dowolna

Działki na sprzedaż Pruszków - Oferty sprzedaży działek

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

600 000 zł1 821 m² 329,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pruszków Żbików ul. Jana Nowaka - Jeziorańskiego - ok. 1 km od wjazdu na A2 - do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1821m2, objęta mpzp. Funkcja 3mn: teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł1 771 m² 1 496,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pruszków Gąsin ok. 2,5 km od wjazdu na A2 - do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1771m2 i wymiarach 37m x 48,5m. Przeznaczenie terenu podstawowe: funkcja mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł678 m² 1 325,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 678 m Pruszków, żbików, blisko A2 i S8 Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa położona w Pruszkowie, w dzielnicy Żbików, przy ul. 3 maja. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł520 m² 894,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pruszków Malichy ul. Pęcicka róg ul. Strumykowej, 500 m od kolejki wkd Malichy (ok. 20 min do centrum Warszawy) - do sprzedaży narożna nieruchomość o powierzchni działki 520m2, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

470 000 zł585 m² 803,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pruszków Żbików, ok. 1 km od wjazdu na A2 - do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 585 m2., w drugiej linii zabudowy. Teren objęty mpzp umożliwiający zabudowę mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł2 960 m² 1 621,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pruszków, okolice wjazdu na A2 - do sprzedania zabudowana budynkami o powierzchni użytkowej ok. 400m2 działka gruntu 2960m2 o dużym potencjale! W obowiązującym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł779 m² 1 925,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o pow. 779 m2, położona w Pruszkowie z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę handlowo-usługową. Powierzchnia zabudowy 40% ( ok. 311 m2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł779 m² 1 925,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna zlokalizowana w Pruszkowie, w jednej z najbardziej perspektywicznych części miasta Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł924 m² 864,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w kameralnym miejscu nowo powstającego osiedla w Pruszkowie. Świetnie skomunikowana z centrum miasta, w pobliżu wjazdu na A2. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł580 m² 844,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 580 m2 usytuowana w Pruszkowie (żbików). Spokojna, dobrze skomunikowana okolica. * mpzp zabudowa jednorodzinna * Media przy działce: prąd, gaz, woda, kanalizacja *.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł19 399 m² 773,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 19.399 m 2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Symbol z planu 14u teren działalności gospodarczej. "Przeznaczenie podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł1 430 m² 1 048,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa oferta dla przedsiębiorców i inwestorów! Na sprzedaż 1430 m działka w znakomitej, ekspozycyjnej lokalizacji przy głównej trasie Al. Jerozolimskich w Pruszkowie Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł1 508 m² 1 192,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1508 m z dużym potencjałem komercyjnym i elastycznym przeznaczeniem Działka płaska, ogrodzona i niezabudowana, o regularnym kształcie (ok. 23,5 / 71m i 58 /.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł15 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1,5 ha, bardzo dobre wymiary, media przy działce. Działka narożna droga asfaltowa z dwóch stron. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł877 m² 2 269,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Z przyjemnością prezentujemy działkę położoną w Pruszkowie przy ul. Królowej Jadwigi atuty - 700 m od pkp Pruszków - spokojna, cicha ulica - możliwość realizacji zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 495 000 zł1 996 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość do sprzedaży przy Alejach Jerozolimskich! Wjazd na działkę odbywa się z dwóch stron. Od Alei Jerozolimskich jadąc do Pruszkowa i od ulicy Miejskiej. Wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 538 m² 1 040,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zakupu. Działka budowlana 1538m2 w miejscowości Pruszków, bąki. Kształt trójkąta o wymiarach 45m x 82,7m x 70m, dojazd drogą asfaltową. Media - prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł6 450 m² 449,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 6450 m2, bardzo dobre wymiary 100m x 64,5 m Media w granicy działki, prąd, woda, gaz, kanalizacja, dojazd asfaltem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł3 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna przy węźle autostradowym Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w bezpośrednim sąsiedztwie węzła autostradowego, co zapewnia doskonałą komunikację oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł756 m² 1 519,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: nieruchomość inwestycyjna z potencjałem rozbudowy Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną o powierzchni 756 m, zabudowaną budynkiem mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł2 183 m² 641,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 2652m2 w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Mazowsze. Teren objęty mpzp: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz usługowa, min 30% powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł618 m² 2 508,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w centrum miasta Pruszków o powierzchni 618 pod zabudowę inwestycyjną Według planu zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł302 m² 2 814,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka objęta mpzp -teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną o maksymalnej wysokości 5 kondygnacji naziemnych z możliwością posadowienia parkingu podziemnego pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 000 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w świetnej lokalizacji miasta na pograniczu z Komorowem, 900 m do wkd. Wymiary szer. 52 mx 19 m. Ogrodzona z małym domkiem ok. 30 m2. Wszystkie media w drodze przed.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł790 m² 924,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 790 m Pruszków, żbików, okolice Parku Mazowsze Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 790 m, położoną w Pruszkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 335 600 zł1 114 m² 1 198,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna częściowo zadrzewiona działka budowlana położona W malichach blisko wkd! Działka w otulinie zieleni, bliskim sąsiedztwie parku, ścieżek rowerowych oraz zabudowy willowej.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł10 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1 ha, bardzo dobre wymiary, media przy działce. Działka narożna droga asfaltowa z dwóch stron. Istnieje możliwość zakupu mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł900 m² 1 427,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlane o powierzchni 900 m2 na Gąsinie w Pruszkowie. Działka przy gminnej drodze asfaltowej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości przy drodze ok 35m.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 000 zł20 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 2 ha, bardzo dobre wymiary, media przy działce. Działka narożna droga asfaltowa z dwóch stron. Istnieje możliwość zakupu mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł258 m² 271,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rod o powierzchni 258 m , położona w Pruszkowie na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych Relaks. Na działce znajduje się domek letniskowy, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 759 m² 397,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlano-mieszkaniowa położona w Pruszkowie przy ul. Ożarowskiej 5. Nieruchomość ma kształt regularny, zapewniający wygodne możliwości zagospodarowania terenu. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł867 m² 1 141,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 867 mkw. położona w atrakcyjnej lokalizacji Pruszkowa. To idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni na budowę domu jednorodzinnego lub inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 000 zł25 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o powierzchni ponad 2,5 ha, bardzo dobre wymiary 312 x 160 metrów, media przy działce. Działka narożna droga asfaltowa z dwóch stron. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł2 950 m² 1 627,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren Usługowy przy samym węźle A2 Pruszków. Nieruchomość o powierzchni blisko 3000m2 Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o przeznaczeniu Usługowym :.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł2 180 m² 642,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, oferujemy Państwu do nabycia wspaniałą działkę położoną w wyjątkowym miejscu - w bezpośrednim sąsiedztwie parku; działka o kształcie regularnym (wymiary 40m.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł398 m² 4 145,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna centrum pruszkowa, ul. Drzymały Gotowy projekt! Pozwolenie na budowę w trakcie! Prestiżowa lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż unikalną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł1 000 m² 1 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m i regularnym, bardzo ustawnym kształcie. Ma około 40 metrów szerokości i 20 metrów długości. Wszystkie media znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

4 155 000 zł9 233 m² 450,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Avenue Estate przedstawia działkę inwestycyjną o powierzchni 9 233 m , przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniowo-usługową (25um), położoną w Pruszkowie przy ul. Ożarowskiej/duchnickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł800 m² 1 498,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka budowlana 800 m2, pruszków Gąsin. Płaska, prostokątna 16x50m, narożna, ogrodzona, przy drodze publicznej, w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej. Obowiązuje mpzp,.

Szczegóły ogłoszenia

3 145 000 zł15 720 m² 200,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 15700m2, pod zabudowę bliźniaczą/dwulokalową. Działka w całości objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: - max. powierzchnia zabudowy 50%.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł799 m² 1 251,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z domem w atrakcyjnej lokalizacji Pruszkowa W ofercie znajduje się działka 799 m2 wraz z domem do remontu 144,32 m2 w rejonie o przeznaczeniu usługowym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij