dowolna

Mieszkania w nowym bloku Pruszków - Oferty sprzedaży lub najmu

126 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

126 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sadowa

Pruszków,mazowieckie

765 000 zł188 m² 4 071,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Apartament dwupoziomowy w budynku szeregowym. W otoczeniu zabudowa jednorodzinna. Materiał bloczki silikatowe. Stan deweloperski. Rozkład pomieszczeń: parter - Salon, kuchnia, schowek, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sadowa

Pruszków,mazowieckie

785 000 zł190 m² 4 138,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Pruszków,mazowieckie

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w budynku 9-cio lokalowym,blisko kolejki wkd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

299 000 zł36 m² 8 296,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam bezpośrednio! Dwupokojowe mieszkanie w ekskluzywnym 4 piętrowym apartamentowcu w ścisłym centrum Pruszkowa na osiedlu Przy Pałacu. 4 piętro z windą, kierunek południowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Pruszków,mazowieckie

1 200 zł50 m² 24,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie zlokalizowane w spokojnej i cichej części Pruszkowa. Mieszkanie ma 49,5 m2, położone w niskiej zabudowie, 1 piętro, na nowym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie na strzeżonym, zamkniętym osiedlu Parzniew- miasto Ogród. Lokal usytuowane na parterze, z przynależnym dużym ogródkiem. Kompletnie urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miernicza

Pruszków,mazowieckie

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, w większości umeblowane mieszkanko z możliwością własnej aranżacji, idealne dla dwojga lub rodziny z dzieckiem, z zabudowaną zamykaną garderobą 2.5 m2 (wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

285 000 zł44 m² 6 452,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na sprzedaż: na granicy Pruszkowa i Piastowa Powierzchnia: 44,17 m Pokoje: 2 Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie z prywatnym miejscem parkingowym. Lokalizacja: pruszków/piastów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miernicza

Żbików,Pruszków

199 900 zł32 m² 6 246,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Cena i termin udostępnienia mieszkania do negocjacji. Mieszkanie umeblowane, kuchnia i łazienka wyposażone. Miejsce parkingowe w cenie mieszkania. Niskie opłaty ~450 pln miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

740 000 zł190 m² 3 901,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Dwupoziomowy apartament w kameralnym budynku. Lokal położony na parterze i 1 piętrze. Do lokalu przynależy garaż na dwa samochody mieszczący się w piwnicy budynku i ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Pruszków,mazowieckie

390 000 zł57 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie o wysokim standardzie w Pruszkowie przy ulicy Pańskiej o powierzchni 57m2, w cichej, spokojnej okolicy, w zabudowie domów jednorodzinnych. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pruszków

Pruszków,mazowieckie

212 000 zł30 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka z balkonem o pow. 30,4 m2 w bloku z 2007r. w Pruszkowie. Ustawny , ładny salon z dużą , praktyczną 3-drzwiową szafą, wyjście na balkon. Widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie w Pruszkowie przy ulicy Działkowej o powierzchni 38m2. o pow. 38,08 m . Zlokalizowane na parterze w dwupiętrowym budynku z cegły 2008 r., mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

398 000 zł64 m² 6 218,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, duży dwustronny balkon. Mieszkanie jest bardzo jasne z oknami na piękny wewnętrzny park. Na terenie ogrodzonego, strzeżonego i komfortowo zagospodarowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Pruszków,mazowieckie

307 000 zł47 m² 6 531,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Bezczynszowe. Budynek z 2007r. Usytuowany na zamkniętym terenie, w spokojnej okolicy. Mieszkanie, dwustronne w pełni wykończone. Z własnym miejscem parkingowym. Ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursowa

Pruszków,mazowieckie

286 000 zł49 m² 5 836,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie to M-3 mieszczące się przy centrum Pruszkowa na osiedlu domków jednorodzinnych wszystko w niskiej zabudowie. Mieszkanie położone w nowym budynku z 2008r., teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Pruszków,mazowieckie

389 000 zł57 m² 6 824,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,02 m2 znajdujące się na 2 piętrze w cichej, spokojnej okolicy Pruszkowa wśród zabudowy domów jednorodzinnych, wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

290 000 zł44 m² 6 590,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie w Centrum Pruszkowa. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, sypialnia, łazienka z wc. Okna wychodzą na południowy zachód. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Pruszków,mazowieckie

1 880 zł56 m² 33,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie na niewielkim nowym osiedlu Sun House. 3 pokoje z otwartą kuchnią, przedpokój, osobno łazienka, balkon. 3 piętro. Słoneczne. Nieumeblowane, ale wykończone z w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o pow. 48 m2 składajace sie z 2 pokoi kuchni holu i łazienki. Mieszkanie wykończone z meblami kuchennymi {płyta ceramiczna, zlew, okap}. Mieszkanie znajduje sie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majowa

Pruszków,mazowieckie

238 000 zł34 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Budynek na ogrodzonym terenie. Brama wjazdowa na pilota. Mieszkanie posiada własne miejsce parkingowe. Okna wychodzą na pd-wsch. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Pruszków,mazowieckie

355 000 zł57 m² 6 228,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania mieszkanie o wysokim standardzie zlokalizowane w Pruszkowie przy ulicy Wróblewskiego na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku, jest to nowe budownictwo z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

348 000 zł67 m² 5 194,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkanie na nowym osiedlu. Salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, kuchnia bez zabudowy kuchennej i agd, łazienka z wc, p.pokój, garderoba. Mieszkanie bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sprawiedliwości

Pruszków,mazowieckie

570 000 zł83 m² 6 867,47 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w ścisłym centrum Pruszkowa, świeżo po remoncie. Salon 30m połączony z aneksem kuchennym dwie sypialnie po 12 m, mieszkanie dużą przestronną łazienkę 10 m, garderoba 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ceramiczna

Pruszków,mazowieckie

290 000 zł44 m² 6 633,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie nowe w stanie developerskim o powierzchni 43,72m2, balkon 9,24m2 i komórka lokatorska 1.71m2. Jest to pietro 4 super nasłonecznione od zachodu , osiedle jest zamkniete.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Pruszków,mazowieckie

1 550 zł55 m² 28,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie Pruszków ul. Wróblewskiego 3 os.Staszica 1 piętro w 3 piętrowym budynku 55m2, 3 pokoje. Mieszkanie jest odnowione i częściowo umeblowane. Duża kuchnia, balkon (10m2) Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Pruszków,mazowieckie

347 000 zł57 m² 6 087,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budynku. Salon 16m2, sypialnia 13m2, sypialnia 8m2, łazienka 5m2, kuchnia 9m2. Mieszkanie ładnie wykończone, okna drewniane, na podłodze panele i terakota, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Staszica,Pruszków

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Park Anielin

Pruszków,mazowieckie

395 000 zł59 m² 6 701,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam bezpośrednio widne, przestrzenne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w centrum Pruszkowa. Wykończone w wysokim standardzie, duże drewniane okna. Salon z aneksem kuchennym 28,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miernicza

Pruszków,mazowieckie

795 000 zł130 m² 6,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Oferta bezpośrednia przez właściciela Sprzedam apartament / segment / bliźniak: 130 m2 (119 użytk) w tym: 4 pokoje (salon z jadalnią i aneksem kuchennym, dwie sypialnie, na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Pruszków,mazowieckie

380 000 zł73 m² 5 205,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,81 m kw na nowym osiedlu na pograniczu Pruszkowa i Piastowa. Mieszkanie w stanie deweloperskim. termin odbioru kluczy - IV kwartał 2011. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Pruszków,mazowieckie

380 000 zł73 m² 5 205,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011