dowolna

Mieszkania w centrum Pruszków - Oferty sprzedaży i najmu

103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

103 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Pruszków

Pruszków,mazowieckie

299 000 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Promocja! harmonogram płatności 10/90 (10% płatne przy podpisaniu umowy przedwstępnej, 90% na zakończenie inwestycji w 2024 roku). Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

365 000 zł46 m² 7 924 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowa niższa cena! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 46,06 m2 położone w centrum Pruszkowa przy ul. Powstańców. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w kameralnym budynku 4-pietrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Pruszków

Pruszków,mazowieckie

286 000 zł26 m² 11 172 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Promocja cenowa ograniczona ilościowo! rabat 25 000zł Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Pruszków

Pruszków,mazowieckie

280 000 zł25 m² 11 146 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Promocja ograniczona ilościowo! rabat 25 000zł Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

342 900 zł37 m² 9 268 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja ograniczona ilościowo! rabat 30 000zł! Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

545 000 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja! harmonogram płatności 10/90 (10% płatne przy podpisaniu umowy przedwstępnej, 90% na zakończenie inwestycji w 2024 roku). Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. 2pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

464 700 zł52 m² 8 877 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja ograniczona ilościowo! rabat 40 000zł Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

342 900 zł37 m² 9 336 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skłodowskiej-Curie

Pruszków,mazowieckie

2 800 zł67 m² 42,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie na kameralnym, strzeżonym osiedlu w Pruszkowie, ul. Marii Skłodowskiej Curie Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielki

Pruszków,mazowieckie

550 000 zł58 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania w Pruszkowie, które jest gotowe do wprowadzenia się i w którym dobrze się odpoczywa - sprawdź - może to jest oferta dla Ciebie? W skrócie: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Pruszków,mazowieckie

4 800 zł100 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal usługowo-biurowy, o pow. prawie 100 m2, na 1 piętrze, w kamienicy z cegły, zlokalizowanej w centrum miasta, bezpośrednio przy ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Żbików,Pruszków

600 000 zł63 m² 9 524 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 63,28 m2 z ogródkiem 66 m2 i miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie mieszkania! Osiedle znajduje się w cichej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

365 000 zł46 m² 7 924 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Śródmieście,Pruszków

310 000 zł43 m² 7 130 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokojowe mieszkanie, z widną kuchnią, balonem, w bloku. Miejsce postojowe na terenie ogrodzonym gratis! Blok z cegły, grube mury, lata 50-te, w centrum, osiedle zamknięte. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bolesława Prusa,Pruszków

2 700 zł47 m² 57,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragniesz zamieszkać w nowoczesnym, komfortowym i bezpiecznym mieszkaniu, w znakomitej lokalizacji Pruszkowa na najlepszym osiedlu Przy Pałacu posiadającym własny park? Cenisz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akacjowa

Pruszków,mazowieckie

599 999 zł63 m² 9 523,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedajemy nasze ukochane mieszkanie - otoczone zielenią miejsce, w którym słońce z rana wpada przez okna z jednej strony, a z drugiej strony zagląda po południu i pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

369 000 zł48 m² 7 688 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie w dobrej cenie i doskonałej lokalizacji. Centrum miasta, blisko Park, 10 minut do stacji kolejki wkd i 10 minut do skm i km. Mieszkanie 3 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

342 900 zł37 m² 9 336 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Pruszków

Pruszków,mazowieckie

299 000 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

342 900 zł37 m² 9 268 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

464 700 zł52 m² 8 877 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Pruszków

Pruszków,mazowieckie

286 000 zł26 m² 11 172 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

305 600 zł28 m² 11 113 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja ograniczona ilościowo! rabat 26 000zł Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Pruszków

Pruszków,mazowieckie

280 000 zł25 m² 11 146 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Pruszków

Pruszków,mazowieckie

299 000 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

505 000 zł52 m² 9 712 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

545 000 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

540 000 zł56 m² 9 643 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 56M2, 2 pokoje, pruszków, ul.DZIAŁKOWA (Pruszków, mazowieckie, Działkowa) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Pruszków,mazowieckie

347 000 zł48 m² 7 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m ,parter w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku,Pruszków, centrum. Piwnica, aneks kuchenny Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Staszica

Pruszków,mazowieckie

275 000 zł25 m² 10 912,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam mieszkanie do sprzedaży zlokalizowane w budynku przy ul. Staszica - 'osiedle Imperia'. Usytuowane zaledwie kilkaset metrów od stacji pkp Pruszków. Stanowi świetną alternatywę dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

300 000 zł37 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Do kupienia dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Pruszkowa w bloku z lat 60-tych. Mieszkanie o powierzchni 37m2 położone na parterze w cichej lokalizacji. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

305 600 zł28 m² 11 113 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

342 900 zł37 m² 9 336 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

280 000 zł25 m² 11 146 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

545 000 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-