dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Pruszków - Oferty sprzedaży i najmu

79 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pasażerska

Wyględówek,Pruszków

530 000 zł58 m² 9 201,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

4-pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 57,6 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód) w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

575 000 zł64 m² 8 984 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Przestronne, jasne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w centrum Pruszkowa! 64 m2 z balkonem z własną księgą wieczystą. W skład mieszkania wchodzą: * oddzielna kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Pruszków

384 000 zł48 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w centrum miasta. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Śródmieście,Pruszków

550 000 zł64 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64 m2 położone w centrum Pruszkowa w spokojnej i otoczonej zielenią okolicy. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Pruszków,mazowieckie

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 54m2 w Pruszkowie przy alei Niepodległości, w samym centrum. Mieszkanie usytuowane na 7 piętrze, dwustronne, trzypokojowe. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Pruszków,mazowieckie

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w centrum Pruszkowa zlokalizowane w otulinie kilku dużych Parków. Jest to mieszkanie w sympatycznej i kameralnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołówkowa

Pruszków,mazowieckie

277 000 zł30 m² 9 193,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie o pow 30,13 m2 położone na wysokim parterze w kamienicy blisko stacji pkp Pruszków. Kameralna okolica, niska zabudowa, w kamienicy tylko 12 lokali. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Pruszków,mazowieckie

569 000 zł64 m² 8 890,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Do sprzedania mieszkanie - 4pokoje, loggia, gotowe do wprowadzenia o powierzchni 64 m2 z balkonem, w centrum Pruszkowa przy ulicy Chopina - 1 piętro Mieszkanie składa się z: - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

649 000 zł58 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę sprzedaży dostępną w bazie biura nieruchomości Mrs Residents. Przedmiotem oferowanym jest mieszkanie o powierzchni 58 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Pruszków,mazowieckie

320 000 zł45 m² 7 059,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Partner house group oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,33 m2, usytuowane w Pruszkowie przy ulicy 3 maja. Malowniczej miejscowości położonej w pobliżu Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

475 000 zł48 m² 9 875,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferujemy na sprzedaż klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Pruszkowa Mieszkanie znajduje się na parterze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładne, jasne dwupokojowe mieszkanie o pow. 38m2. Mieszkanie po generalnym remoncie, możliwość zamieszkania od zaraz bez dodatkowych nakładów - mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Helenowska

Pruszków,mazowieckie

650 000 zł60 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o pow. 60 m2 usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku z 1984 roku. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Drzymały

Pruszków,mazowieckie

240 463 zł25 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu mieszkania w kamienicy w Pruszkowie tuż przy Parku Kościuszki. Budynek jest połoz ony na działce 850 m2., na której zostaną wydzielone miejsca parkingowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Drzymały

Pruszków,mazowieckie

244 000 zł25 m² 9 748,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Pruszków,mazowieckie

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 47,9m2 w Pruszkowie przy ulicy Wiosennej, w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze, dwustronne, trzypokojowe. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

475 000 zł48 m² 9 875,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Śródmieście,Pruszków

300 000 zł28 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

kawalerka umeblowana obecnie wynajmowana duży pokój , kuchnia , łazienka , mały przedpokój z dużą szafa wnękową z lustra , duże okno balkonowe ale bez balkonu , klatka schodowa oddzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

380 000 zł36 m² 10 497,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rewelacyjne , bardzo rozkładowe mieszkanie W pruszkowie! Mieszkanie o pow 36 m2 położone na drugim piętrze w niskim czteropiętrowym bloku. Przed oknami dużo zieleni i tak już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie, kuchnia otwarta na pokój przez co mieszkania zyskuje na przestrzeni. Mieszkanie ciche, jasne,posiada wszystkie niezbędne sprzęty (pralka, lodówka) wokół dużo zieleni, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szczęsna

Pruszków,mazowieckie

1 650 zł21 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka w odnowionej kamienicy w doskonałej lokalizacji w Centrum Pruszkowa. *Mieszkanie jest wysokie i przestronne, a dzięki skosom zyskało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Śródmieście,Pruszków

517 000 zł60 m² 8 575,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Świetna lokalizacja! Mieszkanie w cichej lokalizacji, a jednocześnie blisko centrum, 2-pokoje o łącznej pow. 60,29m2, jasne, przestronne, w mieszkaniu zamontowana jest klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

398 000 zł47 m² 8 468,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47 m2 mieszczące się w sercu Pruszkowa, tuż przy Parku Potulickich! Mieszkanie rozkładowe - salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Helenowska

Pruszków,mazowieckie

410 000 zł48 m² 8 471,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przy ul. Helenowskiej. W pobliżu przedszkola, szkoły, kościół, punkty handlowe. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

415 000 zł47 m² 8 829,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Posiadamy w swojej ofercie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 47 m2. Mieszkanie jasne, rozkładowe posiada dwa pokoje, łazienkę z toaletą, przedpokój z miejscem na szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tomcia Palucha

Pruszków,mazowieckie

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie blisko skm,wkd,szkoła,przedszkole,park,plac zabaw,przychodnia,apteka,poczta,dla niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

475 000 zł48 m² 9 875,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ewy

Wyględówek,Pruszków

265 000 zł32 m² 8 281,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 mkw. na ul. Ewy przeznaczone do remontu. Doskonała lokalizacja ciche, spokojne miejsce przy kolejce wkd. Czwarte piętro w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andrzeja

Pruszków,mazowieckie

439 000 zł48 m² 9 184,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwajca do 30 czerwca! Chciałabym zaprezentować Państwu atrakcyjne 48-metrowe mieszkanie w podwarszawskim Pruszkowie. Mieszkanie znajduje się w idealnej lokalizacji - przy Parku Potulickich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Śródmieście,Pruszków

415 000 zł36 m² 11 527,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania w centrum Pruszkowa. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z wyjściem na loggię, przedpokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Staszica,Pruszków

456 000 zł48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Staszica w Pruszkowie. Na całkowitą powierzchnię 48,4 m składają się dwa pokoje, widna kuchnia, łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

405 000 zł37 m² 10 946 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Witam, do sprzedania mieszkanie zlokalizowane w centrum Pruszkowa na ul. Bolesława Prusa 62 na 1 piętrze z oknami wychodzącymi na podwórko - bardzo ciche. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosenna

Pruszków,mazowieckie

495 000 zł72 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku położonym przy ul. Wiosennej w Pruszkowie. Pierwotnie było to mieszkanie czteropokojowe, co pozwala na przywrócenie tego, a nadal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Pruszków,mazowieckie

517 000 zł60 m² 8 616,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 60 m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z cegły z lat 50-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

478 500 zł48 m² 9 948,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

319 000 zł32 m² 9 815,38 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Marzysz o własnym mieszkaniu? Poszukujesz idealnej nieruchomości w samym centrum Pruszkowa? Może interesuje Cię gotowe do zamieszkania mieszkanie z doskonałym dojazdem do Warszawy? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

350 000 zł36 m² 9 743,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka w Pruszkowie w dobrej lokalizacji z wymienioną instalacją elektryczną i hydrauliczną. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kubusia Puchatka

Pruszków,mazowieckie

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie: jasne, narożne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 znajdujące się na parterze w spokojnej, cichej i zielonej okolicy, przy ul. Kubusia Puchatka. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Niepodległości

Pruszków,mazowieckie

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe mieszkanie w Centrum Pruszkowa o pow. 27 m2 usytuowane na 2 piętrze w 78 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie jednostronne - ekspozycja wschodnia w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kraszewskiego

Pruszków,mazowieckie

1 150 000 zł167 m² 6 886 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1970

Na prezentowaną 3 poziomową nieruchomość składa się: poziom I (piętro 2) - 70m2 - salon z aneksem kuchennym - jadalnia - toaleta poziom II (piętro 3) - 47m2 - sypialnia 1 + balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pruszków,mazowieckie

495 000 zł55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Osiedle Parkowa! Ładne, rozkładowe mieszkanie. 55 m2 - 3 pokoje. W skład lokalu wchodzą: pokój: 17m2, pokój: 11m2, pokój: 9m2, kuchnia: 6m2, łazienka z wc przedpokój piwnica Mieszkanie.