dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Pruszków - Lista ofert

158 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

158 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pruszków

Żbików,Pruszków

608 000 zł43 m² 14 090,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m , usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Pruszków

659 000 zł55 m² 11 895,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie w centrum Pruszkowa idealne na start lub dla pary Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w budynku z 2000 roku, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Parkowe,Pruszków

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

499 000 zł I Sprzedaż I Mieszkanie 3 pokoje 47 m2 I Pruszków Centrum I ul. Mikołaja Kopernika Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 47 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Pruszków

660 000 zł48 m² 13 664,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Pruszkowie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,3 m , położone na spokojnym, zielonym osiedlu Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Warszawy

Tworki,Pruszków

1 245 000 zł77 m² 16 270,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie 76,5 m | 1 piętro | balkon | garaż 2 auta | Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,52 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pruszków

Staszica,Pruszków

799 000 zł62 m² 12 951,90 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dobrze zaprojektowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,69 m , zlokalizowane blisko centrum Pruszkowa. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Staszica,Pruszków

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 60 m | parter | loggia | Pruszków, os. Staszica Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Pruszków

Staszica,Pruszków

855 000 zł82 m² 10 477,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

- twój partner w nieruchomościach - ma przyjemność przedstawić Państwu - nieruchomość mieszkanie 4 -pokojowe , o powierzchni 81,6 m2 , z balkonem o powierzchni około 12 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Żbików,Pruszków

790 000 zł58 m² 13 696,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prusa

Śródmieście,Pruszków

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela Apartamentowiec 2 przestronne pokoje 44 m2 Enclave Bolesława Prusa 45a, 05-800 Pruszków- piękne osiedle Bez Prowizji oferuję: -> Nowoczesne Przestronne Mieszkanie 2-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Pruszków

639 000 zł36 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością prezentuje nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Waryńskiego 5 w Pruszkowie, na prestiżowym Osiedlu Stacja Centrum. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Cegielniana

Śródmieście,Pruszków

630 000 zł75 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane na 2. piętrze, przy ul. Cegielnianej 15 w Pruszkowie. Stan prawny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

749 000 zł56 m² 13 495,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,5 m2 usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku w Pruszkowie. Nieruchomość składa się z: salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Śródmieście,Pruszków

490 000 zł44 m² 11 136,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 44 m , na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym, - dwa pokoje otwarte na siebie, wyposażone w duże szafy wnękowe (istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Staszica,Pruszków

639 000 zł60 m² 10 703,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,7 m , położone na parterze w zadbanym, ocieplonym budynku z 1982 roku, na cenionym osiedlu Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Staszica,Pruszków

575 000 zł49 m² 11 782,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na osiedlu Staszica w Pruszkowie. Lokal znajduje się na drugim piętrze w budynku z windą, mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Pruszków

Pruszków,mazowieckie

2 900 zł24 m² 121 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta aktualna od czerwca. Praktycznie nowy lokal, gdyż użytkowany jest zaledwie od stycznia 2026 r. o pow. 24 m2 w Pruszkowie/ okolica pkp. Lokal znajduje się na parterze w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Pruszków

1 249 000 zł87 m² 14 382,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00 Na sprzedaż unikatowe, narożne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,84 m , będące największym dostępnym metrażem w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Staszica,Pruszków

585 000 zł48 m² 12 087 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 48,4m2 w Pruszkowie na osiedlu Staszica. Mieszkanie po remoncie , 2 piętro z windą. Klimatyzacja, ładne szafki i szafy wnękowe. Okna pcv- z klamkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Wyględówek,Pruszków

520 000 zł48 m² 10 833 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie położone na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku z 1974 roku, blok bez windy. Jasne, ciepłe mieszkanie o powierzchni 48 m2, w spokojnej części Pruszkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgoda

Pruszków,mazowieckie

2 800 zł32 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, nowoczesne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie w wygodnej lokalizacji. W bardzo dobrym stanie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, przytulnej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszków

Ostoja,Pruszków

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko w ! Na sprzedaż mieszkanie idealne: nowe, nieużywane, urządzone, 2-pokojowe, z tarasem / ogródkiem, miejscem w garażu podziemnym, oraz komórką, na ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grafitowa

Śródmieście,Pruszków

880 000 zł59 m² 14 910,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Premiera sprzedaży i Dzień Otwarty Sobota, 11 kwietnia 2026 r. godz. 11:00-13:00 Funkcjonalne, dwustronne mieszkanie na Osiedlu Grafitowym w Pruszkowie (etap III). Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żbików,Pruszków

450 000 zł30 m² 14 802,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 1 piętrze w budynku z 2005 roku na ogrodzonym osiedlu przy ul. Broniewskiego w Pruszkowie. Przypisane do mieszkania miejsce parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

720 000 zł57 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie położone na zamkniętym i strzeżonym Osiedlu Grafitowym, tuż obok stacji pkp/skm Pruszków. Loftowy lokal z charakterem - 41 m powierzchni oraz ok. 16 m antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Bolesława Prusa,Pruszków

598 000 zł55 m² 10 794,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie Spółdzielcze własnościowe w Pruszkowie 55,4 m2 na osiedlu Bolesława Prusa z komórką lokatorską. Blok z roku 1999, dwupiętrowy, piętro 2, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mechaników

Pruszków,mazowieckie

760 000 zł48 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,6 m , zlokalizowane na 4. piętrze w nowoczesnym bloku z windą. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

752 400 zł38 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pruszków, ul. Waryńskiego - osiedle Stacja Centrum | obok stacji pkp/skm Pruszków > 38 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym > balkon o powierzchni 5,79 m2 > miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stalowa

Śródmieście,Pruszków

629 000 zł35 m² 17 971,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 35 m2 z balkonem w dobrej lokalizacji Pruszkowa przy ul. Stalowej blisko stacji pkp/skm. Mieszkanie w apartamentowcu z 2020 roku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pruszków

Śródmieście,Pruszków

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 55 m2 na III piętrze (winda) budynku na zamkniętym strzeżonym osiedlu Przy Pałacu. Mieszkanie umeblowane i wykończone w podwyższonym standardzie. Zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stalowa

Pruszków,mazowieckie

3 600 zł46 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45,96 m , położone w Pruszkowie przy ul. Stalowej 37, w nowej, kameralnej inwestycji Novum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Śródmieście,Pruszków

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i balkonem - Pruszków, ul. Prusa 35 Powierzchnia: 56 m | Piętro: 2 | Czynsz najmu: 3 000 zł Komfort i wygoda w sercu spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

535 000 zł48 m² 11 145,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Pruszkowa, o bardzo dobrym i przemyślanym rozkładzie pomieszczeń, dającym wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Parkowe,Pruszków

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Parkowe,Pruszków

495 000 zł38 m² 13 026,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m2, zlokalizowane w doskonałej części Pruszkowa przy ul. Kopernika, tuż obok Parku i Pałacu Ślubów. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Staszica,Pruszków

640 000 zł60 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m , zlokalizowanego w Pruszkowie przy Alei Wojska Polskiego, na osiedlu Staszica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działkowa

Staszica,Pruszków

865 000 zł71 m² 12 166 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne i eleganckie mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,1 m , położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu z ochroną i monitoringiem. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 200 000 zł86 m² 13 989,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne 86 metrowe mieszkanie z 46 metrowym tarasem. Na pierwszym poziomie przestronny salon z dużymi oknami, otwarta kuchnia z jadalnią - z markowym agd i wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Obrońców Pokoju

Pruszków,mazowieckie

2 600 zł24 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest najem mieszkania/lokalu usługowego usytuowanego w Pruszkowie przy ulicy Obrońców Pokoju. Budynek został oddany do użytku w 2025 roku. 1. Powierzchnia 24m2, pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Śródmieście,Pruszków

448 000 zł38 m² 11 789,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 38 m2 w dwóch pokojach z aneksem kuchennym. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie kilka lat temu przeszło remont kuchni ,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Śródmieście,Pruszków

630 000 zł39 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem 100 m | osiedle Enclave | Pruszków, ul. Targowa Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe z prywatnym ogrodem.