dowolna

Mieszkania w nowym bloku Pruszków - Oferty sprzedaży lub najmu

127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

127 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ołówkowa

Śródmieście,Pruszków

612 000 zł46 m² 13 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 46 m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowym bloku z 2014 r. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (wschód) w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

752 400 zł38 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pruszków, ul. Waryńskiego - osiedle Stacja Centrum | obok stacji pkp/skm Pruszków > 38 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym > balkon o powierzchni 5,79 m2 > miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stalowa

Śródmieście,Pruszków

629 000 zł35 m² 17 971,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 35 m2 z balkonem w dobrej lokalizacji Pruszkowa przy ul. Stalowej blisko stacji pkp/skm. Mieszkanie w apartamentowcu z 2020 roku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Bąki,Pruszków

587 000 zł50 m² 11 749,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 26 m2 (nr 9a). Kupujący nie płaci prowizji, sprzedaż obsługiwana jest przez agencje pośrednictwa należącą do dewelopera. Dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pruszków

Śródmieście,Pruszków

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 55 m2 na III piętrze (winda) budynku na zamkniętym strzeżonym osiedlu Przy Pałacu. Mieszkanie umeblowane i wykończone w podwyższonym standardzie. Zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Pruszków,mazowieckie

660 000 zł43 m² 15 295,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne kameralne 2 pokoje mieszkanie Pruszków Zamieszkaj blisko Warszawy, w spokojnej części miasta Pruszkowa 2 pokoje 43,15 m2 2020 r. Parter Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stalowa

Pruszków,mazowieckie

3 600 zł46 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45,96 m , położone w Pruszkowie przy ul. Stalowej 37, w nowej, kameralnej inwestycji Novum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Europejska

Żbików,Pruszków

688 662 zł57 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Projekt obejmuje jeden trzypiętrowy budynek, w którym będzie 48 mieszkań. powstanie w cichej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej na pruszkowskim Żbikowie, niedaleko ulic Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

865 000 zł71 m² 12 166 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie (parzniew) o pow. 71,1 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą z 2015 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (narożne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Śródmieście,Pruszków

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i balkonem - Pruszków, ul. Prusa 35 Powierzchnia: 56 m | Piętro: 2 | Czynsz najmu: 3 000 zł Komfort i wygoda w sercu spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Bąki,Pruszków

635 000 zł54 m² 11 776,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 30 m2 (nr 4a Ścianka wydzielająca trzeci pokój (z pełnowymiarowym oknem balkonowym) jest do wykonania jako zmiana lokatorska (dodatkowo płatna) zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Europejska

Pruszków,mazowieckie

683 795 zł58 m² 11 842,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

rojekt obejmuje jeden trzypiętrowy budynek, w którym będzie 48 mieszkań. powstanie w cichej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej na pruszkowskim Żbikowie, niedaleko ulic Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Żbików,Pruszków

737 858 zł61 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Projekt obejmuje 40 lokali mieszkalnych, w 5 kondygnacyjnym budynku znajdującym się w Pruszkowie. Kupujesz bez prowizji,bezpośrednio od Developera. Oddanie do użytkowania 1 kw. 2026 Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Pruszków

1 087 960 zł77 m² 14 205 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Projekt obejmuje 77 luksusowych apartamentów o metrażach od 25 do 88 m2, zlokalizowanych w zachodniej części Pruszkowa. Kupujesz bez prowizji, bezpośrednio od Developera. Jeśli interesuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Żbików,Pruszków

674 470 zł52 m² 12 896,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działkowa

Staszica,Pruszków

865 000 zł71 m² 12 166 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne i eleganckie mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,1 m , położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu z ochroną i monitoringiem. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żbików,Pruszków

683 795 zł57 m² 12 064,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Projekt obejmuje jeden trzypiętrowy budynek, w którym będzie 48 mieszkań. powstanie w cichej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej na pruszkowskim Żbikowie. Kupujesz bez prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ołówkowa

Śródmieście,Pruszków

612 000 zł46 m² 13 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Bąki,Pruszków

720 000 zł54 m² 13 355,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 140 m2 (nr 1a) z osobna prywatną bramą. W obrębie ogródka znajdują się dwa miejsca postojowe (w cenie). Ścianka wydzielająca trzeci pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ołówkowa

Śródmieście,Pruszków

612 000 zł46 m² 13 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 200 000 zł86 m² 13 989,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne 86 metrowe mieszkanie z 46 metrowym tarasem. Na pierwszym poziomie przestronny salon z dużymi oknami, otwarta kuchnia z jadalnią - z markowym agd i wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Żbików,Pruszków

897 000 zł64 m² 14 126 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 63,5 m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku na osiedlu Green House z 2008 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Europejska

Żbików,Pruszków

605 045 zł41 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Obrońców Pokoju

Pruszków,mazowieckie

2 600 zł24 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest najem mieszkania/lokalu usługowego usytuowanego w Pruszkowie przy ulicy Obrońców Pokoju. Budynek został oddany do użytku w 2025 roku. 1. Powierzchnia 24m2, pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ołówkowa

Śródmieście,Pruszków

612 000 zł46 m² 13 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Śródmieście,Pruszków

679 000 zł43 m² 15 717,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie z ogrodem w inwestycji Lipowa Art - Pruszków, ul. Lipowa Są miejsca, które od pierwszej chwili robią wrażenie - i dokładnie takie jest to mieszkanie. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Śródmieście,Pruszków

630 000 zł39 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem 100 m | osiedle Enclave | Pruszków, ul. Targowa Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe z prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Tworki,Pruszków

650 930 zł55 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa niższa cena! Pod Topolami to inwestycja, która powstała w zielonej części Pruszkowa, w niedalekim sąsiedztwie Parku Potulickiego, daleko od terenów przemysłowych. Kameralnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Żbików,Pruszków

799 000 zł66 m² 12 056,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,27 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Bąki,Pruszków

580 000 zł45 m² 13 013,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 108 m2 (nr 12a). Kupujący nie płaci prowizji, sprzedaż obsługiwana jest przez agencje pośrednictwa należącą do dewelopera. Dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Paderewskiego

Bąki,Pruszków

780 000 zł83 m² 9 382,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie nr 2b o powierzchni 83,13 m2 (52,13 m2 na piętrze w stanie deweloperskim + 31 m2 poddasze w stanie surowym, do adaptacji koszt ok. 95 000 netto) z balkonem 3,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Akacjowa

Staszica,Pruszków

1 100 000 zł75 m² 14 602,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Premium 75,33 m Gotowe do wprowadzenia Prezentujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie z dużym tarasem, zlokalizowane na kameralnym, zamkniętym osiedlu willa akacja przy ul. Akacjowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

1 088 000 zł68 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne - nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m , parter w 4-piętrowym bloku z windą z 2023 roku-Pruszków, centrum, ul. Lipowa Osiedle zostało oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ołówkowa

Śródmieście,Pruszków

612 000 zł46 m² 13 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Żbików,Pruszków

897 000 zł64 m² 14 126 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

855 000 zł71 m² 11 991,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,1 m , położone w Pruszkowie Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Pruszków,mazowieckie

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje z 2 balkonami ,miejsce parkingowe Parzniew, pruszków blisko Warszawy Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Działkowa

Staszica,Pruszków

697 000 zł57 m² 12 191,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Pruszków -działkowa Do sprzedaży mieszkanie 57,17 m2 salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras z ogródkiem 21,48m2,dwa pokoje ,łazienka i przedpokój .Mieszkanie widne, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Żbików,Pruszków

919 000 zł67 m² 13 647,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowe, gotowe do aranżacji mieszkanie 67,34 m | ul. 3 maja | Pruszków - Żbików Sprzedaż bezpośrednia | gotowe do wprowadzenia | miejsce parkingowe w cenie. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ołówkowa

Pruszków,mazowieckie

612 000 zł46 m² 13 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Śródmieście,Pruszków

3 600 zł59 m² 61,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Jeden miesiąc gratis! Do wynajęcia bardzo ładnie wykończone, przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 59m2 zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Pruszkowa na osiedlu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij