dowolna

Mieszkania w bloku Pruszków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

133 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

133 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Żbików,Pruszków

674 470 zł52 m² 12 896,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Projekt obejmuje 40 lokali mieszkalnych, w 5 kondygnacyjnym budynku znajdującym się w Pruszkowie. Kupujesz bez prowizji,bezpośrednio od Developera. Oddanie do użytkowania 1 kw. 2026 Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działkowa

Staszica,Pruszków

865 000 zł71 m² 12 166 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne i eleganckie mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,1 m , położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu z ochroną i monitoringiem. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żbików,Pruszków

683 795 zł57 m² 12 064,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Projekt obejmuje jeden trzypiętrowy budynek, w którym będzie 48 mieszkań. powstanie w cichej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej na pruszkowskim Żbikowie. Kupujesz bez prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ołówkowa

Śródmieście,Pruszków

612 000 zł46 m² 13 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 46 m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowym bloku z 2014 r. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (wschód) w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Staszica,Pruszków

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w bloku zlokalizowane w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ołówkowa

Śródmieście,Pruszków

612 000 zł46 m² 13 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Żbików,Pruszków

897 000 zł64 m² 14 126 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 63,5 m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku na osiedlu Green House z 2008 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Europejska

Żbików,Pruszków

605 045 zł41 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Projekt obejmuje jeden trzypiętrowy budynek, w którym będzie 48 mieszkań. powstanie w cichej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej na pruszkowskim Żbikowie, niedaleko ulic Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołówkowa

Śródmieście,Pruszków

799 000 zł86 m² 9 287,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie o pow. 56 m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1999 r. Mieszkanie z niewielkimi skosami, oknami dachowymi, z ekspozycją na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ewy

Wyględówek,Pruszków

480 000 zł38 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, sypialnia, oddzielna, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ołówkowa

Śródmieście,Pruszków

612 000 zł46 m² 13 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Śródmieście,Pruszków

679 000 zł43 m² 15 717,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie z ogrodem w inwestycji Lipowa Art - Pruszków, ul. Lipowa Są miejsca, które od pierwszej chwili robią wrażenie - i dokładnie takie jest to mieszkanie. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Tworki,Pruszków

650 930 zł55 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa niższa cena! Pod Topolami to inwestycja, która powstała w zielonej części Pruszkowa, w niedalekim sąsiedztwie Parku Potulickiego, daleko od terenów przemysłowych. Kameralnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żbików,Pruszków

585 000 zł48 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 48 m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2004 r. Mieszkanie rozkładowe, narożne, dwustronne (północ i zachód).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Żbików,Pruszków

799 000 zł66 m² 12 056,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,27 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Pruszków,mazowieckie

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni (40 m2) zlokalizowane w Pruszkowie na ulicy Dobrej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju, widnej kuchni, łazienki z oknem, balkonu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Pruszków,mazowieckie

440 000 zł35 m² 12 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Pruszków, al. Niepodległości > 300m przystanek autobusowy > 900m stacja kolejowa > w bezpośrednim otoczeniu bloku liczne sklepy, punkty usługowe, przychodnia, szkoły i przedszkola 35 m2 | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Staszica,Pruszków

649 000 zł48 m² 13 417,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w budynku z windą zlokalizowane w Pruszkowie. Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Działkowej Pruszków na cichym osiedlu Staszica. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

1 088 000 zł68 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne - nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m , parter w 4-piętrowym bloku z windą z 2023 roku-Pruszków, centrum, ul. Lipowa Osiedle zostało oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ołówkowa

Śródmieście,Pruszków

612 000 zł46 m² 13 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Żbików,Pruszków

897 000 zł64 m² 14 126 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

855 000 zł71 m² 11 991,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,1 m , położone w Pruszkowie Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Śródmieście,Pruszków

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Sprzedaż bezpośrednia, agentom nieruchomości serdecznie dziękuję. Na sprzedaż jasne, funkcjonalne 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w centrum Pruszkowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ołówkowa

Pruszków,mazowieckie

612 000 zł46 m² 13 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Śródmieście,Pruszków

3 600 zł59 m² 61,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Jeden miesiąc gratis! Do wynajęcia bardzo ładnie wykończone, przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 59m2 zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Pruszkowa na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Pruszków

535 000 zł48 m² 11 145,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1970 roku przy Al. Niepodległości w Pruszkowie. Mieszkanie do remontu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Żbików,Pruszków

897 000 zł64 m² 14 126 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andrzeja

Wyględówek,Pruszków

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 48 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie dwustronne (wschód, zachód), z pokojem przechodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Żbików,Pruszków

674 470 zł52 m² 12 896,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

865 000 zł71 m² 12 166 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie (parzniew) o pow. 71,1 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą z 2015 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (narożne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Miernicza

Żbików,Pruszków

830 000 zł68 m² 12 191,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie przy ul. Mierniczej w Pruszkowie. Osiedle kameralne, złożone tylko z dwóch bloków, ogrodzone i z placem zabaw. Na dachach ogrody należące do części wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Działkowa

Staszica,Pruszków

640 000 zł46 m² 13 858,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Westate Żoliborz przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Działkowa w Parzniewie na osiedlu Miasto Ogród. Mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 46,18 m2. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Śródmieście,Pruszków

530 000 zł46 m² 11 521,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 - pokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Pruszkowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon ok 16m2 z balkonem 1m2, -sypialnia ok 8m2, - gabinet/mały pokoik ok 6m2, - kuchnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Europejska

Żbików,Pruszków

812 470 zł75 m² 10 837,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Staszica,Pruszków

660 000 zł60 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z 1984 roku zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Dobrej. Mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Śródmieście,Pruszków

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Świetny układ, super lokalizacja 3 pokoje przy wkd Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w najlepszej lokalizacji Pruszkowa idealne dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do zamieszkania od 1 lutego. Kawalerka z kuchnią otwartą na pokój, w którym znajduje się duże okno balkonowe i balkon francuski, w korytarzu jest pojemna szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Żbików,Pruszków

897 000 zł64 m² 14 126 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Pruszków

865 000 zł75 m² 11 482,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie z niezwykle funkcjonalnym układem, widną łazienką oraz dwoma balkonami w centralnej lokalizacji jest idealną ofertą dla rodziny. Jeżeli szukasz wygodnego mieszkania dla siebie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Śródmieście,Pruszków

529 000 zł48 m² 10 907 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe, ciche tuż przy pasażu handlowym. Mieszkanie, rozkład: - sypialnia kwadratowa ok. 10m2, - ogromny 25m2 salon z wydzielonym, widnym aneksem sypialnym, - widna, ustawna kuchnia, - ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Śródmieście,Pruszków

1 590 000 zł118 m² 13 487,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 117,89 m2, położone na 3 i 4. piętrze budynku z windą, przy ul. Marii w Pruszkowie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij