dowolna

Mieszkania w nowym bloku Pruszków - Oferty sprzedaży lub najmu

127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

127 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miernicza

Bąki,Pruszków

990 000 zł84 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferujemy na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 84 m , położone na 2. piętrze kameralnego, 2-piętrowego budynku z 2014 roku (tylko 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Śródmieście,Pruszków

649 000 zł38 m² 17 078,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Lipowej 51 (pruszków). Jest to idealna nieruchomość dla pary, małej rodziny, singla lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bąki,Pruszków

599 000 zł49 m² 12 197,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie 49,11m z loggią i 2 miejscami postojowymi cicha okolica Pruszkowa. Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 49,11m , położone w cichej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

790 000 zł71 m² 11 092,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,22 m2 na osiedlu Twój Parzniew - Miasto Ogród II. Mieszkanie narożne usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ludowa

Żbików,Pruszków

523 240 zł41 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas - zakup bez prowizji, bez pcc, bez ukrytych kosztów, stan deweloperski. Luksusowy 1-pokojowy apartament o powierzchni 41 m z balkonem. Świetna lokalizacja w sercu Pruszkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prusa

Śródmieście,Pruszków

460 000 zł31 m² 14 626,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wyłącznie u nas! Mieszkanie przy ul. Prusa, z ogródkiem i komórką lokatorską w cenie! Możliwość zrobienia 2 pokoi (część sypialna posiada osobne okno) Miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ludowa

Żbików,Pruszków

730 849 zł56 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas - zakup bez prowizji, bez pcc, bez ukrytych kosztów, stan deweloperski. Luksusowy 3-pokojowy apartament o powierzchni 55,79 m ze 128 m ogrodem. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lalki

Bolesława Prusa,Pruszków

400 000 zł38 m² 10 498,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Kawalerka z oddzielną widną kuchnią na czwartym piętrze w budynku (4 piętra) mieszkalnym w Pruszkowie. Możliwa zmiana aranżacji na dwa pokoje (z widną kuchnią w aneksie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pruszków,mazowieckie

1 290 000 zł124 m² 10 410,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

1 290 000 zł | sprzedaż | 5 pokoi | 120,71 m2 | pruszków| Hubala Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 5 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze w niskim, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Śródmieście,Pruszków

918 000 zł60 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z windą z 2012 roku zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Bolesława Prusa. W cenie mieszkania miejsce garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Pruszków,mazowieckie

775 610 zł71 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta wyłącznie w naszym biurze! 3 pokoje, 70,51 m , 2 balkony Twój Parzniew Miasto Ogród II Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 70,51 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców

Staszica,Pruszków

3 400 zł51 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe o pow 51 m2 położone w doskonałej lokalizacji w Pruszkowie przy ul. Powstańców na osiedlu Błękitne Tarasy z 2017 roku. Bardzo funkcjonalne i rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Staszica

Staszica,Pruszków

649 000 zł41 m² 15 668,80 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Pruszkowa - gotowe do zamieszkania! Powierzchnia: 41,42 m | Balkon | Klimatyzacja | 800 m od pkp Pruszków Szukasz miejsca, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skłodowskiej-Curie

Żbików,Pruszków

850 000 zł71 m² 12 053,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne mieszkanie (70m2) znajdujące się na pograniczu Pruszkowa z Piastowem, w bloku na spokojnym, monitorowanym osiedlu zamkniętym. Mieszkanie na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Pruszków

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji dynamicznie rozwijającego się Pruszkowa. Tuż obok stacji pkp oraz Centrum Handlowego Nowa Stacja. Idealne miejsce dla osób ceniących dogodną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Śródmieście,Pruszków

918 000 zł60 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Żbików,Pruszków

907 000 zł64 m² 14 283,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 63,5 m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku na osiedlu Green House z 2008 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Bolesława Prusa,Pruszków

918 000 zł60 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Żbików,Pruszków

907 000 zł64 m² 14 283,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Śródmieście,Pruszków

1 215 000 zł77 m² 15 861,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Luksusowy 4 pokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie z dużym tarasem o powierzchni 46m2. Ekspozycja południowo - wschodnia. Pomieszczenia wysokie 170cm. 4 pokoje i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prusa

Śródmieście,Pruszków

640 000 zł47 m² 13 617 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie w Pruszkowie na Osiedlu Oligo Park, o pow. 47 m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, wykończone pod klucz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lipowa

Śródmieście,Pruszków

1 215 000 zł76 m² 15 903,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy piękne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,4 m2 z przestronnym tarasem o powierzchni 46m2. W pomieszczeniach znajdują się duże okna doświetlające całe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pawia

Pruszków,mazowieckie

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pruszków ul. Pawia, apartamentowiec "pawie Ogrody" - do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42m2 z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców

Staszica,Pruszków

3 400 zł51 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działkowa

Staszica,Pruszków

1 200 000 zł91 m² 13 162,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Czteropokojowe mieszkanie z antresolą na os." Twój Parzniew" w Pruszkowie - Administracyjnie Parzniew gmina Brwinów. Powierzchnia całkowita 91,17 m2, max. wysokość 4,8m. Osiedle strzeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ołówkowa

Śródmieście,Pruszków

699 000 zł44 m² 15 882,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pruszków os. Grafitowe ul. Ołówkowa - do sprzedaży komfortowy apartament w V etapie prestiżowej inwestycji firmy ebb w centrum miasta, oddanej do użytkowania w 2024r. - doskonałe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ołówkowa

Śródmieście,Pruszków

791 200 zł49 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mechaników

Pruszków,mazowieckie

995 000 zł60 m² 16 522,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Pruszków ul. Mechaników - do sprzedaży komfortowy - gotowy do zamieszkania, w pełni urządzony I wyposażony, nigdy niezamieszkały apartament w nowej inwestycji fib Investment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Pruszków,mazowieckie

768 000 zł53 m² 14 573,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,70 m2 w Pruszkowie, b.Prusa 35 - osiedle "Przy Pałacu". Pierwsze piętro w apartamentowcu z 2009r., z windą. Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prusa

Śródmieście,Pruszków

990 000 zł78 m² 12 698,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja Apartament 3 pok.+miejsce post.+komórka+garderoba! Pruszków Centrum, os. Oligo Park - do sprzedaży oferuję ciekawy, niebanalnie wykończony solidnymi naturalnymi materiałami 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mechaników

Pruszków,mazowieckie

995 000 zł60 m² 16 531 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Pruszków ul. Mechaników - do sprzedaży komfortowy - gotowy do zamieszkania apartament w nowej inwestycji fib Investment w centrum miasta, oddanej do użytkowania w 2024r. 10 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pruszków,mazowieckie

660 000 zł50 m² 13 071,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 50,49m z nasłonecznionym ogródkiem o pow. ok 130m2, mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Pruszków

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne już! Funkcjonalne, wygodne i ciche mieszkanie z dużym balkonem i zielenią za oknami. Zlokalizowane na znanym i lubianym zamkniętym i strzeżonym Osiedlu Grafitowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Pruszków

5 900 zł86 m² 68,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Oferta tylko w naszym biurze! In English please read below! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia, nowy, elegancki, przestronny 4-pokojowy apartament o powierzchni 86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Miernicza

Żbików,Pruszków

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na cichym osiedlu W pruszkowie! Komfortowa kawalerka o pow. 28 m2 usytuowana na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z windą z roku 2010. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamknięte bezpieczne osiedle pełne zieleni. Bliska odległość do stacji skm, pkp oraz przystanku autobusowego. W całym mieszkaniu drewniana podłoga, oraz solidne drewniane drzwi Porta, pojemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

749 000 zł67 m² 11 215,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 66,78 m , na którą składają się: - przestronny salon z aneksem kuchennym (32,05 m2) oraz wyjściem na loggię, - dwie oddzielne sypialnie (9,09 m2, 8.70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Żbików,Pruszków

850 000 zł71 m² 12 053,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70,52 m , usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 2008 roku zlokalizowane w Pruszkowie, żbików, ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żbików,Pruszków

599 900 zł53 m² 11 297,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w nowym, czystym bloku z 2015 roku zlokalizowane w Pruszkowie. Kameralny blok, ogrodzony, tylko 9 mieszkań. Cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Żbików,Pruszków

907 000 zł64 m² 14 283,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Pruszków

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2