dowolna

Mieszkania w centrum Pruszków - Oferty sprzedaży i najmu

103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

103 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Pruszków,mazowieckie

235 000 zł46 m² 5 108,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie w Centrum.Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, duża łazienka z WC. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Zabudowa kuchenna i sprzęt w cenie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miernicza

Pruszków,mazowieckie

395 000 zł51 m² 7 745,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie w Pruszkowie przy ulicy Mierniczej o powierzchni 51,3m2 (na granicy Pruszkowa i Piastowa-osiedle Miernicza). Osiedle otoczone jednorodzinnymi domkami, ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

185 000 zł44 m² 4 204,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Trzypokojowe mieszkanie przy Al. Wojska Polskiego w centrum Pruszkowa, o powierzchni ok. 44 m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi: pokój 16 m2 - z pokoju tego przechodzi się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ołówkowa

Pruszków,mazowieckie

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nieruchomość znajduje się w centrum Pruszkowa.Do stacji PKP i SKM - 5minut. W kuchni gaz z butli, okna nowe, podłoga deski.Dodatkowe opłaty:prąd w/g licznika oraz woda(z własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie w Pruszkowie przy ul. Działkowej os. Akacjowa. Zlokalizowane na czwartym piętrze w niskim czteropiętrowym budynku. Składa się z dwóch pokoi(21m2, 11m2), oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

295 000 zł47 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ładne mieszkanie w centrum Pruszkowa przy ulicy B. Prusa o powierzchni 47m2. Składa się z dwóch pokoi, kuchni w aneksie, łazienki oraz przedpokoju. Zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Pruszków,mazowieckie

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Zadbane mieszkanie blisko Centrum. Kuchnia ok. 6m2 umeblowana i wyposażona, otwarta na salon. Salon 16m2 z wyjściem na balkon, niezależna sypialnia 8m2, łazienka z wc. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Pruszków,mazowieckie

205 000 zł38 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Blok z 1968 roku, w 2014 roku przewidziana jest termoizolacja. Do pkp/skm około 10 minut do wkd 15 minut. Ścisłe centrum miasta. W bliskiej okolicy znajdują się szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Srebrna

Pruszków,mazowieckie

269 000 zł51 m² 5 274,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przyjemne mieszkanie w Pruszkowie, osiedle Ceglana, przy ulicy Srebrnej. Zlokalizowane na trzecim piętrze, w niskim budynku z 1990 roku. Blok docieplony, z nową elewacją, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Pruszków,mazowieckie

419 000 zł64 m² 6 546,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne mieszkanie w centrum Pruszkowa przy ulicy Chopina. Zlokalizowane na trzecim piętrze w niskim budynku z cegły( budynek docieplony i odświeżony). Na powierzchnię 64m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

253 000 zł48 m² 5 270,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w centrum Pruszkowa przy ulicy Powstańców. Zlokalizowane na pierwszym pietrze w niskim budynku z cegły. na powierzchnie 48m2 składają się; trzy pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pasażerska

Pruszków,mazowieckie

310 000 zł62 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 62 m2 na czwartym piętrze z balkonem w cichej i spokojnej okolicy przy kolejce wkd i blisko centrum, po generalnym remoncie w 2010 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sprawiedliwości

Pruszków,mazowieckie

599 000 zł82 m² 7 289,77 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania duże , widne, przestronne i gustownie urządzone mieszkanie z gatunku-apartament, w nowym budynku w Centrum Pruszkowa. Apartamenta składa się z: - wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

289 000 zł72 m² 4 013,89 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie o powierzchni 72 m2 blisko centrum Pruszkowa. Pokój dzienny z wyjściem na dużą loggię, dwie sypialnie z czego jedna może zostać podzielona na dwa oddzielne pokoje, duża widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

189 000 zł44 m² 4 295,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie przy al. Wojska Polskiego w centrum Pruszkowa. Mieszkanie składa się z trzech pokoi: duży pokój 16m - z pokoju tego przechodzi się do kuchni a także małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Pruszków,mazowieckie

185 000 zł38 m² 4 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie w Centrum Pruszkowa. Mieszkanie w amfiladzie, widna kuchnia, dwa pokoje, łazienka z wanna i wc. Mieszkanie do odświeżenia lub remontu wg. uznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Pruszków,mazowieckie

260 000 zł52 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie w Centrum. Kuchnia w aneksie, umeblowana i wyposażona. Salon z wyjściem na balkon typu loggia, niezależna sypialnia, duża łazienka z wc. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niecała

Pruszków,mazowieckie

257 000 zł48 m² 5 345,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwupokojowe mieszkanie w nowszym budynku z 2002 roku w samym centrum Pruszkowa. Przestronne, ustawne i dobrze doświetlone pokoje. W tej chwili kuchnia częściowo połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

175 000 zł29 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Blok z 1968 roku położony w w odległości ok. 10 min. od pkp/skm i ok. 10 min. do wkd. Obecnie budynek jest w trakcie termoizolacji remontu klatek schodowych. W bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

305 000 zł47 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mam do zaoferowanie śliczne mieszkanie w pełni wyposażone w samym centrum Pruszkowa, do natychmiastowego zamieszkania bez żadnego wkładu finansowego. 3 lata po generalnym odnawianiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zakątna

Pruszków,mazowieckie

264 000 zł34 m² 7 685,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładny pokój z osobną lokalowo kuchnią, w cichej, spokojnej, uliczce bliziutko centrum miasta, parku miejsciego Urzędu Miejskiego, policji, banków. sklepów. kościoła targu miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Pruszków,mazowieckie

324 000 zł52 m² 6 291,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 51,50 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym pod budynkiem, w centrum Pruszkowa ul. Kościuszki 28, 4 minuty do skm i 8 do wkd. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plantowa

Pruszków,mazowieckie

279 000 zł60 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie Pruszków, os Staszica, 3 pokoje, 60m2 bezpośrednio bezpośrednio! Oferowana nieruchomość usytuowana jest na 7 piętrze, powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi 60 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

189 000 zł37 m² 5 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dwupokojowe mieszkanie w centrum Pruszkowa. Powierzchnia 37 m2 usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z 1967 r. W skład mieszkania wchodzą: pokój 16 m2, pokój 9,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

315 000 zł72 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, widne, funkcjonalne mieszkanie w Pruszkowie przy ulicy Powstańców o powierzchni 72m2. Zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku 10-cio piętrowym. Składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

335 000 zł44 m² 7 613,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie w centrum Pruszkowa. Kuchnia w aneksie, wyposażona i umeblowana. Salon z wyjściem na urządzony taras, w sypialni szafa na wymiar, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Pruszków,mazowieckie

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Blok z lat 60 - tych, ocieplony i otynkowany w ścisłym centrum Pruszkowa. Do pkp/skm około 10 minut na pieszo, do wkd 12 minut, autobus pod blokiem. W bliskiej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

235 000 zł48 m² 4 875,52 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam bezpośrednio 48,2 m 2 w Pruszkowie na osiedlu Staszica. Mieszkanie składa się z 3 pokoi więc można je fajnie urządzić. Polecam je szczególnie osobom, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

177 000 zł37 m² 4 783,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 37 m2, w centrum Pruszkowa k/ Warszawy, na tzw. wysokim parterze (ok. 2,10m). Mieszkanie ustawne, do każdego pomieszczenia osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Pruszków,mazowieckie

384 000 zł62 m² 6 193,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Komfortowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w kameralnej dzielnicy domków jednorodzinnych w dzielnicy Malichy / Pruszków, w niskim segmencie z cegły (budynek 6 - rodzinny). Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceglana

Pruszków,mazowieckie

290 000 zł51 m² 5 719,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Budynek polożony w cichej i spokojnej okolicy Pruszkowa, a zarazem bardzo dogodnej pod każdym względem. Do stacji wkd około 5-7 min drogi, do stacji pkp/skm około 20 min. Do Centrum około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

630 000 zł102 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Blok z 2001 roku, do pkp/skm około 7 minut, do wkd 10 minut. Mieszkanie zadbane, funkcjonalne z długim holem wejściowym, w przedpokoju dwie szafy wnękowe (po 3 m każda). Piękny taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

340 000 zł45 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie w Pruszkowie na elitarnym osiedlu"przy Pałacu". Na powierzchnię 45m2 składają się dwa pokoje, kuchnia w aneksie, łazienka oraz przedpokój. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

215 000 zł50 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spółdzielcze - własnościowe 3 pokojowe 50m2. Pruszków - centrum 3 pokoje kuchnia widna łazienka balkon pow. 50m2 wszystkie media telefon internet kablówka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

310 000 zł72 m² 4 305,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 4 - pokojowe o powierzchni 72 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z płyty z 1992 r., jest nie obciążone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niecała

Pruszków,mazowieckie

259 000 zł43 m² 6 023,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie położone w centrum Pruszkowa w pobliżu cała infrastruktura. Blisko pkp ok. 10 min.do WKD 15 min. Mieszkanie czyste, zadbane w bardzo dobrym stanie. Okna pcv, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawiedliwości

Pruszków,mazowieckie

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie w Centrum Pruszkowa. Kuchnia w aneksie, umeblowana i wyposażona. Salon z wyjściem na duży balkon (8m2!), sypialnia, łazienka z wc. Mieszkanie ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

210 000 zł47 m² 4 468,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne, przytulne i rozkładowe mieszkanie w centrum Pruszkowa. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (w zabudowie która zostaje) ok. 22 m2 oraz 2 pokoi. ok. 7 m2 oraz 12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narutowicza

Pruszków,mazowieckie

400 000 zł83 m² 4 801,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie w 4 rodzinnej kamienicy w Pruszkowie, działka wspólna 960 m2. Bardzo dobrze usytuowane komumnikacyjnie, do wkd ok. 10 min, do mzk ok. 3 min, do pkp ok. 15 min. Na tej samej ulicy 2.