dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Pruszków - Lista ofert

158 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

158 ogłoszeń

752 400 zł38 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pruszków, ul. Waryńskiego - osiedle Stacja Centrum | obok stacji pkp/skm Pruszków > 38 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym > balkon o powierzchni 5,79 m2 > miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł54 m² 11 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 54 m2,widne, przestronne po generalnym remoncie, w centrum miasta. Rozkład pomieszczeń: - widny salon, możliwość wyodrębnienia 3 pokoju, - kuchnia, - przedpokój z szafą wnękową,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł35,48 m² 16 347,24 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalna i ustawna kawalerka z klimatyzacją o powierzchni 35,48 m , taras ok. 58 m idealna dla singla, pary. Układ mieszkania: przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37 m² 16 189,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m na osiedlu Enclave w Pruszkowie kawalerkę z wydzieloną strefą sypialnianą oraz prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wyobraź sobie miejsce, do którego naprawdę chce się wracać spokojne, zielone, a jednocześnie świetnie skomunikowane. Właśnie takie jest to 46-metrowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

781 000 zł71 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem w spokojnej dzielnicy Tworki. To funkcjonalny, dwustronny apartament z dwoma balkonami, z którego jeden prowadzi bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł47,60 m² 10 903,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,60 m , znajdujące się przy ul. Helenowskiej w Pruszkowie. Lokal znajduje się na drugim piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł49,87 m² 12 933,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty Mariusz Poręcki   Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Pruszkowie - idealne dla rodziny! Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł55,40 m² 11 895,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie w centrum Pruszkowa idealne na start lub dla pary Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w budynku z 2000 roku, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 670 zł52,30 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania na sprzedaż bez prowizji! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na parterze od strony dziedzińca. Powierzchnia lokalu wynosi 52,3 m2, a jego układ został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł72 m² 10 763,89 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 72 m Pruszków, zielona okolica, 4. piętro Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 4. piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł62,58 m² 12 607,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, położone w sercu Pruszkowa przy ul. Gałczyńskiego. To przestronne lokum o powierzchni 62,58 m2 oferuje komfort.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł52,70 m² 14 193,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prestiżowe osiedle "przy Pałacu" | 52,7 m | Wyjątkowy Standard Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, dwupokojowego mieszkania w sercu Pruszkowa przy ul. Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie na Lipowej 51 w Pruszkowie. Najem okazjonalny. Salon z kuchnią ma powierzchnię około 27m2, kuchnia w pełni umeblowana, salon bez mebli, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

578 000 zł55 m² 10 509,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie 55 m | I piętro | Osiedle Parkowa | Pruszków Wyjątkowa oferta komfortowego, jasnego mieszkania o powierzchni 55 m, usytuowanego na pierwszym piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 154 zł57 m² 12 037,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dwoma tarasami Pruszków, zarzecze 2 (cesja deweloperska) Na sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł76,52 m² 16 975,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję do kupienia absolutnie wyjątkowe mieszkanie 4 pokojowe w Pruszkowie o powierzchni 76,52m2! Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze niskiego 2 piętrowego bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 820 zł41 m² 13 605,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 41,32 m , położone w kameralnej, nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 205 000 zł89,30 m² 13 493,84 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 89,3 m , na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym (29,31 m ) z wyjściem na balkon (4,2 m ), - trzy oddzielne sypialnie (10,98.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

850 000 zł70,52 m² 12 053,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m, położone na 1 piętrze w nowoczesnym osiedlu "ogrody Piastowskie" na pograniczu Pruszkowa i Piastowa. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł54 m² 11 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 54 m2,widne, z balkonem, w centrum miasta. Rozkład pomieszczeń: - widny salon, - kuchnia, - przedpokój z szafą wnękową, - sypialnia, - łazienka. Blok z cegły, suchy,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Pruszków,mazowieckie

882 000 zł71,10 m² 12 405,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w Pruszkowie Nieruchomość o powierzchni 71,24 m wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 460 000 zł91,10 m² 16 026,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe, narożne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 91,1 m największy dostępny metraż w tej inwestycji. Do mieszkania przynależy prywatny zielony taras o powierzchni 88,8.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2, zlokalizowane przy ulicy Mikołaja Kopernika w Pruszkowie. Świetna lokalizacja: stacja wkd w odległości 450 m, w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł55,33 m² 16 627,51 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 55,33 m2. Usytuowane na drugim piętrze w pięciopiętrowym budynku w samym sercu Pruszkowa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,50 m² 13 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

| na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow. 37,5 m2, zlokalizowane przy ulicy Emancypantek w Pruszkowie. Świetna lokalizacja: 2 min. do przystanku autobusowego, stacja wkd Komorów.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł62 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m, położone na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2011 roku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Pruszkowa blisko.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100,40 m² 9 860,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pruszków / Piastów | ul. Marii Skłodowskiej-Curie | Mieszkanie dwupoziomowe | 101 m | 3 pokoje | 2 balkony | ostatnie piętro | klimatyzacja | Stacja pkp Piastów ok. 1,3 km : Dla kogo? Dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Pruszków,mazowieckie

775 000 zł47,60 m² 16 281,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 47,6 m2, usytuowanego na czwartym piętrze w budynku z windą w samym sercu Pruszkowa. Lokum to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

670 000 zł50,75 m² 13 201,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie w Pruszkowie w atrakcyjnej lokalizacji w centrum przy ul. Srebrnej. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł32,46 m² 14 448,55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie w Pruszkowie przy ul. Powstańców 9, o powierzchni 32,46 m , położone na 4. piętrze w 6-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 820 zł41 m² 13 605,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 154 zł57 m² 12 037,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jeśli szukasz nowego mieszkania, które łączy komfort codziennego życia, nowoczesne rozwiązania i szybki termin odbioru, ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł38,91 m² 74,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, nowoczesne mieszkanie z przestronnym ogródkiem (ok. 33 m ), położone na parterze 4-piętrowego budynku na nowym, kameralnym osiedlu w Pruszkowie. Dostępne od 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł54 m² 55,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , po remoncie, zlokalizowane w centrum Pruszkowa. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chopina

Śródmieście,Pruszków

699 000 zł70 m² 9 954,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Westate Żoliborz prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie do remontu w odrestaurowanej kamienicy z 1939 roku przy ul. Chopina w Pruszków, tuż przy parku. Budynek jest zadbany, ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Parkowe,Pruszków

350 000 zł30 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni użytkowej 30 m , położone na 1. piętrze w budynku 4-piętrowym. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Helenowska

Staszica,Pruszków

700 000 zł60 m² 11 725,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7m2, położone na 4 piętrze budynku przy ul. Helenowskiej. Mieszkanie idealne dla pary lub rodziny 2+1. Rozkład: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

739 000 zł60 m² 12 420,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedamy mieszkanie na kameralnym, zielonym osiedlu w Pruszkowie. Mieszkanie od początku w rękach jednej rodziny. Odkupione od rodziców w 2022 roku przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Pruszków

869 000 zł71 m² 12 230,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament 3 pokojowy blisko kolejki wkd w wm Apartamenty Skarpa. Budynek nowoczesny architektonicznie z bardzo oryginalną elewacją. Wykończony w wysokim standardzie. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Śródmieście,Pruszków

930 000 zł93 m² 9 993,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 93,09 m2 z miejscem parkingowym i komórką lokatorską! Wyłączność w naszym biurze! Mam przyjemność Państwu zaprezentować : Nie było jeszcze na rynku - mieszkanie 93,09 m2.