dowolna

Mieszkania w centrum Pruszków - Oferty sprzedaży i najmu

103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

103 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

473 000 zł80 m² 5 912,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Trzypokojowe mieszkanie 79,6m2 w centrum Pruszkowa. III piętro w budynku z 2007r. (2 windy). Wystawa okien w kierunku płd. Zdjęcia nie oddają uroku mieszkania. W skład wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

268 000 zł48 m² 5 583,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w zadbanym i niedawno oddanym (2003r) budynku mieszkalnym, zlokalizowanym w centrum miasta. Na parterze znajdują się sklepy oraz lokale handlowo-usługowe. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pruszków

Pruszków,mazowieckie

2 630 zł78 m² 33,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie o powierzchni 78 m2: 3 sypialnie (dwie z balkonami), pokój dzienny z jadalnią, aneks kuchenny, łazienka, oddzielne wc,garderoba. Mieszkanie jest kompletnie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

315 000 zł45 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m. + taras 5,98m. Mieszkanie mieści się na elitarnym osiedlu Przy Pałacu w centrum Pruszkowa. Mieszkanie składa się z sypialni oraz dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

243 000 zł48 m² 5 062,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na pierwszym piętrze. Powierzchnia użytkowa 48,4 m2 w układzie dwóch pokoi. Blok wybudowany w 1983 roku, 11 pięter, winda, domofon. Pokój dzienny 25m2 z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Pruszków

Pruszków,mazowieckie

700 000 zł120 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Malichy, 150m2 powierzchni użytkowej (120m2 mieszkalnej), willowa dzielnica Pruszkowa, kameralne osiedle w niskiej zabudowie, 400m do stacji wkd, 20 minut do Centrum Warszawy. 4 pokoje, 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

199 000 zł44 m² 4 522,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, do sprzedania trzypokojowe mieszkanie przy al. Wojska Polskiego w centrum Pruszkowa. pow.44m2 Mieszkanie składa się z trzech pokoi: duży pokój 16m - z pokoju tego przechodzi się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

375 000 zł77 m² 4 870,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3 pokoje w centrum Pruszkowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 790 zł75 m² 23,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia widne, przestronne, 2-poziomowe mieszkanie w ścisłym centrum Pruszkowa z pełną infrastrukturą komunikacyjną i użytkowania publicznego w okolicy Parku Potulickich. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

240 000 zł47 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam pilnie i szybko ładne mieszkanie 3-pokojowe (47 m2) usytuowane na 1 piętrze czteropiętrowego bloku z 1978 w Centrum Pruszkowa. Mieszkanie widne, ciepłe i bardzo funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 800 zł70 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stylowe, nowoczesne, o podwyższonym standardzie mieszkanie 2-pokojowe 70 m2 na 2 piętrze w nowym apartamentowcu z 2012 r. z windą. Budynek na osiedlu zamkniętym, teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

195 000 zł48 m² 4 105,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Sprzedam pilnie i szybko mieszkanie 3-pokojowe (47,5 m2) usytuowane na 3 piętrze czteropiętrowego bloku w Centrum Pruszkowa, w sąsiedztwie Parku Potulickich, w cichej, urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

265 000 zł62 m² 4 274,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie w centrum Pruszkowa przy ul.Chopina. Budynek Mieszkanie rozkładowe i słoneczne - okna wychodzą na obie strony budynku (wschód-zachód). Całkowita powierzchnia mieszkania to 61,92 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miernicza

Pruszków,mazowieckie

249 000 zł42 m² 5 956,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane na granicy Piastowa i Pruszkowa pomiędzy drogami dojazdowymi Aleje Jerozolimskie oraz obwodnica A1 S8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Armii Krajowej

Pruszków,mazowieckie

287 128 zł72 m² 3 999 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Atrakcyjne mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Forma własności: spółdzielcze własnościowe z kw Powierzchnia: 71,80 m2 Piętro: 4 Liczba pokoi: 4 Liczba poziomów: jednopoziomowe Stan mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 490 zł50 m² 29,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 51m2. Lokal znajduję się na 2-piętrze w 3-piętrowym budynku i składa się z : pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Niepodległości

Pruszków,mazowieckie

143 000 zł28 m² 5 107,14 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Kawalerka 28 m w centrum Pruszkowa. Mieszkanie słoneczne ,ciche z oknem od pokoju na podwórko (zach).Kuchnia widna oddzielna.Łazienka 3 lata po remoncie z kabiną i WC z nowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

430 000 zł67 m² 6 417,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w Pruszkowie, na 3 pietrze w samym centrum miasta. Osiedle strzeżone, nowoczesne. Mieszkanie o powierzchni 67 m na 3 piętrze z tarasem. Do mieszkania przynależy garaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokoje w centrum pruszkowa Luksusowe Osiedle. 3 piętro. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, łazienka, loggia, garaż podziemny. Teren zamknięty, monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

395 000 zł59 m² 6 694,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie na sprzedaż, centrum Pruszkowa, 2 pokoje, 59.16m2 na 3 piętrze z windą - os. "Oligo Park" Bardzo ładne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

248 000 zł44 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Bardzo ładne trzy pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Pruszkowa o powierzchni 44 m2. Pierwsze piętro w budynku IV piętrowym. Budynek po termomodernizacji, wymienione piony, klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

2 000 zł71 m² 28,17 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (rtv/agd), w wysokim standardzie w centrum Pruszkowa. Powierzchnia 71m2 - 3 pokoje (2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w centrum Pruszkowa, blisko kolejki wkd. Mieszkanie 48 m ale ze skosami ok.60 m, zlokalizowane na poddaszu w kameralnym budynku w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

259 000 zł47 m² 5 510,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Do kupienia ładne mieszkanie w centrum Pruszkowa. 2 pokoje (około 17m2 i 10 m2), widna duża kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka z wc i wanną. Mieszkanie po remoncie, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

199 000 zł48 m² 4 145,83 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Budynek położony na osiedlu Staszica, w dogodnym miejscu pod kątem komunikacyjnym. Do stacji pkp/skm około 10 - 12 minut drogi i kolejką około 20 minut do Centrum Warszawy, autobus L11 pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

345 000 zł58 m² 5 948,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie na parterze w cichej okolicy, na strzeżonym, kameralnym osiedlu w Pruszkowie- twój Parzniew. Osiedle z ciekawą aranżacją zieleni, niską zabudową, zlokalizowane w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawiedliwości

Pruszków,mazowieckie

239 000 zł40 m² 5 975 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Blok z lat 60-tych. Położony w odległości 5 min. od pkp/skm, w pobliżu parku Sokoła ( obecnie Kościuszki). W okolicy znajdują się: szkoły, przychodnia, apteki, starostwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miernicza

Pruszków,mazowieckie

310 000 zł51 m² 6 042,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie 51,3 m2 na granicy Pruszkowa i Piastowa (osiedle Miernicza). Osiedle kameralne, otoczone jednorodzinnymi domkami, ogrodzone i monitorowane z ogrodzonym placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

250 000 zł47 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Ładne mieszkanie w centrum Pruszkowa. 2 pokoje (około 17 m2 i 9 m2), widna duża kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka z wc i wanną. Mieszkanie po remoncie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

370 000 zł73 m² 5 068,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Czteropokojowe mieszkanie w Centrum Pruszkowa, 73 m2. Mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2007 roku: wymiana okien, drzwi i ościeżnic wewnętrznych, wymiana drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

360 000 zł77 m² 4 675,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w centrum Pruszkowa, o powierzchni 77 m2, wysoki parter w IV piętrowym budynku z 1993 roku, z cegły. Instalacja nowa, okna drewniane. Podłogi: mozaika dębowa Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

175 000 zł27 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka z aneksem kuchennym w pokoju dziennym. Łazienka-wc i prysznic. Powierzchnia 27m2. Do mieszkania przynależy duża komórka lokatorska 4 m2, również po remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Pruszków,mazowieckie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Blok znajduje się w ścisłym centrum Pruszkowa. Dookoła jest dużo zieleni. Chodniki wykostkowane. Do pkp/skm około 10 minut na pieszo. W bliskiej okolicy znajdują się szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bristol

Żbików,Pruszków

246 000 zł49 m² 5 020,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Pruszków - Żbików, okazja, własnościowe, księga Wieczysta, ul. Bristol 246 000 pln, 49.00 m2, 3 pokoje Ciche mieszkanie na trzecim piętrzę w bloku mieszkalnym w Pruszkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

223 000 zł48 m² 4 645,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Blok z 1965 roku, po termoizolacji, ma czyste i zadbane klatki schodowe, chodniki wyłożone kostką, centrum miasta. Do pkp/skm około 12 minut. W bliskiej okolicy znajdują się szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

238 000 zł44 m² 5 471,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w centrum Pruszkowa usytuowane na 2 piętrze, w 3 piętrowym bloku. W najbliższej okolicy znajdują się wszystkie niezbędne instytucje, szkoła, przedszkole, poczta, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w Pruszkowie po generalnym remoncie położone w dogodnej lokalizacji komunikacyjnej 10 min. do stacji pkp/skm - 25 minut do Centrum Warszawy. 50m do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Blok z 1992 roku z cegły, ocieplony i otynkowany, klatki schodowe są czyste i zadbane, chodniki wyłożone kostką. Do pkp/skm/wkd około 10-12 minut. W bliskiej okolicy znajdują.