dowolna

Mieszkania przy parku Pruszków - Oferty sprzedaży i najmu

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

519 900 zł48 m² 10 831,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w Pruszkowie tuż przy Parku Potulickich Na sprzedaż oferuję przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Pruszków

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ładne, umeblowane, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Lipowej. Wnętrza zapewniają poczucie komfortu i przytulności, ogródek pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Pruszków

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładne, jasne, dwupokojowe, mieszkanie o pow. 38m2. zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Książąt Mazowieckich 10. Stylowe wnętrza zapewniają poczucie komfortu i elegancji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Pruszków,mazowieckie

768 000 zł53 m² 14 573,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,70 m2 w Pruszkowie, b.Prusa 35 - osiedle "Przy Pałacu". Pierwsze piętro w apartamentowcu z 2009r., z windą. Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pruszków,mazowieckie

487 000 zł38 m² 12 815,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Idealna lokalizacja w centrum Pruszkowa, w odległoścki kilkuy minut pieszo od kolejki wkd, parku Potulickich, szkoły podstawowej, przedszkola, urzędu miasta itp. Dwupokojowe mieszkanie 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Śródmieście,Pruszków

1 315 000 zł97 m² 13 608,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Pruszków os. "Nowe Miasto Pruszków" - Plac Mechaników - do sprzedaży wyjątkowy, nowocześnie wykończony, dwupoziomowy apartament 96,63 m2 z 2 balkonami, tarasem, 1 miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andrzeja

Pruszków,mazowieckie

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji; 2 minuty od peronu wkd (25 minut do Warszawy) obok basen kapry, fitness, park, sklepy, przedszkole. Widne i jasne, okna wychodzą na dwie strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Pruszków

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa W trybie najmu okazjonalnego. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, pruszków/centrum, aleja Wojska Polskiego. Drugie piętro w budynku z lat 70-tych. (brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Pruszków

459 000 zł39 m² 11 655,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Pruszków centrum - ul. Daszyńskiego - ok. 10 min pieszo od stacji pkp i skm - do sprzedaży ciekawe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,38m2. Lokal na drugim piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wokulskiego

Bolesława Prusa,Pruszków

649 999 zł63 m² 10 317,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w Pruszkowie znajduje na parterze przy ulicy Wokulskiego 13. Powierzchnia użytkowa 63m2 z oddzielną kuchnią. Rok budowy bloku 1993r. Mieszkanie jest 3 pokojowe i żaden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Śródmieście,Pruszków

385 000 zł27 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ładne, jednopokojowe mieszkanie z oddzielną, widną, kuchnią, mieszkanie o pow. użytkowej 26,60m2 Usytuowane jest na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w samy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pruszków,mazowieckie

910 000 zł62 m² 14 677,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania na nowoczesnym osiedlu, położonym w Pruszkowie przy ul. Lipowej. Mieszkanie znajduje się w drugiej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Pruszków

532 000 zł38 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dostępne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2, położone w spokojnej okolicy Pruszkowa przy ul. Lipowej. To idealna propozycja dla tych, którzy marzą o własnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staszica

Pruszków,mazowieckie

1 340 000 zł96 m² 13 910,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament na Osiedlu Aura Vita styl, przestrzeń i piękne widoki! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 96,33 mkw apartamentu, który łączy nowoczesny design,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

0% prowizji Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie 60 m2 położone na 3. piętrze w 6-piętrowym bloku z windą z 1981 r. w Pruszkowie przy ul. Dębowej 1 na pełnym zieleni Os. Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sprawiedliwości

Śródmieście,Pruszków

3 800 zł73 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73 m kw., z miejscem postojowym, sauną, do wynajęcia w centrum Pruszkowa z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarię lub firmie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Śródmieście,Pruszków

999 000 zł75 m² 13 320 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na osiedlu Zielone Patio Pruszków z widokiem na miasto i centrum Warszawy. Oferta bezpośrednia - pośrednikom serdecznie dziękujemy. Ogólne zdjęcia budynku i okolicy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Pruszków

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54m , położone w dogodnej lokalizacji w Pruszkowie, tuż przy centrum handlowym Nowa Stacja. Mieszkanie jest nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

659 900 zł46 m² 14 493,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu Przy Pałacu. Mieszkanie o powierzchni 45,53m2 położone w samym sercu Pruszkowa przy ul. Komorowskiej nr 6. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pruszków,mazowieckie

760 000 zł51 m² 14 861,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność, przedstawić Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż - jasne, słoneczne, gotowe do wprowadzenia! nieruchomość : Mieszkanie 51 m zlokalizowane na II piętrze Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Śródmieście,Pruszków

3 000 zł41 m² 73,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do środy zapraszam do wynajęcia luksusowego mieszkania W pruszkowie Z garżem I schowkiem! Szukasz nowoczesnego, luksusowo wyposażonego mieszkania w idealnej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marii

Pruszków,mazowieckie

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2 usytuowane na 2 piętrze bloku (z windą), na osiedlu lipowa ostoja w Pruszkowie. Osiedle jest zamknięte, monitorowane, strzeżone całodobowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bolesława Prusa,Pruszków

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, umeblowane trzypokojowe mieszkanie o pow. 68m2 usytuowane w Pruszkowie przy ul. Emancypantek. Mieszkanie dwustronne, umeblowane, gotowe do zamieszkania od zaraz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Pruszków

645 000 zł47 m² 13 714,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego apartamentu w stanie deweloperskim, położonego w Pruszkowie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Staszica,Pruszków

3 000 zł48 m² 62,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ładne, jasne dwupokojowe/trzypokojowe mieszkanie o pow. 47,9m2 usytuowane w Pruszkowie przy ul. Gomulińskiego. Mieszkanie wyremontowane, odświeżone, umeblowane, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

699 000 zł49 m² 14 218,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,36 m2, położone na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Grafitowym III przy stacji pkp w Pruszkowie. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pruszków,mazowieckie

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o wysokim standardzie, położone w atrakcyjnej lokalizacji Pruszkowa, na nowo powstałym osiedlu z 2023 roku. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mechaników

Śródmieście,Pruszków

860 000 zł60 m² 14 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Okazja, nowe 3 pokoje blisko pkp Pruszków w cenie garaż i komórka lokatorska - 860.000 zł! Mieszkanie znajduje się na 5, ostatnim piętrze bloku z windą co zapewnia ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

900 000 zł116 m² 7 758,62 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam 116 m w tym: 2 pokojowe mieszkanie (58 m): z ogrodem zimowym 22 m i otwartym tarasem 38 m, z widokiem na park Anielin i Potulickich - świetna lokalizacja. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Pruszków

577 000 zł48 m² 12 147,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 47,5m2 zlokalizowane na trzecim piętrze trzypiętrowego w budynku z cegły, usytuowane w ścisłym centrum Pruszkowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Faraona

Bolesława Prusa,Pruszków

895 000 zł74 m² 12 094,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego i przestronnego mieszkania w Pruszkowie, ul. Faraona 7. Mieszkanie ma 74m2 powierzchni użytkowej, na którą składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Pruszków

565 000 zł41 m² 13 902,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dostępne jest urocze, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,64 m2, położone w spokojnej okolicy Pruszkowa. To idealna propozycja dla tych, którzy marzą o własnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ołówkowa

Śródmieście,Pruszków

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, wygodne mieszkanie na Osiedlu Grafitowym czeka na swoich lokatorów. Osiedle zamknięte i strzeżone. Dobrze skomunikowane, tuż obok stacji pkp / skm Pruszków, skąd odjeżdżają też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wyględówek,Pruszków

570 000 zł58 m² 9 896 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie 57,6 m2 w dobrze utrzymanym 4-piętrowym budynku w ścisłym centrum Pruszkowa. W zasięgu kilkuminutowego spaceru wszystko potrzebne do życia: sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Pruszków

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie w centrum Pruszkowa na Osiedlu Przy Pałacu. Składa się z przedpokoju otwartego na salon, dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Pruszków,mazowieckie

569 000 zł58 m² 9 878,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie 57,6 m2 w dobrze utrzymanym 4-piętrowym budynku w ścisłym centrum Pruszkowa w cichym i spokojnym położeniu. W zasięgu kilkuminutowego spaceru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Pruszków

830 000 zł56 m² 14 821,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferta mieszkania o powierzchni 56 m2 w Pruszkowie to unikalna propozycja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego miejsca zamieszkania. Lokalizacja tego apartamentu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Pruszków

515 000 zł38 m² 13 545,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Doskonała oferta mieszkania dwupokojowego o powierzchni 38,02 m2, znajdującego się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. To miejsce oferuje przestronną strefę dzienną z otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ołówkowa

Śródmieście,Pruszków

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 (2 pokoje) + 11 metrowy taras, do wynajęcia bez pośredników. Forma najmu: najem okazjonalny. Mieszkanie znajduje się w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

455 000 zł47 m² 9 680,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie 47 m2 w dobrze utrzymanym 4-piętrowym budynku z pustaka w ścisłym centrum Pruszkowa. W zasięgu kilkuminutowego spaceru wszystko potrzebne do życia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Pruszków,mazowieckie

930 000 zł120 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Chcesz zamieszkać z dala od zgiełku w nowym, ładnym i kameralnym budynku! To ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o pow. całkowitej 120m2, użytkowej 95,09m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij