dowolna

Mieszkania w centrum Pruszków - Oferty sprzedaży i najmu

103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

103 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szczęsna

Pruszków,mazowieckie

1 650 zł21 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka w odnowionej kamienicy w doskonałej lokalizacji w Centrum Pruszkowa. *Mieszkanie jest wysokie i przestronne, a dzięki skosom zyskało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

400 783 zł33 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Małe mieszkanie w Pruszkowie w bliskiej odległości do centrum miasta Główne atuty nieruchomości: bez wykończeń do indywidualnej aranżacji Nieruchomość złożona z: pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pruszków,mazowieckie

635 992 zł78 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji. 0% podatku pcc. Możesz kupić w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Gotowe do odbioru. Ostatnie piętro, dwa balkony. Stylowy i kameralny budynek wielorodzinny składający się z 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Pruszków

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Pruszkowie o pow. 48m2. Mieszkanie po remoncie, bardzo ładnie i gustownie wykończone, częściowo umeblowane, możliwość zamieszkania od zaraz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

619 592 zł76 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Chcesz zamieszkać z dala od zgiełku w nowym, ładnym i kameralnym budynku! To ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie 75,56m2 w Stylowym i Kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Śródmieście,Pruszków

517 000 zł60 m² 8 575,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Świetna lokalizacja! Mieszkanie w cichej lokalizacji, a jednocześnie blisko centrum, 2-pokoje o łącznej pow. 60,29m2, jasne, przestronne, w mieszkaniu zamontowana jest klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Helenowska

Pruszków,mazowieckie

410 000 zł48 m² 8 471,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przy ul. Helenowskiej. W pobliżu przedszkola, szkoły, kościół, punkty handlowe. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

415 000 zł47 m² 8 829,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Posiadamy w swojej ofercie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 47 m2. Mieszkanie jasne, rozkładowe posiada dwa pokoje, łazienkę z toaletą, przedpokój z miejscem na szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prusa

Bolesława Prusa,Pruszków

680 000 zł67 m² 10 123,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaoferować atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie w podwarszawskim Pruszkowie. Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi! lokalizacja Mieszkanie usytuowane w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

529 000 zł43 m² 12 302,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jasne, ciepłe i przytulne - to najważniejsze cechy apartamentu z ekspozycją na wschód. Budynek o wysokim standardzie na nowym osiedlu zamkniętym z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zdziarska

Pruszków,mazowieckie

980 000 zł131 m² 7 508 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Segment dwupoziomowy o powierzchni 130,52 mkw. z tarasem, z balkonem oraz z ogrodem o powierzchni blisko 50 mkw. Pogranicze Pruszkowa z Piastowem. Od dewelopera bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zdziarska

Pruszków,mazowieckie

534 200 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 mkw., na kameralnym osiedlu z balkonem. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Pruszków,mazowieckie

531 352 zł52 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez pcc! Osiedle Stacja Centrum to unikalny projekt o nowoczesnej architekturze, idealnie wpisujący się w najbliższą okolicę - przyjazną do życia, centralną część Pruszkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

475 000 zł48 m² 9 875,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferujemy na sprzedaż klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Pruszkowa Mieszkanie znajduje się na parterze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwitnąca

Pruszków,mazowieckie

1 010 888 zł134 m² 7 543,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

0% prowizji i pcc zalety: - 2 duże piętra - kameralne osiedle - blisko parku - stan deweloperski - 30 min do centrum nowa inwestycja W pruszkowie 30 minut do centrum warszawy nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komorowska

Pruszków,mazowieckie

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie w centrum Pruszkowa. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku z 2017 roku na terenie osiedla przy skrzyżowaniu ulic Komorowskiej i Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

385 000 zł44 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu 3-pokojowe, widne mieszkanie znajdujące się przy al. Wojska Polskiego - idealne dla pary, rodziny lub pod wynajem. Największym plusem oferty niewątpliwie jest funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Pruszków,mazowieckie

466 766 zł43 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andrzeja

Pruszków,mazowieckie

439 000 zł48 m² 9 184,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwajca do 30 czerwca! Chciałabym zaprezentować Państwu atrakcyjne 48-metrowe mieszkanie w podwarszawskim Pruszkowie. Mieszkanie znajduje się w idealnej lokalizacji - przy Parku Potulickich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Faraona

Pruszków,mazowieckie

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pruszków 10 min spacerem do wkd -3 pokoje słoneczne -widna Kuchnia -łazienka -garderoba -74 m 2 -miejsce postojowe 2.500 + 940 zł czynsz administracyjny z zaliczkami na media przy 4-os ( woda ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Śródmieście,Pruszków

415 000 zł36 m² 11 527,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania w centrum Pruszkowa. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z wyjściem na loggię, przedpokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Pruszków,mazowieckie

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pruszków Centrum 10 min pieszo do skm Zadbany budynek -2 pokoje słoneczne -aneks Kuchenny -54m2 - po remoncie 2.800 zł miesiac zawiera czynsz administracyjny z zaliczkami na media przy 3 -os ( woda ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Faraona

Pruszków,mazowieckie

2 800 zł74 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pruszków 10 min spacerem do wkd -3 pokoje słoneczne -widna Kuchnia -łazienka -garderoba -70 m 2 -miejsce postojowe 2.800 + 940 zł czynsz administracyjny z zaliczkami na media przy 4-os ( woda ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

549 000 zł59 m² 9 305,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż oferuję ustawne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą miejską w okolicy i szybkim dostępem do wszystkich części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

574 947 zł60 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania sie z ofertą sprzedaży mieszkań w nowopowstającej inwestycji Stacja Centrum w Pruszkowie przy ulicy Waryńskiego. W odległości 10 minutowego spaceru lub 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Długosza

Pruszków,mazowieckie

654 265 zł69 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam do sprzedania piękne mieszkanie z dwoma balkonami oraz pralnią w spokojnej okolicy. W pobliżu placówki edukacyjne, sklepy, tereny zielone, plac zabaw Mieszkanie o powierzchni 68,87.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Długosza

Pruszków,mazowieckie

507 960 zł56 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam do sprzedania piękne mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy. W pobliżu placówki edukacyjne, sklepy, tereny zielone, plac zabaw Mieszkanie o powierzchni 56,44 m2 znajduje się 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

380 827 zł33 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 33,26 m2 , usytuowane na 5 piętrze, oferowane w standardzie deweloperskim. Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym (16,45 m2), pokój (8,79 m2), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

350 255 zł29 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowe, 1 pokojowe mieszkanie o pow. 29,31 m2 , usytuowane na 6 piętrze, oferowane w standardzie deweloperskim. Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym (20,66 m2), łazienka (4,97 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Pruszków,mazowieckie

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pruszków Centrum 5 min pieszo do skm Zadbany budynek -2 pokoje słoneczne -aneks Kuchenny -54m2 - po remoncie 2.850 zł miesiac zawiera czynsz administracyjny z zaliczkami na media przy 3 -os ( woda ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

309 217 zł25 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Długosza

Pruszków,mazowieckie

999 355 zł151 m² 6 620 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Mam do sprzedania piękny dwupoziomowy apartament z ogrodem, przestronnym tarasem, garderobą oraz dwoma balkonami. Apartament ma przydzielony prywatny garaż. Inwestycja znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Długosza

Pruszków,mazowieckie

564 525 zł58 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam do sprzedania piękne mieszkanie z ogrodem w spokojnej okolicy. W pobliżu placówki edukacyjne, sklepy, tereny zielone, plac zabaw Mieszkanie o powierzchni 57,90 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

405 000 zł37 m² 10 946 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Witam, do sprzedania mieszkanie zlokalizowane w centrum Pruszkowa na ul. Bolesława Prusa 62 na 1 piętrze z oknami wychodzącymi na podwórko - bardzo ciche. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Faraona

Pruszków,mazowieckie

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pruszków centrum -3 pokoje słoneczne -widna Kuchnia -łazienka -garderoba -70 m 2 -miejsce postojowe 3.000 + 940 zł czynsz administracyjny z zaliczkami na media przy 4-os ( woda , śmieci ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

505 178 zł52 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 52,35 m2 , usytuowane na 4 piętrze, oferowane w standardzie deweloperskim. Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym (16,35 m2), pokój (13,14 m2), pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Pruszków,mazowieckie

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pruszków Centrum 5 min pieszo do skm Zadbany budynek -2 pokoje słoneczne -aneks Kuchenny -52m2 - po remoncie 2.850 zł miesiac zawiera czynsz administracyjny z zaliczkami na media przy 4 -os ( woda ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

478 500 zł48 m² 9 948,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

399 170 zł36 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,80 m2 , usytuowane na 1 piętrze, oferowane w standardzie deweloperskim. Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym (17,76 m2), pokój (9,76 m2), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

481 338 zł51 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie z wyjątkowo balkonem w pobliżu stacji skm/pkp Pruszków. Oraz pcc! (podatek od czynności cywilno-prawnych) otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

519 460 zł54 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,83 m2 , usytuowane na 3 piętrze, oferowane w standardzie deweloperskim. Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym (19,07m2), pokój (10,60 m2), pokój.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij