraona

Bolesława Prusa,Pruszków

850 000 zł74 m² 11 486,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Pruszków, os. B. Prusa - do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2, 12 min pieszo do stacji kolejki wkd Komorów - 28 min do centrum Warszawy. Pierwsze piętro w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Bolesława Prusa,Pruszków

739 000 zł60 m² 12 357,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 w Pruszkowie na osiedlu B. Prusa, 12 min pieszo do stacji kolejki wkd Komorów - 28min do centrum Warszawy. Pierwsze piętro w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promyka

Gąsin,Pruszków

650 000 zł68 m² 9 509,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Pruszków Gąsin ul. Promyka, kilka minut pieszo od centrum Pruszkowa oraz stacji pkp i skm - do sprzedaży niezależny lokal mieszkalny w kameralnej trzy lokalowej kamienicy z lat 30tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Pruszków

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 37 m w centrum Pruszkowa. Mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze budynku z windą, co gwarantuje ciszę, prywatność oraz wygodę użytkowania. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Żbików,Pruszków

465 000 zł37 m² 12 704,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestrzeń, która łączy historię z nowoczesnością - Twoje miejsce w sercu Pruszkowa Na sprzedaż ustawne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok. 36,60 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Pruszków

5 900 zł86 m² 68,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Oferta tylko w naszym biurze! In English please read below! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia, nowy, elegancki, przestronny 4-pokojowy apartament o powierzchni 86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

894 000 zł70 m² 12 771 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70.47m2, w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu zamkniętym, monitorowanym, z ochroną, przy ul. Działkowej. Do mieszkania przynależą 2 niezależne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzezińskiego

Żbików,Pruszków

470 000 zł37 m² 12 841,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i piwnicą, zlokalizowane przy ul. Brzezińskiego (żbików) w Pruszkowie. Lokal usytuowany na 1 piętrze w kamienicy. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Srebrna

Śródmieście,Pruszków

760 000 zł61 m² 12 459 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Pruszkowie. Mieszkanie składa się z: - salonu 21,15m2 - 2 pokoi- 10,30m2, 11,19m2 - oddzielnej kuchni-6,82m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Żbików,Pruszków

346 154 zł35 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kamienica z 1936 roku w trakcie całkowitej rewitalizacji - zakończenie prac 2025 Mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze o powierzchni 31,66 po podłodze 34,65 m2 / skosy od 1,40m/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Śródmieście,Pruszków

1 315 000 zł97 m² 13 608,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Pruszków os. "Nowe Miasto Pruszków" - Plac Mechaników - do sprzedaży wyjątkowy, nowocześnie wykończony, dwupoziomowy apartament 96,63 m2 z 2 balkonami, tarasem, 1 miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Europejska

Żbików,Pruszków

587 672 zł42 m² 13 942,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim (cesja deweloperska) - Pruszków, ul. Europejska 15 Powierzchnia: 40,99 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 1. z 3 Ekspozycja: zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Prusa

Śródmieście,Pruszków

449 000 zł27 m² 16 531,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż kawalerka z dużym balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, położona przy ul. Bolesława Prusa 45a w Pruszkowie. Mieszkanie o powierzchni 27,16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prusa

Śródmieście,Pruszków

640 000 zł47 m² 13 617 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działkowa

Staszica,Pruszków

790 000 zł71 m² 11 092,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,22 m2 na osiedlu Twój Parzniew - Miasto Ogród II. Mieszkanie narożne usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Broniewskiego

Bąki,Pruszków

749 000 zł56 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie, 56m2, położone w Pruszkowie przy ul. Broniewskiego 28D. Rozkład mieszkania: salon 18,52 m2 z kuchnią 9,13m2 sypialnia 12,8m2 łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Pruszków

459 000 zł39 m² 11 655,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Pruszków centrum - ul. Daszyńskiego - ok. 10 min pieszo od stacji pkp i skm - do sprzedaży ciekawe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,38m2. Lokal na drugim piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prusa

Śródmieście,Pruszków

640 000 zł47 m² 13 617 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Żbików,Pruszków

349 000 zł26 m² 13 423,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie 26 m2 | 1 pokój, łazienka, kuchnia | Wspólny ogródek | Parking na terenie podwórka za bramą | Piętro 1/1 | Komórka lokatorska | Czynsz 150 zł | Własnościowe z kw | Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Pruszków

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Oferta tylko w naszym biurze! In English please read below! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia, nowy, elegancki, przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Srebrna

Śródmieście,Pruszków

760 000 zł61 m² 12 459 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzezińskiego

Żbików,Pruszków

470 000 zł37 m² 12 841,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzezińskiego

Żbików,Pruszków

479 000 zł37 m² 13 087,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu tylko W trybie najmu okazjonalnego! Mieszkanie na 3 piętrze w inwestycji Cornerpark w Pruszkowie przy ul. Wojska Polskiego 123 M. 74, wykończone w 2022 r. Wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

2 600 zł46 m² 56,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu W trybie okazjonalnym! Wolne od zaraz. Dla najemców bez zwierząt i niepalących. Oferta skierowana do zamieszkania maksymalnie dwóch osób. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komorowska

Śródmieście,Pruszków

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 usytuowane na 2 piętrze apartamentowca znajdującego się na osiedlu Przy Pałacu w Pruszkowie. Osiedle jest zamknięte, monitorowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Staszica,Pruszków

575 000 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie na sprzedaż, ul. Dębowa, pruszków, osiedle Staszica Zakup mieszkania przy ul. Dębowej w Pruszkowie to doskonała decyzja dla osób ceniących wysoką jakość życia, spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działkowa

Śródmieście,Pruszków

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie Niepowtarzalny klimat mieszkania stanowią doskonale doświetlone pomieszczenia i standard wykończenia. Mieszkanie składa się z: *przedpokoju z dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Pruszków

460 000 zł49 m² 9 426,23 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferujemy na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i cichej części osiedla Staszica przy ul. Działkowej w Pruszkowie. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Parkowe,Pruszków

1 350 000 zł88 m² 15 254,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Posiadamy na sprzedaż w naszej ofercie piękne słoneczne 4 pokojowe mieszkanie z 200 metrowym ogródkiem. Ze wszystkich pokoi wyjście do ogródka dzięki dużym oknom balkonowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Faraona

Bolesława Prusa,Pruszków

495 000 zł37 m² 13 524,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6m2 w Pruszkowie na osiedlu B. Prusa. Pierwsze piętro w budynku z cegły z 1998r. Wystawa okien na dwie strony: płn. i zach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Żbików,Pruszków

865 000 zł80 m² 10 866,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie bezczynszowe! Pruszków-Żbików ok. 10 min pieszo od stacji pkp i skm - do sprzedaży ciekawe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 79,60m2. Lokal położony na pierwszym piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij