dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Pruszków - Oferty sprzedaży i najmu

79 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

799 000 zł60 m² 13 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe w centrum Pruszkowa. Położone na osiedlu Staszica w części B, przy Al. Wojska Polskiego. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia dostęp do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

649 000 zł48 m² 13 520,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Gotowe do zamieszkania 3 pokoje z osobną kuchnią I piętro! 3-pokojowe mieszkanie 48,4 m | I piętro | Wyposażone | Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł54 m² 10 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

homfi ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w centrum Pruszkowa lokalizacja Mieszkanie położone jest przy Alei Wojska Polskiego jednej z najlepiej skomunikowanych części.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 47m2. Usytuowane na 3. piętrze w bloku 4. piętrowym. Mieszkanie z dużym potencjałem, idealne dla pary, rodziny z dziećmi lub inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 350 000 zł132 m² 10 227,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, z względu na niepełnosprawność członka rodzinny, musimy sprzedać ten świetnie zlokalizowany lokal. Cena podlega negocjacji, prosimy o składanie ofert do 11.07.2026.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł35,50 m² 13 802,82 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokoje w poszukiwanej lokalizacji przy ul. Zgoda w Pruszkowie mogą być Twoje! Centrum miastakomunikacja miejska2-pokoje balkon komórka lokatorskadoskonała lokalizacja świetna.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł26 m² 14 038,46 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Do sprzedaży kameralna, świetnie zlokalizowana kawalerka o powierzchni 26 m2, zlokalizowana w centrum Pruszkowa. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej, umeblowanej i wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Pruszków,mazowieckie

599 000 zł48 m² 12 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Sprzedajemy 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną zamykaną kuchnią. W skład mieszkania wchodzi: - salon z wyjściem na balkon - Sypialnia - Łazienka - wc - Kuchnia oddzielna - Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

514 000 zł47,60 m² 11 113,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokoje w bloku z 1988roku. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze z 4. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Staszica, blisko pętli autobusowej, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł37,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w Centrum Pruszkowa| 37,5 m2 | 2 pokoje Sprzedam widne mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 zlokalizowane w centrum Pruszkowa przy ul. Tomcia Palucha 5, składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie w Pruszkowie, osiedle Staszica, ul. Helenowska 47,60 m2 drugie piętro w IV piętowym budynku z 1988 roku, bez windy! Lokal składa się z: - widnej kuchni - salonu - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł59,70 m² 10 871,02 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie położone na III piętrze w VIII piętrowym budynku. Rozkład: 3 pokoje, widna kuchnia, łazienka, wc, przedpokój. - w dwóch pokojach na podłodze położona została jasna klepka.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pruszków osiedle Staszica ul. Powstańców - do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 39m2 z oddzielną kuchnią i balkonem. Drugie piętro w niskim bloku, bez windy. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł47 m² 10 829,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku z 1972 roku zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Kopernika w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł54 m² 13 685,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 w samym centrum Pruszkowa. Znajduje się na parterze w budynku położonym w drugiej linii zabudowy od Alei Wojska Polskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

780 000 zł56 m² 13 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe mieszkanie w sercu miasta w przedwojennej kamienicy 3-pokojowe, klimatyczne mieszkanie o pow. 56 m2, usytuowane na 1. piętrze zabytkowej kamienicy w trakcie renowacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł47 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m , położone w samym centrum Pruszkowa - przy al. Niepodległości 5. Lokal składa się z salonu, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł72,61 m² 10 701,01 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

| na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,61 m , położone przy Alei Wojska Polskiego w Pruszkowie. W najbliższej okolicy doskonale rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł38 m² 12 631,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku -pruszków, centrum, ul. Tomcia Palucha. Klatka swieżo po remoncie,w listopadzie br. wymieniono piony.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł48,40 m² 11 361,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,4 m , położone w Pruszkowie na osiedlu Staszica, przy ul. Dobrej. To propozycja dla osób, które szukają lokalu z funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie umeblowane Pruszków

Pruszków,mazowieckie

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie usytuowane w Pruszkowie na ul. Wojska Polskiego o powierzchni 49 m2. 1 piętro 4 piętrowego bloku z lat 80-tych. Blok ma zrobioną elewację oraz po remoncie są klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szanowni Państwo, (uwaga: niektóre zdjęcia przedstawiają wizualizację, jak przy niewielkim liftingu/nakładzie można zmienić mieszkanie :) Oferuję do sprzedaży przytulne, jasne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł19,90 m² 100,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umowa w formie najmu okazjonalnego! Pruszków ul. Piękna - do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie 19,90m2 w stanie bardzo dobrym. Drugie piętro w budynku z lat 50-tych. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł59,70 m² 10 217,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

***r E Z E R W A C J A *** Pruszków os. Staszica ul. Dębowa 4 - do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m2. Pierwsze piętro w niskim bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł48,40 m² 11 322,31 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie w Pruszkowie na os. Staszica, ul. Jasna. To 48,4 m2 z potencjałem, idealne dla inwestora lub młodej pary. Doskonały układ pomieszczeń (niezależne pokoje), do swobodnej aranżacji po.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł32,30 m² 13 869,97 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży przytulne 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem, o powierzchni 32,30 m2 w Pruszkowie, na osiedlu Staszica. Usytuowane na czwartym piętrze w ocieplonym budynku z 1978 r.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł68,35 m² 9 509,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Pruszków Gąsin ul. Promyka, kilka minut pieszo od centrum Pruszkowa oraz stacji pkp i skm - do sprzedaży niezależny lokal mieszkalny w kameralnej trzy lokalowej kamienicy z lat 30tych,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł51 m² 12 156,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku z lat 60., w centrum Pruszkowa. Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł48,40 m² 11 776,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,4 m2 w Pruszkowie na os. Staszica, ul. Dobra. Nieruchomość znajduje się w cichej i zielonej okolicy, idealnej dla rodzin oraz jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł35 m² 13 657,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 35 m2 w Centrum Pruszkowa ul. Tomcia Palucha. Usytuowane na czwartym (ostatnim) piętrze w niskim bloku z cegły, z lat 60-tych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł54 m² 11 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Pruszków Centrum - do sprzedaży zadbane dwupokojowe mieszkanie o pow. 54m2 - gotowe do zamieszkania! Centrum miasta, idealna lokalizacja dla rodziny, w pobliżu dwa parki, szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł37 m² 11 594,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pruszków, ul. Bolesława Prusa - oferuję i polecam mieszkanie idealne lokalizacyjnie, w centrum Pruszkowa - dwupokojowe o powierzchni 37 m2, położone na parterze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

620 000 zł60 m² 10 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie trzypokojowe w centrum Pruszkowa. Lokal na wysokim parterze w budynku z lat 80-tych. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wanną, oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł18,56 m² 15 086,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Cisza I bliskość warszawy kamienica Z charakterem | pruszków, ul. Waryńskiego Jeśli szukasz kameralnego wykończonego mieszkania, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł59,70 m² 10 720,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaź 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu staszica Mieszkanie położone jest na parterze przy Alei Wojska Polskiego. Budynek : lata 80-te, 10 pięter, wielka płyta. budynek po termoizolacji, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, 48m2, pierwsze piętro, dobra lokalizacja. Pokoje niezależne (nieprzechodnie), osobna kuchnia, łazienka z wc. Obecnie 2 pokoje są połączone, tworząc duży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Centrum Pruszkowa ul.Kopernika Mieszkanie w bloku z 1972 na cichym i spokojnym osiedlu w Pruszkowie. Park Potulickich Stawy i zieleń Atuty mieszkania Ostatnie piętro Cisza brak.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł54 m² 13 685,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Pruszków | 3 pokoje | gotowe do zamieszkania | świetna komunikacja z Warszawą Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 54 m , usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł72,40 m² 12 914,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 72 m , położone przy ul. Helenowskiej w Pruszkowie. Lokal gotowy do zamieszkania - bez potrzeby remontu.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł48 m² 12 895,83 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferuję do kupienia bardzo nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się na 1 piętrze w bloku z windą na osiedlu Staszica w Pruszkowie! Lokal o powierzchni 48 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

689 000 zł48 m² 14 354,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stylowego, przestronnego mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 48 m2. Usytuowane na parterze w dwupiętrowym budynku w samym sercu Pruszkowa. Lokum.