Mieszkanie, ul. Pułaskiego

Pułaskiego, Pruszków, mazowieckie

  • 590 881 zł
  • 47,80 m²
  • 12 361,53 zł/m²

Zdjęcie

Zbigniew

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Pułaskiego

Pułaskiego, Pruszków, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

590 881 zł

47,80 m²

12 361,53 zł/m²

Mieszkanie, ul. Pułaskiego

Zaktualizowane: 13 maja 2026

590 881 zł 47,80 m² 12 361,53 zł/m²

Piętro:
3/5
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2000
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

3/5

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2000

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 590 881 zł (12 361,53 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 47,80 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: drewniane
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2000
  •   technika budowy: nowa technologia
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/5, dwustronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 12,20 m²
  • Czynsz: 548 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 13.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OFERTA NIE JEST SKIEROWANA DO POŚREDNIKÓW

**Mieszkanie 47,8 m2 | opcjonalnie: Garaż + Komórka | Pruszków - ul. Pułaskiego**
**Cena: 590 881 PLN**

**Co jest w cenie?**

W cenie mieszkania otrzymujesz:
- Mieszkanie 47,8 m2 - 2 pokoje, kuchnia, łazienka, balkon
- Opcjonalnie miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo 39 524 PLN, 12,2 m2)
- Opcjonalnie duża komórka lokatorska w piwnicy (dodatkowo 19 762 PLN, 12,3 m2)