dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Pruszków - Oferty sprzedaży i najmu

70 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

70 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

688 000 zł43 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie 43m2 na osiedlu Enclave w centrum Pruszkowa. Cena z miejscem w garażu podziemnym. Mieszkanie wykończone, wyposażone w sprzęt agd. Dwustronne, z orientacją.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł54 m² 10 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

homfi ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w centrum Pruszkowa lokalizacja Mieszkanie położone jest przy Alei Wojska Polskiego jednej z najlepiej skomunikowanych części.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł40,80 m² 15 563,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferuję do kupienia wyjątkowe mieszkanie w nowym bloku z windą z 2017r. Nieruchomość znajduje się przy ul. Działkowej 90 w Pruszkowie. Blok wybudowany z cegły jest cichy.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł132 m² 10 227,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, z względu na niepełnosprawność członka rodzinny, musimy sprzedać ten świetnie zlokalizowany lokal. Cena podlega negocjacji, prosimy o składanie ofert do 11.07.2026.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

805 000 zł60 m² 13 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe w centrum Pruszkowa. Położone na osiedlu Staszica w części B, przy Al. Wojska Polskiego. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia dostęp do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł57 m² 13 596,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie na pograniczu Pruszkowa i Piastowa przy ul. Marii Skłodowskiej Curie Sprzedaż od właściciela. Mieszkanie znajduje się na ogrodzonym i zamkniętym osiedlu "ogrody Piasta".

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

675 000 zł48,30 m² 13 975,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia Pruszków, ul. Jasna Na sprzedaż wyjątkowo zadbane, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,3 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Pruszków,mazowieckie

599 000 zł48 m² 12 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Sprzedajemy 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną zamykaną kuchnią. W skład mieszkania wchodzi: - salon z wyjściem na balkon - Sypialnia - Łazienka - wc - Kuchnia oddzielna - Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

514 000 zł47,60 m² 11 113,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokoje w bloku z 1988roku. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze z 4. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Staszica, blisko pętli autobusowej, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł37,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w Centrum Pruszkowa| 37,5 m2 | 2 pokoje Sprzedam widne mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 zlokalizowane w centrum Pruszkowa przy ul. Tomcia Palucha 5, składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

739 000 zł54 m² 13 685,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 w samym centrum Pruszkowa. Znajduje się na parterze w budynku położonym w drugiej linii zabudowy od Alei Wojska Polskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł111 m² 8 099,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Oferujemy przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 80 m plus dodatkowe 31 m poddasza użytkowego, które nie jest wliczone w opłaty czynszowe. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

780 000 zł56 m² 13 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe mieszkanie w sercu miasta w przedwojennej kamienicy 3-pokojowe, klimatyczne mieszkanie o pow. 56 m2, usytuowane na 1. piętrze zabytkowej kamienicy w trakcie renowacji.

Szczegóły ogłoszenia

590 881 zł47,80 m² 12 361,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta nie jest skierowana do pośredników **mieszkanie 47,8 m2 | opcjonalnie: garaż + Komórka | Pruszków - ul. Pułaskiego** **cena: 590 881 pln** **co jest w cenie?** W cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł32,30 m² 13 869,97 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży przytulne 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem, o powierzchni 32,30 m2 w Pruszkowie, na osiedlu Staszica. Usytuowane na czwartym piętrze w ocieplonym budynku z 1978 r.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł48,40 m² 11 776,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,4 m2 w Pruszkowie na os. Staszica, ul. Dobra. Nieruchomość znajduje się w cichej i zielonej okolicy, idealnej dla rodzin oraz jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł54 m² 13 685,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Pruszków | 3 pokoje | gotowe do zamieszkania | świetna komunikacja z Warszawą Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 54 m , usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 460 000 zł91,10 m² 16 026,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe, narożne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 91,1 m największy dostępny metraż w tej inwestycji. Do mieszkania przynależy prywatny zielony taras o powierzchni 88,8.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł57 m² 13 771,93 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Pruszkowa ul. Sprawiedliwości 4. Mieszkanie znajduje się na wysokim 1 piętrze (tuż nad kioskiem Ruch). Blok 7 piętrowy z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

780 000 zł56 m² 13 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Stylowe mieszkanie w sercu miasta przedwojenna kamienica w trakcie renowacji Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone na 1. piętrze zabytkowej kamienicy z okresu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zieleń za oknem, świetny układ i ogromny potencjał 48 m na 1 piętrze w Pruszkowie. Obecnie 2 pokoje (pierwotnie 3, dwa z nich połączono tworząc duży, jasny salon z oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z aneksem

Pruszków,mazowieckie

1 010 000 zł72,76 m² 13 881,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu cztero-pokojowego o powierzchni 72,76 m , położonego na wysokim parterze w budynku z windą z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

670 000 zł50,75 m² 13 201,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie w Pruszkowie w atrakcyjnej lokalizacji w centrum przy ul. Srebrnej. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł52 m² 12 096,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków- zielona okolica- ul. Przy Księżycu Na sprzedaż ustawne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,4m2 położone w świetnej lokalizacji. Główne atuty: księga.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Pruszków,mazowieckie

775 000 zł47,60 m² 16 281,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 47,6 m2, usytuowanego na czwartym piętrze w budynku z windą w samym sercu Pruszkowa. Lokum to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł76,52 m² 16 270,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie 76,5 m | 1 piętro | balkon | garaż 2 auta | Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,52 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wyobraź sobie miejsce, do którego naprawdę chce się wracać spokojne, zielone, a jednocześnie świetnie skomunikowane. Właśnie takie jest to 46-metrowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł54,97 m² 15 463 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie - przestrzeń idealna dla singla lub pary. W pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia. Dwupokojowe mieszkanie Pruszków, bolesława Prusa metraż: 54,97.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł48 m² 12 895,83 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferuję do kupienia bardzo nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się na 1 piętrze w bloku z windą na osiedlu Staszica w Pruszkowie! Lokal o powierzchni 48 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł38 m² 12 631,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku -pruszków, centrum, ul. Tomcia Palucha. Klatka swieżo po remoncie,w listopadzie br. wymieniono piony.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

950 000 zł73,31 m² 12 958,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji pl / ukr / ru / eng mieszkanie Prezentowany apartament to interesująca propozycja dla osób lub rodziny poszukującej przestronnego, czteropokojowego mieszkania na kameralnym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Pruszków,mazowieckie

764 000 zł55,63 m² 13 733,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest apartament w Pruszkowie przy ul. Działkowej, w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Miasto Ogród II- zamknięte, monitorowane z ochroną 24h. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł55,33 m² 16 627,51 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 55,33 m2. Usytuowane na drugim piętrze w pięciopiętrowym budynku w samym sercu Pruszkowa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

780 000 zł51 m² 15 294,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rozkładowe i widne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 z ogródkiem około 220 m2 w Pruszkowie przy ulicy Działkowej. Budynki kameralne dwupiętrowe. W lokalu znajdują się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Pruszków,mazowieckie

850 000 zł70,52 m² 12 053,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu 3 pokojowego o powierzchni 70,52 m , położonego na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku z 2008 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł69,57 m² 15 509,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Pruszków / Piastów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,57 m, położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł57,68 m² 13 696,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zieleń za oknem i ogromny potencjał. Stwórz swoje wymarzone 48 m w Pruszkowie! (2 lub 3 pokoje). Wyobraź sobie poranek: pijesz kawę w swoim przestronnym, zalanym słońcem salonie,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szanowni Państwo, (uwaga: niektóre zdjęcia przedstawiają wizualizację, jak przy niewielkim liftingu/nakładzie można zmienić mieszkanie :) Oferuję do sprzedaży przytulne, jasne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

649 000 zł48 m² 13 520,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Gotowe do zamieszkania 3 pokoje z osobną kuchnią I piętro! 3-pokojowe mieszkanie 48,4 m | I piętro | Wyposażone | Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

898 600 zł62,50 m² 14 377,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z antresolą, o powierzchni użytkowej 62,5m2 (100,6 m2 po podłodze) zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. *Powierzchnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij