dowolna

Mieszkania w centrum Pruszków - Oferty sprzedaży i najmu

102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

102 ogłoszenia

645 000 zł54 m² 11 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 54 m2,widne, z balkonem, w centrum miasta. Rozkład pomieszczeń: - widny salon, - kuchnia, - przedpokój z szafą wnękową, - sypialnia, - łazienka. Blok z cegły, suchy,.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł57 m² 13 771,93 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Pruszkowa ul. Sprawiedliwości 4. Mieszkanie znajduje się na wysokim 1 piętrze (tuż nad kioskiem Ruch). Blok 7 piętrowy z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł62,58 m² 12 607,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, położone w sercu Pruszkowa przy ul. Gałczyńskiego. To przestronne lokum o powierzchni 62,58 m2 oferuje komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł100 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż segment w Pruszkowie o powierzchni 75 m , dwupoziomowy, z poddaszem o powierzchni 25 m i prywatnym ogrodem o powierzchni 30 m . W cenie mieszkania 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł37 m² 16 189,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m na osiedlu Enclave w Pruszkowie kawalerkę z wydzieloną strefą sypialnianą oraz prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

578 000 zł55 m² 10 509,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie 55 m | I piętro | Osiedle Parkowa | Pruszków Wyjątkowa oferta komfortowego, jasnego mieszkania o powierzchni 55 m, usytuowanego na pierwszym piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35 m² 17 114 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji! Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 35 m2 z balkonem w dobrej lokalizacji Pruszkowa przy ul. Stalowej blisko stacji pkp/skm. Mieszkanie w apartamentowcu z 2020 roku, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

780 000 zł56 m² 13 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Stylowe mieszkanie w sercu miasta przedwojenna kamienica w trakcie renowacji Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone na 1. piętrze zabytkowej kamienicy z okresu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

669 000 zł39,64 m² 16 876,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Pruszkowa. Lokal na 2 piętrze w niskim bloku z 2009 roku. Wejście do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

670 000 zł50,75 m² 13 201,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie w Pruszkowie w atrakcyjnej lokalizacji w centrum przy ul. Srebrnej. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

752 400 zł38 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pruszków, ul. Waryńskiego - osiedle Stacja Centrum | obok stacji pkp/skm Pruszków > 38 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym > balkon o powierzchni 5,79 m2 > miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

499 000 zł I Sprzedaż I Mieszkanie 3 pokoje 47 m2 I Pruszków Centrum I ul. Mikołaja Kopernika Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 47 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Pruszków,mazowieckie

775 000 zł47,60 m² 16 281,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 47,6 m2, usytuowanego na czwartym piętrze w budynku z windą w samym sercu Pruszkowa. Lokum to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł62 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m, położone na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2011 roku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Pruszkowa blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

495 000 zł48 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Centrum Pruszkowa ul.Kopernika Mieszkanie w bloku z 1972 na cichym i spokojnym osiedlu w Pruszkowie. Park Potulickich Stawy i zieleń Atuty mieszkania Ostatnie piętro Cisza brak.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Radnych

Pruszków,mazowieckie

635 000 zł39 m² 16 282,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ciche, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem tuż przy Parku Kościuszki na ulicy Radnych w nowoczesnym, kameralnym apartamentowcu. Jest to ścisłe centrum ale oddalone od głośnych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł40,50 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe, ustawne mieszkanie przy ul. Władysława Broniewskiego 28b w Pruszkowie idealną propozycję dla singla lub pary, którzy szukają komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł38 m² 12 631,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku -pruszków, centrum, ul. Tomcia Palucha. Klatka swieżo po remoncie,w listopadzie br. wymieniono piony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

399 000 zł28,16 m² 14 169,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Bliskość warszawy kamienica Z charakterem | pruszków, ul. Waryńskiego Jeśli szukasz kameralnego mieszkania z potencjałem, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

780 000 zł51 m² 15 294,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rozkładowe i widne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 z ogródkiem około 220 m2 w Pruszkowie przy ulicy Działkowej. Budynki kameralne dwupiętrowe. W lokalu znajdują się 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł47 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m , położone w samym centrum Pruszkowa - przy al. Niepodległości 5. Lokal składa się z salonu, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł54,60 m² 13 003,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z 2009 roku zlokalizowane w Piastowie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Budynek w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł70,52 m² 12 039,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70,52 m , usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 2008 roku zlokalizowane w Pruszkowie, żbików, ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł105 m² 10 952 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjne! Do Wprowadzenia od zaraz! Piękne, 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni 105 m2 (po podłodze ponad 130m2) w domu szeregowym wybudowanym w 2010 roku , w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szanowni Państwo, (uwaga: niektóre zdjęcia przedstawiają wizualizację, jak przy niewielkim liftingu/nakładzie można zmienić mieszkanie :) Oferuję do sprzedaży przytulne, jasne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

649 000 zł48 m² 13 520,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Gotowe do zamieszkania 3 pokoje z osobną kuchnią I piętro! 3-pokojowe mieszkanie 48,4 m | I piętro | Wyposażone | Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł47 m² 10 851,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku z 1972 roku zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Kopernika w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

559 000 zł46 m² 12 152,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe 2 pokoje W sercu pruszkowa wysokie I jasne! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane w ścisłym centrum Pruszkowa! Idealna propozycja dla osób ceniących wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

960 000 zł62 m² 15 483,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Pruszkowa, na kameralnym i zamkniętym osiedlu, które zapewnia mieszkańcom komfort, prywatność oraz bezpieczeństwo. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

619 518 zł47,52 m² 13 037 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji - pracujemy w weekendy Nowoczesna inwestycja z doskonałym dojazdem do stolicy Prezentujemy ofertę mieszkań w bezpiecznej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

777 000 zł72,60 m² 10 702,48 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie w Pruszkowie w atrakcyjnej lokalizacji w centrum przy ul. Wojska Polskiego. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł59,70 m² 10 469,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, 3-pokojowe o powierzchni 59,7 m + piwnica - Pruszków, ul. Wojska Polskiego Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie położone na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł76,52 m² 16 975,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję do kupienia absolutnie wyjątkowe mieszkanie 4 pokojowe w Pruszkowie o powierzchni 76,52m2! Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze niskiego 2 piętrowego bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł91,47 m² 12 025,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,47 m2 w budynku z windą z 2012 roku na 5 piętrze. Osiedle Twój Parzniew Miasto Ogród II. Apartament składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

848 667 zł59,05 m² 14 372 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji - pracujemy w weekendy Dlaczego warto tu zamieszkać? Słoneczne wnętrza: dzięki dużym przeszkleniom każde mieszkanie jest idealnie doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł18,56 m² 15 086,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Cisza I bliskość warszawy kamienica Z charakterem | pruszków, ul. Waryńskiego Jeśli szukasz kameralnego wykończonego mieszkania, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

575 000 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Słoneczne 2 pokoje Z własnym miejscem postojowym pruszków Miejsce dodatkowo 20 tys zł (obligatoryjne do kupienia) W pigułce: powierzchnia: 50 m (I piętro w kameralnym, III-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł54 m² 13 685,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 54 m2, w centrum Pruszkowa. Wysoki Parter. W okolicy szkoły, przedszkola, przychodnia, liczne sklepy. Do pkp 7 min, do wkd ok 10 min. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

530 000 zł47 m² 11 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Pruszkowie w atrakcyjnej lokalizacji w ścisłym centrum przy ul. Kopernika. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

765 000 zł43 m² 17 790,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rzadko spotykane mieszkanie z dużym ogrodem w tej lokalizacji! Słońce, cisza, zieleń a jednocześnie tylko 25 minut do centrum Warszawy. To nie jest zwykłe mieszkanie to mały azyl.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis: przedmiotem wynajmu jest piękne mieszkanie położone na parterze kamienicy w Pruszkowie. Lokal o powierzchni 47m2 jest w pełni umeblowany oraz wyposażony w sprzęt agd. Do lokalu.