dowolna

Domy na sprzedaż Pruszków - Oferty sprzedaży domów

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 250 000 zł109,63 m² 11 401,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:294 m²

Na sprzedaż bliźniak z duszą, położony w spokojnej i zielonej części Pruszkowa - przy ulicy Ciechanowskiej 11. Dom z połowy lat 80. XX wieku, o powierzchni użytkowej 109.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 184 000 zł90,80 m² 13 039,65 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu 4-pokojowego w zabudowie szeregowej składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, pralni, łazienki, wc, ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 184 000 zł90,80 m² 13 039,65 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 184 000 zł90,80 m² 13 039,65 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

o nowych ogłoszeniach

3 100 000 zł260 m² 11 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:912 m²

Biuro Nieruchomości ew prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego w Centrum Pruszkowa. To idealna propozycja dla osób poszukujących dużej, komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł134 m² 10 671,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Oferujemy na sprzedaż bezpośrednio funkcjonalny segment Smart Home środkowy położony w spokojnej części Pruszkowa, na granicy z Piastowem. Zamieszkujemy dom od 2018 r. i jesteśmy jego.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł165 m² 8 781,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:627 m²

1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim w Pruszkowie ( Żbików ) Powierzchnia całkowita - 184m , garaż 19,1m. 3 sypialnie, salon, garderoba, 2 łazienki, kuchnia, spiżarnia. Budynek odebrany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł84,75 m² 10 029,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą Bliźniaka w Pruszkowie Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bliźniak o powierzchni 84,75m. Obie części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł85,17 m² 7 620,05 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Ten 85-metrowy dom to idealna propozycja dla miłośników słońca i ogrodowych pasji - ogród od strony południowej zapewni doskonałe warunki do relaksu i uprawy roślin. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł114,25 m² 8 656,46 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Oto 114-metrowy dom dla wymagającej rodziny, z narożnym ogrodem i ekspozycją na trzy strony świata. Duże okna zapewniają naturalne światło o każdej porze dnia. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł85,17 m² 7 620,05 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł157,87 m² 8 545,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Na sprzedaż! Gotowy przestronny lokal w wysokim standardzie z gładziami w zabudowie szeregowej w spokojnej dzielnicy Pruszkowa Idealny dla rodziny! Lokal posiada już pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł86 m² 7 674,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Pruszków, żbików - do sprzedania nowy budynek w zabudowie zwartej, z wyodrębnionym samodzielnym lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 83,5 m2 na dwóch kondygnacjach: - parter 42,50.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł156,93 m² 8 596,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

W pruszkowie, w dzielnicy Bąki, w pobliżu pętli autobusowej w Piastowie przy ul. Ogińskiego (linie 716 i 717), dostępne są dwa nowe segmenty w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł135 m² 5 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Tradycyjna murowana technologia. Jedna firma. Pełna obsługa. Tylko 90 dni na wybudowanie Twojego domu do stanu deweloperskiego! Od 2009 roku budujemy domy i mamy na koncie ponad 200 zrealizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 129 000 zł115,49 m² 9 775,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 115,49m , zaprojektowany z myślą o wygodzie całej rodziny. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że każdy metr przestrzeni jest funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 195 000 zł200 m² 5 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Bliźniak usytuowany w Pruszkowie (żbików) o powierzchni całkowitej ok. 200 m2 został wykończony w 2000 roku. Działka ma powierzchnię 311 m2. Parter: garaż, pralnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 000 zł113,29 m² 8 164,89 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Nowoczesny 4-pokojowy dom 113m2 Działka 250m2 idealna do wypoczynku Panoramiczne okna i przemyślane, funkcjonalne układy wnętrz Duże poddasze nieużytkowe do własnej aranżacji (dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 000 zł113,29 m² 8 164,89 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł125,06 m² 7 988,17 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Nowoczesny 4-pokojowy dom 125m2 Działka 257 m2 idealna do wypoczynku Panoramiczne okna i przemyślane, funkcjonalne układy wnętrz Duże poddasze nieużytkowe do własnej aranżacji (dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 250 000 zł72,37 m² 17 272,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:45 m²

Pruszków - Bąki - do sprzedaży dwupoziomowy, funkcjonalny lokal o powierzchni 72,37m2, w zabudowie szeregowej, na nowoczesnym osiedlu usytuowanym w odległości ok. 2 km od stacji pkp/skm.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł190 m² 9 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Sprzedam nieruchomość stanowiącą własność hipoteczną położoną w Pruszkowie bardzo blisko stacji kolejki wkd Malichy. Nieruchomość stanowi działka 1200 m2 o bokach 30 x 40m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł198 m² 17 676,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Nowoczesny dom z ogrodem w spokojnej okolicy. Na sprzedaż wyjątkowy dom klasy premium o powierzchni 198 m (wraz z garażem), położony w spokojnej, zielonej i kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł175 m² 8 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

feruję na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 163 m , położony na kameralnym iosiedlu. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł122 m² 10 245,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km od stacji skm/km Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł86 m² 7 674,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w Pruszkowie 86 m z ogrodem 230 m Mieszkanie w budynku jednorodzinnym. Najważniejsze atuty nieruchomości: 86 m powierzchni użytkowej 4 pokoje idealne.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł280 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Pruszków, dzielnica Żbików - do sprzedaży oferuję atrakcyjny i solidny dom jednorodzinny w bardzo dobrej kondycji i ciekawie wykończony, otoczony przepięknym ogrodem. Dom po rozbudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł105 m² 11 419,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Pruszków / Piastów Na sprzedaż oferujemy elegancki i w pełni wykończony dom o powierzchni 105 m, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 034 353 zł190 m² 10 707,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:534 m²

Ostatni dom | / Pruszków | Kameralna inwestycja klasy premium Wyjątkowa nieruchomość w prestiżowej, kameralnej lokalizacji propozycja dla klientów, którzy oczekują ponadprzeciętnej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

2 160 000 zł163 m² 13 251,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

-nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny i solidnie wykonany dom o powierzchni 163 m , położony na perfekcyjnie utrzymanej działce 592.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:602 m²

Oferuję na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 140 m2, zlokalizowany w samym sercu Pruszkowa, z cegły, posadowiony na działce 600 m2 Nieruchomość po remoncie wewnątrz, wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł388 m² 5 128,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:947 m²

Niepowtarzalny dom o powierzchni 388 mkw. usytuowany na dużej działce o powierzchni 947 mkw., w spokojnej części Pruszkowa. Budynek łączy w sobie historyczną część domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł251 m² 7 490,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 251 m , zlokalizowany w Pruszkowie przy ulicy Żytniej. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł233,49 m² 8 522,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:233 m²

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży domu podzielonego na trzy niezależne mieszkania położonego w Pruszkowie przy ul. Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł285 m² 6 312,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:354 m²

Dom wolnostojący położony w dzielnicy Bąki w Pruszkowie. Idealny nie tylko dla dużych rodzin, lecz także jako przestrzeń do prowadzenia działalności biura, gabinetu, pracowni czy inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł130 m² 11 523,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości ew zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 1/2 bliźniaka w Pruszkowie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego i nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł800 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Budynek z potencjałem + działka 1121 m 400 m wkd Spokojna okolica Pruszków Lipowa Szukasz miejsca dla rodziny lub biznes, które daje przestrzeń, prywatność i możliwości rozwoju na.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł388 m² 6 932,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 814 m²

Niepowtarzalny dom o powierzchni 388 mkw. usytuowany na dużej działce o powierzchni 1814 mkw., w spokojnej części Pruszkowa. Budynek łączy w sobie historyczną część domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł140 m² 11 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:618 m²

Do kupienia połowa bliźniaka w Pruszkowie w samym sercu osiedlu Staszica. Dom znajduje się w świetnej lokalizacji. Nieruchomość stwarza wiele możliwości jeśli chodzi o prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł163,21 m² 9 496,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km do stacji skm/km Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł178 m² 5 168,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom na sprzedaż Pruszków Powierzchnia całkowita: 220 m Powierzchnia użytkowa: 178 m Lokalizacja: dom położony jest w spokojnej części Pruszkowa, w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł360 m² 10 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:706 m²

Na sprzedaż: działka z bardzo ciekawym mpzp z możliwością zabudowy wielorodzinnej 706mkw (1000-1200 pum)wyjątkowy dom o imponującej powierzchni użytkowej ok. 360 mkw, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł136 m² 10 286,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:832 m²

Do sprzedaży nieruchomość w Pruszkowie na ul Twardej. Działka o powierzchni 832m2 zabudowana budynkiem wolnostojącym o powierzchni 136m2 w pełni podpiwniczonym .Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł76,50 m² 6 078,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:520 m²

Pruszków Malichy ul. Pęcicka róg ul. Strumykowej, 500 m od kolejki wkd Malichy (ok. 20 min do centrum Warszawy) - do sprzedaży narożna nieruchomość o powierzchni działki 520m2, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł225 m² 5 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:615 m²

Dom wolnostojący w Pruszkowie, w cichym i spokojnym miejscu, w otoczeniu domów jednorodzinnych i niskich bloków. Budynek ma 3 kondygnacje; jest podpiwniczony i tam znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł200 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Klimatyczny dom z duszą w sercu Pruszkowa idealny dla rodziny lub inwestora! Szukasz wyjątkowego miejsca z charakterem i świetną lokalizacją? Ta nieruchomość spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł541,50 m² 3 601,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Pruszków - do sprzedania solidny, wybudowany z rozmachem, przestronny i jasny, gotowy do wprowadzenia dom z 2006 roku, wykonany na podstawie projektu firmy Studio Atrium - model glx 34a.