dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Pruszków - Oferty sprzedaży i najmu

79 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

480 000 zł126 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Dwupoziomowe , przestronne i doskonale doświetlone mieszkanie w Pruszkowie o pow. 126 m2. Na pierwszym poziomie otwarta przestrzeń o pow. 68 m2 gdzie znajduje się widna , w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Pruszków,mazowieckie

180 000 zł40 m² 4 556,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Budynek w spokojnej okolicy. Mieszkanie widne i słoneczne. Do remontu(podłoga do cyklinowania, kafelki starszego typu) Okna pcv wychodzą na 2 strony. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

215 000 zł48 m² 4 442,15 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zamiana lub sprzedaż - Pruszków! Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 48 m2 w Pruszkowie. Duży salon o pow. 25 m2 z wyjściem na loggię, sypialnia 9 m2 , widna kuchnia, łazienka, spory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

235 000 zł49 m² 4 795,92 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super okazja! 2 pokojowe mieszkanie o pow.49m2 w Pruszkowie. Salon z wyjściem na loggie, na podłodze parkiet, szafa typu Komandor, sypialnia na podłodze parkiet, kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Pruszków

Pruszków,mazowieckie

143 000 zł25 m² 5 720 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Okazja! Kawalerka o pow. 25 m2 w centrum Pruszkowa na wysokim parterze w niskim, kameralnym bloku. Pokój z praktyczną wnęką, widna kuchnia. Mieszkanie jest do remontu ale tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Pruszków,mazowieckie

243 000 zł36 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie położone w cichej okolicy. Do pkp Pruszków ok 10minut. Schowek na piętrze, balkon ok 1m2. Mieszkanie po remoncie trzy lata temu. Zabudowa kuchni zostaje. Na podłodze w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

250 000 zł33 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie położone w cichej okolicy. Blisko pkp Pruszków. Piwnica. Mieszkanie po generalnym remoncie. Nowa glazura, terakota. Metraż pokoju 202m zawiera metraż kuchni. Zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Pruszków,mazowieckie

329 000 zł65 m² 5 061,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie rozkładowe, dwustronne. Okna wychodzą na wschód i zachód. W kuchni nowa zabudowa kuchenna z wyposażeniem (zmywarka, piekarnik, płyta, okap). W mniejszych pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Pruszków,mazowieckie

1 100 zł70 m² 15,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, nieumeblowane z wyjątkiem szafek kuchennych.Parter w 3-piętrowym bloku z 2001r.Oddzielnie WC ,widne i ciche.Duża loggia.Kraty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niecała

Pruszków,mazowieckie

284 000 zł50 m² 5 702,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Prowizja 0%! Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie w Pruszkowie przy ulicy Niecałej o powierzchni 49m2, zlokalizowane na drugim piętrze ww niskim budynku z cegły z 2002 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ciche mieszkanie w centrum Pruszkowa blisko parku. Mieszkanie czyste i zadbane. 4 lata temu remontowane. plastikowe okna, nowe drzwi wejściowe i szafa w korytarzu. Rozkład: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

225 000 zł48 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Budynek ocieplony. Instalacja wodna wymieniona. Mieszkanie dwustronne w dobrym stanie. Okna plastikowe wychodzą na wschód i zachód. Solidne nowe drzwi wejściowe. Na podłodze nowe panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

330 000 zł88 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu B.Prusa. Na pierwszym poziomie: salon z wyjściem na balkon (południowo-zachodnia strona), łazienka z wanną i wc, sypialnia, oddzielna/widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

210 000 zł48 m² 4 356,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie rozkładowe/dwustronne, salon ok. 25m2, sypialnia 10m2, kuchnia ok. 5m2, łazienka z wanną i wc, w p.pokoju szafa na wymiar. Wymienione instalacje wodno-kan, okna pcv, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żbików

Żbików,Pruszków

275 000 zł42 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Budynek na ogrodzonym terenie. Wewnątrz plac zabaw. Mieszkanie ładnie wykończone. Składa się z salonu z wyjściem na taras 38m2, w pełni wyposażonej kuchni z jadalnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana kawalerka (30m2, pokój, widna kuchnia, łazienka) do wynajęcia od zaraz, blisko stacji wkd około 3 min. W pełni wyposażona, sprzęt agd pralka, kuchenka gaz-elektr, lodówka. Miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Srebrna

Pruszków,mazowieckie

295 000 zł51 m² 5 784,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie dwupokojowe 51m2, na iiip. w niskim bloku z cegły z1990. Osiedle Ceglana. Dwustronna wystawa okien: wsch- zach. Mieszkanie bardzo ładnie oświetlone słoneczne. Bardzo spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bristol

Pruszków,mazowieckie

140 000 zł32 m² 4 334,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie w dobrym stanie. Kuchnia z oknem, dwa niezależne pokoje, łazienka z wc, duży p.pokój. Na podłodze mozaika drewniana, okna pcv (od wschodu), wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

225 000 zł48 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Blok z 1978 roku, ocieplony, wysoki, mieszkanie ciepłe. Do pkp/skm około 15 minut, autobus L11 pod blokiem. W bliskiej okolicy znajdują się szkoła, przedszkole, sklepy, kościół, oś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Pruszków

Pruszków,mazowieckie

160 000 zł27 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka po generalnym remoncie, gotowa do zamieszkania. Wymienione instalacje, nowe okna oraz grzejniki. Na podłodze w pokoju panele, w przedpokoju, łazience gres polerowany, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Pruszków,mazowieckie

380 000 zł72 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w Pruszkowie o powierzchni 74 m2 z balkonem, pomieszczeniem gospodarczym na półpiętrze (zadbane- uzywane jako sezonowa garderoba)oraz piwnicą. Zlokalizowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niecała

Pruszków,mazowieckie

306 000 zł48 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania mieszkanie w centrum Pruszkowa przy ulicy Niecałej- cicha uliczka. Składa się z przedpokoju (7,5m2), sypialni (12m2), salonu (16m2), kuchni (7m2) i łazienki (4,5m2). Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgoda

Pruszków,mazowieckie

284 000 zł58 m² 4 896,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

W sąsiedztwie spokój, dużo zieleni i dwa place zabaw. Budynek przewidziany do termoizolacji w 2013 roku. W mieszkaniu był przeprowadzony gruntowny remont - gładzie gipsowe, drzwi wewn.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niecała

Pruszków,mazowieckie

282 000 zł48 m² 5 887,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zadbane , dwu pokojowe mieszkanie w centrum Pruszkowa. Na metraż lokalu - 47,9 m2 składają się z: - przedpokój 2,1 x 3 - łazienka 1,7 x 2,3 - kuchnia 2,35 x 2,35 - duży pokój 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasna

Pruszków,mazowieckie

214 000 zł32 m² 6 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przytulne mieszkanie w Pruszkowie przy ulicy Jasnej o powierzchni 32m. Zlokalizowane na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z cegły z 1999 roku. Składa się z salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Pruszków,mazowieckie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 50m2. Ulokowane na 1 piętrze w 2- piętrowym bloku. Mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, willowej dzielnicy. Mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cegielniana

Pruszków,mazowieckie

470 000 zł74 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Do sprzedania mieszkanie w Pruszkowie o powierzchni 74m2 w bloku z cegły z 1993r. Zlokalizowane na wysokim parterze, w Centrum Pruszkowa w spokojnym miejscu z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

287 000 zł46 m² 6 293,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przytulne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na os. B.Prusa w Pruszkowie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Pokoje ustawne i dobrze doświetlone. Pokój dzienny 17,5m2 z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefa

Pruszków,mazowieckie

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania mieszkanie w Pruszkowie, w bardzo dobrej lokalizacji przy kolejce wkd (4min). Mieszkanie znajduję się na parterze w ładnym bloku z 1995r. Składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niecała

Pruszków,mazowieckie

314 000 zł48 m² 6 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie 48m w Pruszkowie przy ul. Niecałej, budownictwo z 2003r. Lokal składa się z dwóch pokoi, łazienki z wanną, widnej kuchni z nową kuchenką, lodówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Pruszków,mazowieckie

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania ładne, jasne, przestronne mieszkanie 2 pokojowe na wysokim parterze z ogrodzonym tarasem o powierzchni 38 mkw., do wyłącznego użytkowania. Cicha i zielona okolica, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielki

Pruszków,mazowieckie

282 000 zł46 m² 6 130,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przestronne, rozkładowe i słoneczne mieszkanie w Pruszkowie na Oś. Bolesława Prusa ul. Anielki, o powierzchni 46 m2. Zlokalizowane na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Księżycu

Pruszków,mazowieckie

293 000 zł50 m² 5 860 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 50m2, zlokalizowane w Pruszkowie na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku z 1999 roku Pokoje. 19m2 i 11m2 - połączony z kuchnią drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Pruszków,mazowieckie

319 000 zł60 m² 5 316,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie 60m po remoncie. Składa się z 3 pokoi, łazienki, wc, schowek, piwnica 60 m2 - 3 pokoje + łazienka + wc Miejsce parkingowe na ogrodzonym parkingu bezpłatnym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niecała

Pruszków,mazowieckie

270 000 zł44 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Pruszków W dobrej cenie, atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie (43,5 m2), na ostatnim, 3 piętrze budynku z roku 1999, wykonanego w tradycyjnej technologii (cegła). Bardzo jasne i ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lalki

Pruszków,mazowieckie

295 000 zł51 m² 5 784,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania zadbane mieszkanie w Pruszkowie na osiedlu B. Prusa o powierzchni 51m2. Składa się z dwóch pokoi (20 i 12m2), oddzielnej widnej kuchni(8,5m2), łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosenna

Żbików,Pruszków

259 000 zł60 m² 4 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Miejsce spokojne. Budynek z 1986 roku. Mieszkanie o pow. 59,75m2. Rozkład: salon z wyjściem na loggię, 2 pokoje, widna duża kuchnia, łazienka z wanną, wc. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wokulskiego

Pruszków,mazowieckie

335 000 zł74 m² 4 502,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie na osiedlu Prusa. - 1 piętro (blok 4 piętrowy, rok budowy 1993, cegła) - powierzchnia 74,4 m2 - 4 pokoje, przedpokój, oddzielna, widna kuchnia, łazienka i wc oddzielnie. - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzeckiego

Pruszków,mazowieckie

325 000 zł62 m² 5 241,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o pow. 62.5 m2. Mieszkanie dwustronne, jasne. W pokojach na podłodze ładna mozaika. Pokoje ustawne, salon z loggią. WC oddzielne z umywalką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania ładne, widne mieszkanie w Pruszkowie o powierzchni 48m2, na osiedlu Staszica, przy ulicy Powstańców. Zlokalizowane na pierwszym piętrze w 10-cio piętrowym bloku z 1977r.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij